صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 2829303132333435363738
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 376 , از مجموع 376

موضوع: کنسل شدن آزمون TOEFL در هر سنتری از طریق ETS

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون TOEFL در هر سنتری از طریق ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط rana1370 نمایش پست ها
    سلام ممنون پاسخ دادید خودم نمیتونم تغییر بدم؟
    سلام

کنسل شدن آزمون برای منم رخ داد ولی به من ووچر دادند. شما هم یک ایمیل بزنید و درخواست ووچر دهید که هر زمان که دلتان خواست برای آزمون وقت بگیرید.

پیروز باشید.

Junior Member

سلام دوستان برای من الان از ای تی اس ایمیل اومده که آزمون 28 جوالای سازمان سنجش کنسل شده! برای کس دیگه ای هم این ایمیل اومده؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

بچه ها من هنوز ثبت نام نکردم و احتمالا ارومیه تافل میدم. با این همه کنسلی که میگید من پیشاپیش استرس گرفتم. این کنسلی ها برای چیه؟
    چرا اکثرا تهران کنسلی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    بچه ها من هنوز ثبت نام نکردم و احتمالا ارومیه تافل میدم. با این همه کنسلی که میگید من پیشاپیش استرس گرفتم. این کنسلی ها برای چیه؟
    چرا اکثرا تهران کنسلی داره؟
    سلام!

می‌تونه به خاطر آماده نبودن سنتر باشه یا نداشتن شرایط مورد نظر ETS یا شکایت‌های شرکت کننده‌های قبلی و غیره. ولی شما استرس نگیرید! چون یه چیز معلومی نیست که بخواید از قبل خبر داشته باشید. اگر که سنتر شما قبلاً مشکلی نداشته و شکایت هم نداشته این اواخر، ان‌شاالله که مساله‌ای پیش نمیاد و آزمون‌تون رو سر وقت و توی همون سنتر میدید.

موید باشید.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!

می‌تونه به خاطر آماده نبودن سنتر باشه یا نداشتن شرایط مورد نظر ETS یا شکایت‌های شرکت کننده‌های قبلی و غیره. ولی شما استرس نگیرید! چون یه چیز معلومی نیست که بخواید از قبل خبر داشته باشید. اگر که سنتر شما قبلاً مشکلی نداشته و شکایت هم نداشته این اواخر، ان‌شاالله که مساله‌ای پیش نمیاد و آزمون‌تون رو سر وقت و توی همون سنتر میدید.

موید باشید.

ممنون ریدبیرد عزیز
    یه سوال که برام پیش میاد از کجا بفهمیم که از مرکزش شکایت شده؟ (ارومیه یه مرکز تافل داره اونم اواتاک.)

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    ممنون ریدبیرد عزیز
    یه سوال که برام پیش میاد از کجا بفهمیم که از مرکزش شکایت شده؟ (ارومیه یه مرکز تافل داره اونم اواتاک.)
    خواهش می‌کنم!

جای خاصی که نداره :) بعضی وقت‌ها از همین فروم میشه فهمید. مثلاً سال گذشته در مورد مرکز امیربهادر تهران دوستان شکایاتی داشتن و سبب شد برای یک مدتی این مرکز نتونه آزمون برگزار کنه.
    من به شما توصیه می‌کنم نگران این چیزها نباشید و تمرکزتون رو بذارید روی آماده شدن برای آزمون. چون این چیزها از دست شما خارجه. الان هم که ثبت نام کردید. ان‌شاالله که مشکلی نباشه و آزمون خوبی رو پشت سر بذارید.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)