صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 88

موضوع: U.S. News 2015 Best Graduate Schools Rankings

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

پیش فرض پاسخ : U.S. News 2015 Best Graduate Schools Rankings

نقل قول نوشته اصلی توسط Itgirl نمایش پست ها
    ببخشید کسی رنکینگ دانشگاه های آمریکا رو برای صنایع داره؟؟ از USNews؟ از ماه مارچ 2014 انگار رنکینگ تغییر کرده
    سلام
    این لینک اکثر رشته های دانشگاه های آمریکا براساس US NEWS هست.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...hools-Rankings

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Itgirl نمایش پست ها
    ببخشید کسی رنکینگ دانشگاه های آمریکا رو برای صنایع داره؟؟ از USNews؟ از ماه مارچ 2014 انگار رنکینگ تغییر کرده
    سلام به این لینک مراجعه کنید.
    ویرایش توسط zaniar87 : January 3rd, 2015 در ساعت 04:00 PM دلیل: غلط املایی!!!

سلام دوستان

لطفا رنکینگ معماری هم در صورت امکان آپلود کنید.

Good LUck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

سلام دوستان،

این فایل رو تو یکی دیگه از فروم ها گذاشتم، گفتم شاید بد نباشه اینجا هم بزارم. این فایل رنکینگ جهانی دانشگاه های جهان هستش در سال 2012 و 2013 که از تاپ یونورسیتیز گرفته شده. شاید خیلی کاربردی نباشه، ولی چون یه لیستی از دانشگاه ها میده، خیلی هم بد نیست.

نتونستم اینجا آپلودش کنم گذاشتمش رو مدیا فایر. اینم لینکش:

https://www.mediafire.com/?v9jdae7v25mwckg

سلام دوستان
    شما لطف کردین و رنک هر رشته را به تفکیک گذاشتین
    آیا برای گرایش های هر رشته رنکها متفاوت نیست؟
    رنک کلی دانشگاه های امریکا در دنیا و در خود آمریکا برای سال 2014 را کسی داره؟

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

سلام دوستان،
    یک سوال:
    موضوع تحقیقاتی برخی افراد مثل بنده کاملا بین رشته ای هست. اساتید تو این موضوع تو چهار، پنج دانشکده مختلف هستند.
    بعضی ها تو دپارتمان Mechanical Engineering، بعضی ها Chemical Engineering، بعضی ها Biological Systems Engineering و برخی جای دیگر.
    الان من که رنک هرکدوم از دانشگاهها رو نگاه میکنم تو دپارتمان های مختلف رنک کاملا متفاوتی دارند. آیا به نظر شما دوستانی که تو موضوع میان رشته ای
    می خواند اپلای بکنند به کدوم رنک مراجعه بکنند؟ رنکینگ رشته رو باید مورد نظر قرار داد یا کلا رنک مهندسی دانشگاه رو؟
    مثلا دوتا استاد تو یک موضوع مشترک در یک دانشگاه و دو دانشکده مختلف با رنک دپارتمان کاملا متفاوت (یکی 50 و اون یکی دانشکده 130) فعالیت میکنند.
    کدوم رنک برای اون دانشگاه و اون موضوع مد نظر باشه؟؟ حتی من دیدم استادی در دو دانشکده ی یک دانشگاه که رنک های کاملا متفاوتی دارند فعالیت میکنه.
    ممنون از راهنماییتون
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

