صفحه 19 از 38 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 376

موضوع: کنسل شدن آزمون TOEFL در هر سنتری از طریق ETS

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - شریف

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون در یک حوزه، طبق اعلام ets

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    تهران قبلأ دو تا تاریخ برای نوامبر داشته که پر شده اند. منظورتون اینه که دوباره تاریخ های جدید باز بشه؟ من فکر میکنم احتمالش باشه. دقیقأ منم الان مشکل شمارو دارم ولی اینم باید در نظر بگیرید که ممکنه تا باز شدن تاریخهای جدید تهران، همین آمل رو هم از دست بدیم.
    بله منظورم اضافه شدن یک روز جدید و یا خالی شدن یکی از همون روزهای قدیمیه...
    منم خودم نمیدونم چه کنم...از یه طرف شهر دیگه رفتن سختی های خودشو داره.. دوما نمیدونم شرایط امل چطوریه...کیفیت برگزاری چطوره..

نقل قول نوشته اصلی توسط oo0jj0oo نمایش پست ها
    بله منظورم اضافه شدن یک روز جدید و یا خالی شدن یکی از همون روزهای قدیمیه...
    منم خودم نمیدونم چه کنم...از یه طرف شهر دیگه رفتن سختی های خودشو داره.. دوما نمیدونم شرایط امل چطوریه...کیفیت برگزاری چطوره..
    فکر نمیکنم خیلی با جاهای دیگه فرقی داشته باشه، به هر حال شرایط مطابق با استاندارد هست که تونسته از ای تی اس مجوز بگیره. من اینجا از هر کس پرسیدم همه گفتن خوبه. ولی خوب با صحبت شما هم موافقم که باید یه سختی هایی رو تحمل کرد.

دوستان،راجع به آمل بگم، من خودم جزو اونایی بودم که امتحانم کنسل شد و دوباره ثبت نام کردم. سنتر آمل خوبه، یه بار خودم توش امتحان دادم.
    مسئولاش اون موقع که امتحان کنسل شد زیاد در جریان نبودند، فقط میگفتن که یکی از مسئولین تو مرکز ETS موقتاً عوض شده، و مسئول جدید زیاد به امور وارد نیست، از طرف دیگه میگفت یه ناظر اومده بوده برا سر کشی، یه گزارش غلو شده به ETS داده و باعث شده که آزمونای این سنتر رو کنسل کنن، که در نهایت همه چی برگشت سر جاس.

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

دوستان به نظر من ریسک نکنید ، امل یه ماه پیش این اتفاق افتاده حداقل تا چندماه حواسشون رو جمع میکنن و خوب احتمال کنسلی خیلی کم میشه به نظر من همون امل بنویسین
    وقتی که زندگی برات خیلی سخت شد، یادت باشه که دریای آروم، ناخدای قهرمان نمی سازه ..

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

وقتی ووچر صادر میشه ینی دیگه اون آزمون برنمیگرده و باید یه آزمون دیگه ثبت نام کنید.
    سنتر آمل درست شد، ولی همه ی آزمونا رو کنسل کردن، به همه ووچر دادن که دوباره ثبت نام کنن.
    بعضی دوستان سنترشون رو عوض کردن (اگه جای خالی پیدا کردن) ،بعضی ها ووچر رو نگه داشتن که تو تاریخای جدید و دیر تر ثبت نام کنن، بعضی ها شانس آوردن همون تاریخ قبلیشون تونستن ثبت نام کنن، بعضی ها هم یه تاریخ دیگه. من خودم 8 نوامبر بودم که تو ثبت نام دوم 2 نوامبر رو انتخاب کردم (هرچند که 8 نوامبر هنوز خالی بود! )

منم 2 نوامبر بودم که کنسل شد، از بس همه میگن جیرفت مرکزش خیلی خوبه دلم میخواست اونجا ثبت نام کنم ولی امتحان جیرفت 18 اکتبر هست یعنی 2 هفته قبل از برنامه ریزی من برای 2 نوامبر که به نظرم میتونه خیلی توی امتحان تاثیر داشته باشه، اونهایی که اطلاعات دارن میشه بگن 26 اکتبر آمل رو ثبت نام کنم یا 18 اکتبر جیرفت ؟
    ویرایش توسط ILU : September 14th, 2014 در ساعت 09:40 PM

ما نگرانیم یکدفعه کل ایران رو کنسل نکن! بچه ها ایمیلی که واسه ما (من) اومده از ای تی اس نیس اخه!
    هک نشدن یوقت؟ آخه بی سابقه بود! چون خود تست سنتر گفتن ما اصلا اطلاع نداشتیم از کنسل شدن و اومدیم آزمون رو برگذار کنیم دیدم که سیستم بالا نمیاد (یعنی از ای تی اس قطعه)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidasgari نمایش پست ها
    ما نگرانیم یکدفعه کل ایران رو کنسل نکن! بچه ها ایمیلی که واسه ما (من) اومده از ای تی اس نیس اخه!
    هک نشدن یوقت؟ آخه بی سابقه بود! چون خود تست سنتر گفتن ما اصلا اطلاع نداشتیم از کنسل شدن و اومدیم آزمون رو برگذار کنیم دیدم که سیستم بالا نمیاد (یعنی از ای تی اس قطعه)
    نه هک نشده و اون سایت داخل ایمیل معتبر هست، همچنین اینکه ووچر شما داخل پروفایلتون هست

با این ووچری که دادن ما میتونیم تاریخ ستاره دار (قرمز) هم ثبت نام کنیم؟

Junior Member mecha90 آواتار ها

سنتر مشهد تو سایتش درباره بسته شدن مطلبی انداخته:
    http://jahanelm.ac.ir/toefl/index.ph...tent&t=co&i=13

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)