صفحه 7 از 44 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 431

موضوع: مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

نقل قول نوشته اصلی توسط AABBCCDD نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تازه می خوام ایلتس ثبت نام کنم و بعدش مدارکمو بفرستم. به نظرتون این برنامه تا کی ادامه خواهد داشت؟؟ کسی در خصوص deadline این برنامه اطلاعی داره؟
    سلام
    براي اين برنامه مهلت اتمام اعلام نشده ولي احتمالا تا بینهایت ادامه نخواهد داشت . هرچه زودتر بهتر
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein828 نمایش پست ها
    در فرم GENERIC قسمت 4 یعنی IMMIGRATION OFFICE REQUESTED رو چی باید بزنیم ؟
    CITIZEN با PERMARESIDENT چه فرق داره ؟کذومو باید بزنیم ؟
    INTENDED OCCUPATION رو چی بنویسم؟
    راستی PROGRAM UNDER WHICH YOU ARE APPLYING میشه ECONOMIC?
    سلام
    ۱ـ آنکارا
    ۲ـسیتیزن ایران
    ۳ـرشته ای که میخواهید در اون زمینه کار کنید . احتمالا همین رشته ای اقدام میکنید (تا جاییکه میدونم)
    ۴ـ economic
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط proje نمایش پست ها
    1سوال
    لیست جدید مشاغلی که اعلام شده رو دوستمون در صفحه اول قرار دادند ولی وقتی به سایت http://novascotiaimmigration.com مراجعه میکنیم و In Demand List of Occupations رو چک میکنیم لیست دیگه ای قرار داره.(یعنی این لیستhttp://novascotiaimmigration.com/wp-...ccupations.pdf )
    کسی در این مورد نظری نداره؟

دوستان به نظر میرسه سایت رسمی Nova Scotia این لیست رو اعلام نکرده. چجوری میشه که سایت itc-canada.com این برنامه رو اعلام میکنه(لینک:http://www.itc-canada.com/News/Nova_...and_Stream.htm) ولی سایت رسمی هیچ لینکی قرار نداده!!!!!!!؟

این قضیه از اونجایی واسه من مهمه که تو لیستی که در سایت رسمی وجود داره(http://novascotiaimmigration.com/wp-...ccupations.pdf) رشته مهندسی عمران(رشته تحصیلیه من) وجود داره ولی در لیست جدید اعلام نشده و الان من می خوام بدونم آیا می تونم اقدام کنم یا نه؟

کس دیگه ای در این مورد نظری نداره؟
    سلام خود سایت به طراحت گفته ملاکش NOC 2011 هستش
    In-Demand-List-of-Occupations.pdf

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AABBCCDD نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تازه می خوام ایلتس ثبت نام کنم و بعدش مدارکمو بفرستم. به نظرتون این برنامه تا کی ادامه خواهد داشت؟؟ کسی در خصوص deadline این برنامه اطلاعی داره؟
    سلام خیلی سریع این کار رو انجام بدید دانشگاه آزاد 24 Apr

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط proje نمایش پست ها
    گردش سه ماهه خواستهhttp://novascotiaimmigration.com/wp-...ruary-2014.pdf صفحه 20

سلام تو صفحه 20 نوشته میشه ودیعه یا پرتفوهای سرمایه گذاری رو هم براشون فرستاد این به چه صورت امکان پذیره؟ مثلا باید اجاره نامه ترجمه بشه؟

توی اون فایل pdf در قسمت Eligibility Criteria صفحه 4 نوشته شده:
    "You can demonstrate that you will become economically established in Nova Scotia and that you intend to live in the province permanently"