نقل قول نوشته اصلی توسط mech90 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یک سوال:
    موضوع تحقیقاتی برخی افراد مثل بنده کاملا بین رشته ای هست. اساتید تو این موضوع تو چهار، پنج دانشکده مختلف هستند.
    بعضی ها تو دپارتمان Mechanical Engineering، بعضی ها Chemical Engineering، بعضی ها Biological Systems Engineering و برخی جای دیگر.
    الان من که رنک هرکدوم از دانشگاهها رو نگاه میکنم تو دپارتمان های مختلف رنک کاملا متفاوتی دارند. آیا به نظر شما دوستانی که تو موضوع میان رشته ای
    می خواند اپلای بکنند به کدوم رنک مراجعه بکنند؟ رنکینگ رشته رو باید مورد نظر قرار داد یا کلا رنک مهندسی دانشگاه رو؟
    مثلا دوتا استاد تو یک موضوع مشترک در یک دانشگاه و دو دانشکده مختلف با رنک دپارتمان کاملا متفاوت (یکی 50 و اون یکی دانشکده 130) فعالیت میکنند.
    کدوم رنک برای اون دانشگاه و اون موضوع مد نظر باشه؟؟ حتی من دیدم استادی در دو دانشکده ی یک دانشگاه که رنک های کاملا متفاوتی دارند فعالیت میکنه.
    ممنون از راهنماییتون
    حقیقت اینه که رنک اونقدر مسئله بزرگی نیست و اهمیتی نداره که رنک دانشکده های یک دانشگاه با هم فزق داشته باشه. کلی گروه تحقیقاتی توی هر دانشکده هست و احتمالا تاثیر رشته ی مورد نظر شما روی رنک اونقدری نیست که بخواین بر طبق اون نصمیمگیری کنید. بهترین کار اینه که شما سابقه ی تحقیقاتی هر کدوم از اون اساتید رو و دانشجویان سابقشون رو بررسی کنید و تصمیم بگیرید کدوم برای شما بهتره. معمولا کسی رنک دقیق دانشکده ها رو اصلا نمیدونه و به صورت کلی میدونن که در چه حد و اندازه ایه. شاید رنک بیشتر به این کار بیاد که ببینید شانس پذیرشتون در چه حدیه.
    بهترین کاری که شما میتونید بکنید اینه که به این اساتیدی که در دانشکده های مختلفی هستند ایمیل بزنید و ار هر کدوم که جواب گرفتید برای همون دانشکده اقدام کنید.
    دانشگاههایی هم هستند که اجازه میدن با یه اپلیکیشن فی برای چند دانشکده اقدام کنید.

سلام به دوستان عزیز
    من رتبه بندی دانشگاههای امریکای شمالی رو در رشته biomedicine احتیاج دارم(در مقطع ارشد).متاسفانه این سایت USnews هم اطلاعاتش رو رایگاه در اختیار نذاشته.
    اگر امکانش برای کسی هست کمکم کنه.ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reihane4270 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من رتبه بندی دانشگاههای امریکای شمالی رو در رشته biomedicine احتیاج دارم(در مقطع ارشد).متاسفانه این سایت USnews هم اطلاعاتش رو رایگاه در اختیار نذاشته.
    اگر امکانش برای کسی هست کمکم کنه.ممنون
    biomedicine یا Biomedical Engineering?

تو شاخه مدیکال این لیست رو داره:
    Medical SpecialtiesAIDS
    Drug and Alcohol Abuse
    Family Medicine
    Geriatrics
    Internal Medicine
    Pediatrics
    Rural Medicine
    Women's Health
    لینک بگذارید تا براتون دربیارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shontelle نمایش پست ها
    biomedicine یا Biomedical Engineering?

تو شاخه مدیکال این لیست رو داره:
    Medical SpecialtiesAIDS
    Drug and Alcohol Abuse
    Family Medicine
    Geriatrics
    Internal Medicine
    Pediatrics
    Rural Medicine
    Women's Health
    لینک بگذارید تا براتون دربیارم.
    خیلی ممنون از توجهتون shontelle عزیز
    منظورم biomedicine بود ، عباراتی که نوشتید در مورد تخصص ها و رشته های مختلف پزشکیه .منظور من رشته های علوم پایه است.البته رشته اصلی من ژنتیکه،اگر لطف کند و رنکینگی از دانشگاه های مختلف در مورد رشته genetics بذارید واقعا ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)