صفحه 17 از 38 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 376

موضوع: کنسل شدن آزمون TOEFL در هر سنتری از طریق ETS

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون در یک حوزه، طبق اعلام ets

نقل قول نوشته اصلی توسط mecha90 نمایش پست ها
    من هم سنتر مشهد 27 سپتامبر امتحان داشتم امروز ایمیل اومده کنسل شده !!!!! تو پروفایلم هم کنسل شده ووچر دادن.
    چه وضعشه این ........
    نظرتون چیه بچه های مشهد یه سر تا سنتر بی درو پیکرشون بریم

منم امتحانم 11 اکتبر دانشگاه صنعتی اصفهان بود، دیشب ایمیل اومده که کنسل شده. با دانشگاه تماس گرفتم، مسئولش گفت که ای تی اس بدون هماهنگی با سنتر این کارو انجام داده و گفت که الان دارن نامه نگاری میکنن که اگه امکانش هست امتحانها برگزار بشن ولی اینم گفت که احتمالش خیلی کمه.

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

بله مشهد هم کنسل شده به خاطر حماقت خودشون که یک سری مراحل اداری رو تو ازمون قبل انجام ندادن و ets هم مجوز رو گرفته ازشون.
    من امل نوشتم کسی میدونه برای 9 نوامبر ممکنه باز کنسل بشه یا نه؟
    وقتی که زندگی برات خیلی سخت شد، یادت باشه که دریای آروم، ناخدای قهرمان نمی سازه ..

کسی از تاریخ 29 نوامیر صنعتی اصفهان خبر نداره که کنسل شده یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meamari2 نمایش پست ها
    بله مشهد هم کنسل شده به خاطر حماقت خودشون که یک سری مراحل اداری رو تو ازمون قبل انجام ندادن و ets هم مجوز رو گرفته ازشون.
    من امل نوشتم کسی میدونه برای 9 نوامبر ممکنه باز کنسل بشه یا نه؟
    سلام دوست عزیز
    هیچ چیزی معلوم نیست. یعنی با اتفاقایی که توی این چند هفته داره میفته، اصلأ روی هیچی نمیشه حساب کرد. حالا میگیم سنتر مشهد یه سنتر جدید بوده و به خاطر یه سری بی تجربگی و بی نظمی این اتفاق واسش افتاده. سنتر اصفهان چی؟؟!! اون که یه سنتر باسابقه است و من قبلأ هم اونجا امتحان دادم و واقعأ از هرکسی هم شنیدم به ندرت مشکل جزئی و پیش پا افتاده داشته. و تماس هم که گرفتم حتی خودشون هم نمیدونستن دلیل این کنسل شدنها چیه. پس با این اوصاف اینطور که معلومه احتمال کنسلی توی هر سنتری هست، حالا دلیلش چیه!! الله اعلم ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    هیچ چیزی معلوم نیست. یعنی با اتفاقایی که توی این چند هفته داره میفته، اصلأ روی هیچی نمیشه حساب کرد. حالا میگیم سنتر مشهد یه سنتر جدید بوده و به خاطر یه سری بی تجربگی و بی نظمی این اتفاق واسش افتاده. سنتر اصفهان چی؟؟!! اون که یه سنتر باسابقه است و من قبلأ هم اونجا امتحان دادم و واقعأ از هرکسی هم شنیدم به ندرت مشکل جزئی و پیش پا افتاده داشته. و تماس هم که گرفتم حتی خودشون هم نمیدونستن دلیل این کنسل شدنها چیه. پس با این اوصاف اینطور که معلومه احتمال کنسلی توی هر سنتری هست، حالا دلیلش چیه!! الله اعلم ....
    حرف های این دوستمون کاملا منطقی هست و شخصا فکر می کنم هیچ تضمینی در کنسل نشدن آمل و یا شیراز و کلا مراکزی که متعلق به دانشگاه های دولتی هست وجود نداره ، همچنین که آمل هم همین چند وقت پیش کنسل شده بود و دوباره تاریخ هاش برگشت. اینطور که معلومه تنها مراکز خصوصی تهران کنسلی نداشتن.
    دوستان اطلاع ندارن که چرا در سایت ets برای تهران چندین تاریخ زده اما موقع رجیستر هیچ تاریخی رو نشون نمیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matin_sa نمایش پست ها
    حرف های این دوستمون کاملا منطقی هست و شخصا فکر می کنم هیچ تضمینی در کنسل نشدن آمل و یا شیراز و کلا مراکزی که متعلق به دانشگاه های دولتی هست وجود نداره ، همچنین که آمل هم همین چند وقت پیش کنسل شده بود و دوباره تاریخ هاش برگشت. اینطور که معلومه تنها مراکز خصوصی تهران کنسلی نداشتن.
    دوستان اطلاع ندارن که چرا در سایت ets برای تهران چندین تاریخ زده اما موقع رجیستر هیچ تاریخی رو نشون نمیده؟
    دوست عزیز اگه توی تاریخ هایی که واسه تهران توی ای تی اس زده، دقت بفرمایید به عنوان مثال تاریخ امروز (14 سپتامبر) یا هفته آینده (بیست و یکم) هم هست. خوب کاملأ مشخصه که اینها دیگه قابل ثبت نام کردن نیستند چون قاعدتأ باید پر باشه و غیرمنطقیه که امروز باز باشه چون زمان امتحان گذشته. ولی راجع به تاریخ های آینده اش نظری ندارم، احتمالأ یا اشتباهی زده و یا دلیل دیگه ای داره که من نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matin_sa نمایش پست ها
    چون اون تاریخ هایی که زده را چند روز یه بار اپدیت میکنه و حتی اون قسمت بالاییش گفته این لیست آپدیت فلان روزه و ممکنه موقع رجیستر کردن پر شده باشه!