من خودم الان کانادا هستم و برای یکی از دوستام که مهاجرتی (skilled worker) میخواد بیاد کانادا دارم می پرسم. من تحصیلی اومدم. موقعی که برای ویزا اقدام کردم می گفتن باید تو study plan که می نویسیم یه جوری آفیسر رو متقاعد کنیم که قراره بعد از تحصیل به ایران برگردیم، ما هم یه سری چیزا نوشتیم، ولی خب اون فرمالیته بود و الان میتونم برای اقامت دائم اقدام کنم.
    حالا سوالم اینه که اینجا هم که نوشته باید نشون بدید که قصد دارید بطور دائم تو این ایالت بمونید، اینم فرمالیته هست؟ چون دوستم در اصل میخواد بیاد بریتیش کلمبیا، ولی چون بریتیش کلمبیا رشته پرستاری رو بصورت مهاجرت از طریق ایالت ساپورت نمی کنه میخواد یا از طریق کبک یا این نوا اسکوشیا بیاد کانادا بعد جاش رو تغییر بده. آیا کسی اطلاعی در مورد این موضوع داره که اگه دوستم از طریق نوا اسکوشیا بیاد، آیا بعدا میتونه بره بریتیش کلمبیا برای کار؟
    ممنون
    زیاد سخت نگیر! درست میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط oracle2020 نمایش پست ها
    توی اون فایل pdf در قسمت Eligibility Criteria صفحه 4 نوشته شده:
    "You can demonstrate that you will become economically established in Nova Scotia and that you intend to live in the province permanently"

من خودم الان کانادا هستم و برای یکی از دوستام که مهاجرتی (skilled worker) میخواد بیاد کانادا دارم می پرسم. من تحصیلی اومدم. موقعی که برای ویزا اقدام کردم می گفتن باید تو study plan که می نویسیم یه جوری آفیسر رو متقاعد کنیم که قراره بعد از تحصیل به ایران برگردیم، ما هم یه سری چیزا نوشتیم، ولی خب اون فرمالیته بود و الان میتونم برای اقامت دائم اقدام کنم.
    حالا سوالم اینه که اینجا هم که نوشته باید نشون بدید که قصد دارید بطور دائم تو این ایالت بمونید، اینم فرمالیته هست؟ چون دوستم در اصل میخواد بیاد بریتیش کلمبیا، ولی چون بریتیش کلمبیا رشته پرستاری رو بصورت مهاجرت از طریق ایالت ساپورت نمی کنه میخواد یا از طریق کبک یا این نوا اسکوشیا بیاد کانادا بعد جاش رو تغییر بده. آیا کسی اطلاعی در مورد این موضوع داره که اگه دوستم از طریق نوا اسکوشیا بیاد، آیا بعدا میتونه بره بریتیش کلمبیا برای کار؟
    ممنون
    شاید یک مدتی رو مجبور بشه که تو نوااسکوشیا بمونه ..حداقلش اینه که لند کنه..! ولی هیچ قانونی نمیتونه شما رو از جابجایی بین استانی (حتی از کبک به بیرون ) منع کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

نقل قول نوشته اصلی توسط fesenjoon نمایش پست ها
    طبق گفته خودشون یا TEF یا IELTS
    مدرک TCFQ به دردتون نمیخوره همونطور که آیلتس آکادمیک به جای جنرال قبول ندارن

توجه کنید :

If your first language is not English or French, the Nova Scotia Office of Immigration requires all applicants in the
    Regional Labour Market Demand stream to submit written proof, explanation or language testing results
    demonstrating that a minimum standard of CLB/NCLC Level 5 has been met, which consists of meeting the
    minimum levels for each competency listed below.

Written proof or explanation may be verified by one or more of the following:

 Educational transcripts or other documentation indicating English or French as the principal language of
    instruction.
     Employment history and references indicating English or French as the principal language of
    communication.

Language tests must not be more than two years old at the time the Nova Scotia Office of Immigration receives
    your complete application.
    . The Nova Scotia Office of Immigration will only consider results from the following
    designated testing agencies:

 the International English Language Testing System (IELTS) General Training;
    http://www.ielts.org/test_takers_information.aspx
     the Canadian English Language Proficiency Index Program (CELPIP-General);
    http://www.celpiptest.ca/for-test-ta...n-information; and
     the Test d’évaluation de français (TEF); http://www.francais.ccip.fr/etudiant.

دوست عزيز مطمئنا مدرك فرانسه رو قبول مي كنند و اينكه چه نمره اي بايد بگيريم و تو هر دو مهارت اكوت و پغله كافيه ؟
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

سلام،
    ١-ارزيابى مدارك كه در اين مرحله لازم نيست؟!
    ٢- من تازه ميخواهم مدارك رو بدم واسه ترجمه، از كجا راهنمايي بگيرم؟

ممنون،

Junior Member

سلام دوستان
    در توضیحات گفته Copies of test results from one of the designated testing agencies باید یک نسخه اضافی از نتیجه آیلتس سفارش بدیم یا یک کپی معمولی میتونیم بفرستیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)