صفحه 8 از 39 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 431

موضوع: مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی کار منطقه ای نوااسکوشیا

نقل قول نوشته اصلی توسط proje نمایش پست ها
    1سوال
    لیست جدید مشاغلی که اعلام شده رو دوستمون در صفحه اول قرار دادند ولی وقتی به سایت http://novascotiaimmigration.com مراجعه میکنیم و In Demand List of Occupations رو چک میکنیم لیست دیگه ای قرار داره.(یعنی این لیستhttp://novascotiaimmigration.com/wp-...ccupations.pdf )
    کسی در این مورد نظری نداره؟

دوستان به نظر میرسه سایت رسمی Nova Scotia این لیست رو اعلام نکرده. چجوری میشه که سایت itc-canada.com این برنامه رو اعلام میکنه(لینک:http://www.itc-canada.com/News/Nova_...and_Stream.htm) ولی سایت رسمی هیچ لینکی قرار نداده!!!!!!!؟

این قضیه از اونجایی واسه من مهمه که تو لیستی که در سایت رسمی وجود داره(http://novascotiaimmigration.com/wp-...ccupations.pdf) رشته مهندسی عمران(رشته تحصیلیه من) وجود داره ولی در لیست جدید اعلام نشده و الان من می خوام بدونم آیا می تونم اقدام کنم یا نه؟

کس دیگه ای در این مورد نظری نداره؟
    سلام خود سایت به طراحت گفته ملاکش NOC 2011 هستش
    In-Demand-List-of-Occupations.pdf

در فرم GENERIC قسمت 4 یعنی IMMIGRATION OFFICE REQUESTED رو چی باید بزنیم ؟
    CITIZEN با PERMARESIDENT چه فرق داره ؟کذومو باید بزنیم ؟
    INTENDED OCCUPATION رو چی بنویسم؟
    راستی PROGRAM UNDER WHICH YOU ARE APPLYING میشه ECONOMIC?

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein828 نمایش پست ها
    در فرم GENERIC قسمت 4 یعنی IMMIGRATION OFFICE REQUESTED رو چی باید بزنیم ؟
    CITIZEN با PERMARESIDENT چه فرق داره ؟کذومو باید بزنیم ؟
    INTENDED OCCUPATION رو چی بنویسم؟
    راستی PROGRAM UNDER WHICH YOU ARE APPLYING میشه ECONOMIC?
    سلام
    ۱ـ آنکارا
    ۲ـسیتیزن ایران
    ۳ـرشته ای که میخواهید در اون زمینه کار کنید . احتمالا همین رشته ای اقدام میکنید (تا جاییکه میدونم)
    ۴ـ economic
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

Junior Member

سلام. چطور باید به این سوال پاسخ داد
    Is your occupation regulated in Nova Scotia

من منبعی پیدا نکردم. اگه کسی پیدا کرده لطفا راهنمایی کنه.

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_f_sme نمایش پست ها
    سلام. چطور باید به این سوال پاسخ داد
    Is your occupation regulated in Nova Scotia

من منبعی پیدا نکردم. اگه کسی پیدا کرده لطفا راهنمایی کنه.
    دوست عزیز میدونم که دیره واسه جواب دادن ولی تو سایت خود نوا یعنی لینک http://novascotiaimmigration.com/imm...market-demand/ سمت راست ، قسمت پایین تو بخش Glossary ، درباره ی سوالتون توضیح داده.
    ضمنا ، من یه leaflet هم دراین زمینه تو گوگل پیدا کردم که به تفصیل پاسخ این سوالات رو داده بود. ولی متاسفانه الان آدرسشو ندارم که ارائه کنم.

