صفحه 18 از 38 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 376

موضوع: کنسل شدن آزمون TOEFL در هر سنتری از طریق ETS

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

سلام دوستان
    امتحان من 11 اکتبر سنتر اصفهان کنسل شده. واقعأ با این وضع پیش اومده تمام برنامه هام بهم ریخته. با توجه به اینکه 3 آبان هم امتحان جی آر ای دارم و اونم استرس مخصوص خودش رو داره، الان باید با این شرایط توی یکی از سنترهایی که از لحاظ رفتن و اقامت مطمئنأ شرایط سختی رو برام پیش میاره، ناچارآ ثبت نام کنم. به نظر شما با این اوصاف تاریخ جدید امتحانم رو بذارم بعد از امتحان جی آر ایم یا بعدش؟ و اینکه سنتر آمل رو انتخاب کنم یا زنجان (آمل برای اکتبر، نوامبر و دسامبر جا داره ولی زنجان فقط دسامبر جای خالی داره)؟ چون بازم بین بقیه سنترها این دوتا واسم راحتترن. یا اینکه صبر کنم، ممکنه امتحان خودمون برگزار بشه یا اینکه تاریخهای جدیدی اضافه بشه؟ ببخشید که سوالام هم زیادن هم پیچیده، ولی واقعأ با کنسل کردن امتحانها استرس صد برابر به آدم وارد میکنن، بخصوص وقتی میبینی همه نقشه هات، نقش بر آب میشه با یه تصمیم اشنباه.
    پیشاپیش از راهنماییاتون ممنونم

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

سلام، اول از همه با خود سنترتون تماس بگیرین ببینین خودشون راجع به برگشتن آزمون چی میگین. اگه احساس کردین که احتمال برگشت آزمون کمه، وقت رو تلف نکنین و یه آزمون دیگه ثبت نام کنین. اینکه بعد از GER باشه با قبلش بستگی به برنامتون داره، اینکه بدونین به چه ددلاین هایی رو میخوانین برسین.
    سنتر آمل رو من امتحان کردم، در کل مشکلی نداره، همه چیش خوبه. ولی از رنجان خبر ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امتحان من 11 اکتبر سنتر اصفهان کنسل شده. واقعأ با این وضع پیش اومده تمام برنامه هام بهم ریخته. با توجه به اینکه 3 آبان هم امتحان جی آر ای دارم و اونم استرس مخصوص خودش رو داره، الان باید با این شرایط توی یکی از سنترهایی که از لحاظ رفتن و اقامت مطمئنأ شرایط سختی رو برام پیش میاره، ناچارآ ثبت نام کنم. به نظر شما با این اوصاف تاریخ جدید امتحانم رو بذارم بعد از امتحان جی آر ایم یا بعدش؟ و اینکه سنتر آمل رو انتخاب کنم یا زنجان (آمل برای اکتبر، نوامبر و دسامبر جا داره ولی زنجان فقط دسامبر جای خالی داره)؟ چون بازم بین بقیه سنترها این دوتا واسم راحتترن. یا اینکه صبر کنم، ممکنه امتحان خودمون برگزار بشه یا اینکه تاریخهای جدیدی اضافه بشه؟ ببخشید که سوالام هم زیادن هم پیچیده، ولی واقعأ با کنسل کردن امتحانها استرس صد برابر به آدم وارد میکنن، بخصوص وقتی میبینی همه نقشه هات، نقش بر آب میشه با یه تصمیم اشنباه.
    پیشاپیش از راهنماییاتون ممنونم

کنسل شده یعنی دیگه برگزار نمیشه!
    اینکه بعدش یا قبلش هم باشه بستگی به خودت داره...