بچه ها کسی هنوز از دانشگاه صنعتی اصفهان خبر جدیدی نداره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_64 نمایش پست ها
    چون اون تاریخ هایی که زده را چند روز یه بار اپدیت میکنه و حتی اون قسمت بالاییش گفته این لیست آپدیت فلان روزه و ممکنه موقع رجیستر کردن پر شده باشه!

بچه ها کسی هنوز از دانشگاه صنعتی اصفهان خبر جدیدی نداره؟؟
    دوست عزیز همونطور که توی یکی از پستهای قبلیم گفتم، من که امروز تماس گرفتم، گفتند خودشون هم از همه جا بی خبرند. این رو هم اضافه کنم که گفتند هر تغییری توی وضعیت امتحانها ایجاد بشه از طریق خود ای تی اس اطلاع رسانی میشه و گفتند اگر تاریخ های آتی که کنسل شدند (مثل امتحان خود من که 11 اکتبر هست) دوباره قرار بر این بشه که امتحان برگزار بشه باز هم خود ای تی اس ایمیل میده و از طریق سنتر هیچ اطلاع رسانی انجام نمیشه. مسئولین سنتر فقط تلاش میکنند که وضعیت امتحانهارو به حالت عادی برگردونند.

Junior Member

من آزمون ام در دانشگاه صنعتی اصفهان برای 2 نوامبر بود که کنسل شد اما نهایتا بین جیرفت و آمل چون آمل خیلی به محل سکونت من که اصفهان هست نزدیکتر هست برای تاریخ 26 اکتبر دانشگاه شمال رجیستر کردم اما قبلش به دانشگاه شمال زنگ زدم و ازشون پرسیدم که آزمون هاشون برگزار میشه که گفتن : بله ، هیچ مشکلی نیست و آزمون امروز شون هم برگزار شده. بعد پرسیدم پس چرا چند وقت پیش کنسل شده بود که گفت: یه اشکال سیستمی بوده از طرف ets که به سرعت رفع شده و همچنین ظرفیت مرکز شون هم افزایش پیدا کرده. به این مطلب هم اشاره کرد که مراکز مشهد و اصفهان که کنسل شدند به خاطر این بوده که خلاف مقررات ets عمل کردن. (؟)
    گفتم که دوستان در جریان باشند ، اما با این همه هنوز هم هیچ تضیمنی وجود نداره و همین مرکز هم میتونه کنسل بشه اما از جانب من
    به قول معروف:
    Beggars can't be choosers

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)