صفحه 17 از 44 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 431

موضوع: مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_f_sme نمایش پست ها
    سلام، برای Employment and Settlement Plan فقط باید Appendix 3 رو پر کنیم؟ یا باید غیر از اون چند صفحه هم خودمون جدا تحت عنوان Employment and Settlement Plan بنویسیم؟
    سلام
    قسمت مربوطه در فرم 100
    +
    appendix 3
    +
    من خودم كذاشتم اكر خودتون خواستيد بركه اضافه ولي نميدونم 100% كه كار درستيه يا نه ، مشاور هم مخالفتي نكرد
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط laya_j نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم کسی جوابی برای من داشته باشه. در قسمت Financial Information گفته میتونید bank statement از سه ماه گردش حسابتون داشته باشید یا proof of property ownership یا ترکیبی از این دو. کسی میدونه که اثبات مالکیت چطور ممکنه؟ آیا باید سند خونه رو ترجمه کنم و بفرستم یا راه دیگه ای هم وجود داره؟ همچنین وام مسکن هم دارم. به نظرتون میتونم از بانک مسکن نامه بگیرم که برای ملک مورد نظر وام گرفتم و ملکم در گرو بانکه؟ چون این هم میتونه اثباتی بر مالکیت باشه.
    سلام یادتون باشه مقدار وام از اصل دارایی کم میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-فردوسی مشهد

سلام
    سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم
    لطفا اقدامات لازمه رو هم اگر ممکنه اعلام کنید. چه فرمهایی باید پر بشه؟ هزینه ها؟ میزان تمکن مالی؟ و منظور از ارائه طرح اقامتی چیه؟ نحوه امتیازبندی؟

ذوستان ترجمه ی مدرک دیپلم که لازم نیست؟ فقط ترجمه ی دانشنامه لیسانس و ریز نمرات کافیه ؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    منظور از copies of CIC forms چیه؟ یعنی من فرمهارو تو کامپیوتر پر کنم و پرینت بگیرم، امضا کنم و کپی اونهارو بفرستم. خوب اگه برای مرحله دوم لازم شد دوباره پرینت میگیریم و امضاء میکنیم!!!

سلام.دوستان 11000 دلار لازم برای ساپورت مالی را در حال حاضر در حساب به نام خودم ندارم. ایا از حساب پدرم میتونم استفاده کنم؟ و لازم است وکالت دفترخانه ای مبنی بر حمایت مالی پدر از دختر داشته باشم؟ لطفا راهکاری برای کسی مثل من که سرمایه اش طلاست و نقد در حساب ندارد بیان کنید. ایا موجودی لحظه ای می خوهند یا گردش سه ماهه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط f_towfighi1385 نمایش پست ها
    سلام
    سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم
    لطفا اقدامات لازمه رو هم اگر ممکنه اعلام کنید. چه فرمهایی باید پر بشه؟ هزینه ها؟ میزان تمکن مالی؟ و منظور از ارائه طرح اقامتی چیه؟ نحوه امتیازبندی؟
    سال نوی شما هم مبارک.
    اگر مطالب همین تاپیک رو وقت بدارید و بخونید ، تفریبا اطلاعات کاملی رو میتونید به دست بیارید. راستش سوال شما خیلی خیلی کلی گفته شده.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام ممکنه لطفا در مورد فرم IMM5406 توضیح بدین. من اینطور استنباط میکنم

I filled out one as the applicant, and then my wife completes another one as the applicant. Nowhere on the form does it say principle applicant, it just says applicant

برنامه ساسکاچوان که اعلام شده بود دقیقا سر چند روز پر شد اونجا 250 نفر میواستند و شرایطش از این برنامه نوااسکوشیا راحتتر هم نبود اصلا....ولی با این تعداد کم 150 تای نوااسکوشیا به نظر میاد تا الان پر شده و بقیه رو همونطور که خود سایتشون هم اعلام کرده بعدا یا برگشت میزنند یا نگه میدارند مدارکشون رو برای برنامه سالهای آینده این استان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drmohamadreza نمایش پست ها
    سلام دوستان مدارک ترجمه شده باید با مهر داد گستری و وزارت خارجه باشه یا ترجمه دارالترجمه رسمی کافیه؟
    اصلا در مرحله بررسی پرونده نیازی به مهر دادگستری و امور خارجه نیست.مهر مترجم کفایت میکنه وقت برای مهر دادگستری و امور خارجه نزارید.اون برای مرحله فدراله.تازه خیلی از مدارک رو هم کپی شو خواسته.هیچ اسمی از دادگستری و امور خارجه برده نشده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)