صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 88

موضوع: U.S. News 2015 Best Graduate Schools Rankings

Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت ایران - مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : U.S. News 2015 Best Graduate Schools Rankings

سلام دوستان

من در فکر انتخاب یه دانشگاه برای رشته های Construction Managment یا Project Management هستم؛ ولی درست متوجه نمیشم تو کدوم رنکینگ باید انتخاب کنم.
    به هر حال به Industrial Engineering یا Best Engineering Schools یا Best Business Schools یا International یا Management مربوط میشه ولی درست توجیه نیستم کدوم بهتره.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    برای اینکه امضات از دو خط بیشتر نشه، فقط کافیه یکم سعی کنی  

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiki نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در فکر انتخاب یه دانشگاه برای رشته های Construction Managment یا Project Management هستم؛ ولی درست متوجه نمیشم تو کدوم رنکینگ باید انتخاب کنم.
    به هر حال به Industrial Engineering یا Best Engineering Schools یا Best Business Schools یا International یا Management مربوط میشه ولی درست توجیه نیستم کدوم بهتره.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام، دوست عزیز بیشتر دانشکده های عمران و تا حدودی هم معماری و مدیریت Construction management ارائه میکنن شما بیشتر توی دپارتمان عمران دنبالش بگرد. بنده رشته تحصیلیم مهندسی صنایع (Industrial Engineering) است. دپارتمان های صنایع مدیریت ساخت به صورت یک رشته تحصیلی ارائه نمیکنن. توی دپارتمان های مهندسی صنایع اساتید در حوزه مدیریت پروژه کار میکنن. من با رشته مدیریت ساخت کمی آشنایی دارم. مدیریت پروژه ای که در مهندسی صنایع اساتید کار میکنن با رشته مدیریت ساخت خیلی تفاوت داره.

Junior Member

میشه ستون Average GPA رو به جای Average GRE برای مهندسی شیمی انتخاب کنید و فایل pdf آن رو بگذارید. با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Mississippi

سلام

دوستان کسی میدونه که رنکینگ us news تو هررشته بر اساس دانشکده یا تخصص یا مدرکیه که داده میشه هست؟ مثلاً دانشگاه utah state توی کامپیوتر 70 و تو الکترونیک 110 هست. دانشکده electrical and computer engineering فقط دکترای الکتریکال میده و یه سری از استادای این دانشکده تخصصشون کامپیوتر هست. حالا من اگر بخواهیم با این استادا کار کنیم کدوم رنکینگو در نظر بگیرم؟ ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی دانشگاه امیرکبیر

سلام
    خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که منظور از ستون Total Graduate Engineering Enrollment چی هست.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط azi_9085 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که منظور از ستون Total Graduate Engineering Enrollment چی هست.
    تعداد کل دانشجویانی که در مقطع تحصیلات تکمیلی رشته های مهندسی، ثبت نام کردند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی دانشگاه امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    تعداد کل دانشجویانی که در مقطع تحصیلات تکمیلی رشته های مهندسی، ثبت نام کردند.
    خب من همین منظور از ثبت نام نمیدونم چی هست. یعنی این تعداد افراد متقاضی هست که اپلای میکنند؟ یا تعداد کسایی که پذیرش میگیرند و وارد دانشگاه میشن؟
    مثلا این عدد برای دانشگاه UCLA برابر 1800 هست ولی برای Princton برابر 500 هست. این یعنی اینکه تعداد افرادی که برای دانشگاه پرینستون اپلای کردند کمتر هست؟
    تعدادی که نوشته برای بعضی دانشگاه ها خیلی زیاد هست. این عدد فقط برای یک سال هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط azi_9085 نمایش پست ها
    خب من همین منظور از ثبت نام نمیدونم چی هست. یعنی این تعداد افراد متقاضی هست که اپلای میکنند؟ یا تعداد کسایی که پذیرش میگیرند و وارد دانشگاه میشن؟
    مثلا این عدد برای دانشگاه UCLA برابر 1800 هست ولی برای Princton برابر 500 هست. این یعنی اینکه تعداد افرادی که برای دانشگاه پرینستون اپلای کردند کمتر هست؟
    تعدادی که نوشته برای بعضی دانشگاه ها خیلی زیاد هست. این عدد فقط برای یک سال هست؟
    اپلای نه؛ کسانی که بعد از دریاف پذیرش، ثبت نام کردند. بعضی دانشگاه ها، تعداد دانشجوی بسیار زیادی دارند و بعضی هم نه. بله برای یک سال.

به عنوان مثال، طبق اطلاعات ویکی پدیا، در سال 2013، در کا رشته ها و مقاطع، 8014 نفر در Princeton University و 42190 نفر در University of California, Los Angeles ثبت نام کردند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام. ببخشید برای رشته من هم میشه بذارین؟ ممنون
    Biomedical informatics یا Health informatics

دوستان سلام
    کسی رنکینگ معتبر برای رشته اقتصاد سراغ داره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)