سلام
    دوستان من تازه می خوام ایلتس ثبت نام کنم و بعدش مدارکمو بفرستم. به نظرتون این برنامه تا کی ادامه خواهد داشت؟؟ کسی در خصوص deadline این برنامه اطلاعی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AABBCCDD نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تازه می خوام ایلتس ثبت نام کنم و بعدش مدارکمو بفرستم. به نظرتون این برنامه تا کی ادامه خواهد داشت؟؟ کسی در خصوص deadline این برنامه اطلاعی داره؟
    سلام
    براي اين برنامه مهلت اتمام اعلام نشده ولي احتمالا تا بینهایت ادامه نخواهد داشت . هرچه زودتر بهتر
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط AABBCCDD نمایش پست ها
    سلام
    سلام خیلی سریع این کار رو انجام بدید دانشگاه آزاد 24 Apr

توی اون فایل pdf در قسمت Eligibility Criteria صفحه 4 نوشته شده:
    "You can demonstrate that you will become economically established in Nova Scotia and that you intend to live in the province permanently"

من خودم الان کانادا هستم و برای یکی از دوستام که مهاجرتی (skilled worker) میخواد بیاد کانادا دارم می پرسم. من تحصیلی اومدم. موقعی که برای ویزا اقدام کردم می گفتن باید تو study plan که می نویسیم یه جوری آفیسر رو متقاعد کنیم که قراره بعد از تحصیل به ایران برگردیم، ما هم یه سری چیزا نوشتیم، ولی خب اون فرمالیته بود و الان میتونم برای اقامت دائم اقدام کنم.
    حالا سوالم اینه که اینجا هم که نوشته باید نشون بدید که قصد دارید بطور دائم تو این ایالت بمونید، اینم فرمالیته هست؟ چون دوستم در اصل میخواد بیاد بریتیش کلمبیا، ولی چون بریتیش کلمبیا رشته پرستاری رو بصورت مهاجرت از طریق ایالت ساپورت نمی کنه میخواد یا از طریق کبک یا این نوا اسکوشیا بیاد کانادا بعد جاش رو تغییر بده. آیا کسی اطلاعی در مورد این موضوع داره که اگه دوستم از طریق نوا اسکوشیا بیاد، آیا بعدا میتونه بره بریتیش کلمبیا برای کار؟
    ممنون
    زیاد سخت نگیر! درست میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط oracle2020 نمایش پست ها
    توی اون فایل pdf در قسمت Eligibility Criteria صفحه 4 نوشته شده:
    "You can demonstrate that you will become economically established in Nova Scotia and that you intend to live in the province permanently"

من خودم الان کانادا هستم و برای یکی از دوستام که مهاجرتی (skilled worker) میخواد بیاد کانادا دارم می پرسم. من تحصیلی اومدم. موقعی که برای ویزا اقدام کردم می گفتن باید تو study plan که می نویسیم یه جوری آفیسر رو متقاعد کنیم که قراره بعد از تحصیل به ایران برگردیم، ما هم یه سری چیزا نوشتیم، ولی خب اون فرمالیته بود و الان میتونم برای اقامت دائم اقدام کنم.
    حالا سوالم اینه که اینجا هم که نوشته باید نشون بدید که قصد دارید بطور دائم تو این ایالت بمونید، اینم فرمالیته هست؟ چون دوستم در اصل میخواد بیاد بریتیش کلمبیا، ولی چون بریتیش کلمبیا رشته پرستاری رو بصورت مهاجرت از طریق ایالت ساپورت نمی کنه میخواد یا از طریق کبک یا این نوا اسکوشیا بیاد کانادا بعد جاش رو تغییر بده. آیا کسی اطلاعی در مورد این موضوع داره که اگه دوستم از طریق نوا اسکوشیا بیاد، آیا بعدا میتونه بره بریتیش کلمبیا برای کار؟
    ممنون
    شاید یک مدتی رو مجبور بشه که تو نوااسکوشیا بمونه ..حداقلش اینه که لند کنه..! ولی هیچ قانونی نمیتونه شما رو از جابجایی بین استانی (حتی از کبک به بیرون ) منع کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)