من آمل ثبت نام کردم خودم برای 9 نوامبر.. زنجان فک کنم پر شده بوداااا.. :دی
    حالا اینم باز بستگی به خودت داره که کدوم تاریخ بذاریش... (بستگی به دد لاین دانشگاه، البته اگه میخوای امسال اقدام کنی..)
    هم آمل و هم رنجان هم سنتر های خوبی هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط G_Industrial نمایش پست ها
    سلام، اول از همه با خود سنترتون تماس بگیرین ببینین خودشون راجع به برگشتن آزمون چی میگین. اگه احساس کردین که احتمال برگشت آزمون کمه، وقت رو تلف نکنین و یه آزمون دیگه ثبت نام کنین. اینکه بعد از GER باشه با قبلش بستگی به برنامتون داره، اینکه بدونین به چه ددلاین هایی رو میخوانین برسین.
    سنتر آمل رو من امتحان کردم، در کل مشکلی نداره، همه چیش خوبه. ولی از رنجان خبر ندارم.
    از راهنماییاتون ممنونم دوست عزیز
    راستش من امروز صبح با سنتر تماس گرفتم گفتند که در حال مکاتبه با ای تی اس هستند چون بدون برنامه ریزی قبلی و بدون هماهنگی با سنتر امتحانهارو کنسل کردن و همینطور گفتن که احتمالش هست که دوباره امتحانها به روال قبلی برگرده ولی احتمالش کمه. از طرفیم فکر میکنم ریسکش زیاده که بخوام منتظر بمونم تا از ای تی اس ایمیل بیاد که آیا امتحان برگزار میشه یا نه، چون ممکنه همین تاریخهایی هم که الان باز هستند رو از دست بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    از راهنماییاتون ممنونم دوست عزیز
    راستش من امروز صبح با سنتر تماس گرفتم گفتند که در حال مکاتبه با ای تی اس هستند چون بدون برنامه ریزی قبلی و بدون هماهنگی با سنتر امتحانهارو کنسل کردن و همینطور گفتن که احتمالش هست که دوباره امتحانها به روال قبلی برگرده ولی احتمالش کمه. از طرفیم فکر میکنم ریسکش زیاده که بخوام منتظر بمونم تا از ای تی اس ایمیل بیاد که آیا امتحان برگزار میشه یا نه، چون ممکنه همین تاریخهایی هم که الان باز هستند رو از دست بدم.
    دو هفته ی پیش تو سنتر امل همین مشکل پیشومد و کل آزمون ها کنسل شد، ولی در نهایت درست شد. کنسل شدن از طرف خود ETS انجام میشه و یه جورایی خود کارکنان سنتر هم بی اطلاع میمونن انگار!
    اگه براتون ووچر اومده یکی از تاریخ های باز مونده رو انتخاب کنین.
    اگه به خود ETS ایمیل بزنین معمولاً 2 3 روز طول میکشه که جوابتون رو بدن، که معمولاً هم تو این جور مواقع جواب سر بالا میدن.
    جواب هر آزمونی 10 روز بعد از آزمون میاد، وریپورت هم اگه تو آمریکا یا کانادا باشه 10 روزه انجام میشه (اگه به تعطیلات نخوره) برای جاهای دیگه تا 3 هفته هم طول میکشه. برای انتخاب تاریخ آزمون و مطابقت با ددلاین این نکته رو توجه کنین.

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون در یک حوزه، طبق اعلام ets

من دوباره بگم که خودم از مسئولین سنتر مشهد پرسیدم و گفت دو مورد رو انجام ندادیم و ets هم مجوز رو لغو کرده پس درست گفتن به شما
    وقتی که زندگی برات خیلی سخت شد، یادت باشه که دریای آروم، ناخدای قهرمان نمی سازه ..

نقل قول نوشته اصلی توسط G_Industrial نمایش پست ها
    دو هفته ی پیش تو سنتر امل همین مشکل پیشومد و کل آزمون ها کنسل شد، ولی در نهایت درست شد. کنسل شدن از طرف خود ETS انجام میشه و یه جورایی خود کارکنان سنتر هم بی اطلاع میمونن انگار!
    اگه براتون ووچر اومده یکی از تاریخ های باز مونده رو انتخاب کنین.
    اگه به خود ETS ایمیل بزنین معمولاً 2 3 روز طول میکشه که جوابتون رو بدن، که معمولاً هم تو این جور مواقع جواب سر بالا میدن.
    جواب هر آزمونی 10 روز بعد از آزمون میاد، وریپورت هم اگه تو آمریکا یا کانادا باشه 10 روزه انجام میشه (اگه به تعطیلات نخوره) برای جاهای دیگه تا 3 هفته هم طول میکشه. برای انتخاب تاریخ آزمون و مطابقت با ددلاین این نکته رو توجه کنین.
    بله واسه من ووچر اومده. پس یعنی منظورتون این هست که اگه ووچر بدن ممکنه کنسلی قطعی باشه و این ووچر به این معناست که مثل سنتر آمل احتمال اینکه درست بشه دیگه نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meamari2 نمایش پست ها
    بله مشهد هم کنسل شده به خاطر حماقت خودشون که یک سری مراحل اداری رو تو ازمون قبل انجام ندادن و ets هم مجوز رو گرفته ازشون.
    من امل نوشتم کسی میدونه برای 9 نوامبر ممکنه باز کنسل بشه یا نه؟
    memari2 جان من الان دقیقا باید چیکار کنم؟استرسی شدم.برم تو صفحه و یه مرکز دیگه بزنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - شریف

دوستان، به نظرتون چند درصد شانس هست منتظر باشیم یه جایی توی تهران تا اول نوامبر باز شه؟

به نظرتون برم آمل بهتر از انتظار برای تهرانه؟
    (واقعا برای مشهد متاسفم که توانایی برگزاری یک ازمونو نداره!! ایلست هم چند بار ازشون گرفتن!)

نقل قول نوشته اصلی توسط oo0jj0oo نمایش پست ها
    دوستان، به نظرتون چند درصد شانس هست منتظر باشیم یه جایی توی تهران تا اول نوامبر باز شه؟

به نظرتون برم آمل بهتر از انتظار برای تهرانه؟
    (واقعا برای مشهد متاسفم که توانایی برگزاری یک ازمونو نداره!! ایلست هم چند بار ازشون گرفتن!)
    تهران قبلأ دو تا تاریخ برای نوامبر داشته که پر شده اند. منظورتون اینه که دوباره تاریخ های جدید باز بشه؟ من فکر میکنم احتمالش باشه. دقیقأ منم الان مشکل شمارو دارم ولی اینم باید در نظر بگیرید که ممکنه تا باز شدن تاریخهای جدید تهران، همین آمل رو هم از دست بدیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)