صفحه 3 از 38 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 376

موضوع: کنسل شدن آزمون TOEFL در هر سنتری از طریق ETS

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون در یک حوزه، طبق اعلام ets

سلام

طبق این اطلاعیه در آدرس ETS این شرکتی هست که ETS مالک اون هست.
    اینجا

Prometric™

Prometric™, the recognized global leader in technology-enabled testing and assessment services, provides test development, test delivery and data management capabilities to approximately 500 clients in the academic, professional, government, corporate and information technology markets via the web or by utilizing a robust test center network in 135 countries. ETS's TOEFL® and GRE® tests and Praxis™ teacher licensing assessments are delivered at Prometric test sites.

شادزی

Global Moderator

Simon آواتار ها

متاسفانه طبق ایمیل تو برنامه ریزی آزمون ها خطا ایجاد شده و این آزمون چون سنتر آماده نیست برگذار نمیشه. هرچه سریعتر از سنترهای دیگه یا شهرهای دیگه اقدام کنید. ممکنه البته در ایام شلوغ مثلا سنجش تاریخ اضافه کنه اما روی احتمالات خیلی حساب نکنید. به سنجش یا سنترهای دیگه زنگ بزنید ببینید امکان باز شدن تاریخ دارند.

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

ووچری که قراره بهمون بدن چی میشه پس؟

اصن کجاست؟

والا این ایمیل مشکوکه! یه جوری عین ایمیل های سرِ کاریه! حتی sender مسخره ای هم داره.
    من الان زنگ زدم سنتر آمل کسی جواب نداد. ولی پیگیرش هستم، امیدوارم که سرِ کاری باشه، چون تا 29 نوامبر هیچ جای خالی ای پیدا نکردم تو ETS.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadksh نمایش پست ها
    ووچری که قراره بهمون بدن چی میشه پس؟

اصن کجاست؟
    سلام
    ووچر تو پروفایلتونه.
    You can log on to your profile on
    www.ets.org/toefl
    to find the details of the voucher

بله منم امیدوارم اما تو 2 سال گذشته از این اتفاقات دیدم و این سایت هم ظواهر امرش نشون میده که معتبره و مالکیتش با ETS.شما پروفایلت رو چک کن اگر ووچری برات گذاشتن حتمی بدون که آزمون کنسل شده.
    شادزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL Test Administration Cancellation

سلام
    من هم امروز همین ایمیل رو دریافت کردم.
    ایمیل زدم به ETS و زنگ زدم به prometric که تو هلنده. اون سرویس امتحان تو کشورهای اینور رو بعهده داره انگار
    مشخصاتم رو گرفت و چک کرد گفت امتحانت سر جاشه و گفت که هر تغییری تو زمان یا مکان امتحان تو اکانت ETS باید دیده بشه.
    به نظر میرسه این ایمیل اشتباهیه، علتش هم اینه که انگار دیروز سایت ETS تاریخ های قابل دسترس تو سایتش رو بروز کرده و چون آمل همش پر بوده همه ی تاریخ ها رو حذف کرده.
    این چیزاییه که من دریافت کردم. باز هم اگه شما اطلاعات بیشتری پیدا کردین بهم بگید.

لطفا اگه خبری گرفتید یه ایمیل هم به من بدین
    مرسی!
    ویرایش توسط Simon : September 6th, 2014 در ساعت 10:03 AM دلیل: ایمیل خلاف مقررات

simon جان کجای پروفایله؟

سلام امیدوارم خوب باشید منم همین مشکا دارم امتحانم در روز 11 اکتبر در دانشگاه امل کنسل شده لطفا راهنمایی کنید من به سایت toefl@ets.org میل زدم تا مشکلمون حل کنه به نظرتون می شه کار دیگه ای هم کرد. واقعا چقدر بی فکرن خدا کنه یک جا اطراف همون تاریخ بهموم بدن

Junior Member

سلام دوستان
    الان تو سایت خبری از ووچر نیست؟ به نظر شما چی کار کنم ؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyar_kh نمایش پست ها
    سلام امیدوارم خوب باشید منم همین مشکا دارم امتحانم در روز 11 اکتبر در دانشگاه امل کنسل شده لطفا راهنمایی کنید من به سایت toefl@ets.org میل زدم تا مشکلمون حل کنه به نظرتون می شه کار دیگه ای هم کرد. واقعا چقدر بی فکرن خدا کنه یک جا اطراف همون تاریخ بهموم بدن

سلام
    بیبینید دوستان من قصد این رو ندارم نا امیدتون کنم. قصدم کمک هست. با این شرایط و اینکه من 2-3 ساله ETS رو زیر نظر دارم بخاطر نوع کارم در این سایت تا به حال نشده آزمونی کنسل شه بعد بگن اشتباه شده برگردید دوباره آزمون هست. پس از الان حواستون به جاهایی که تک و توک با کنسلی دوستانتون باز میشه باشه.الان تنها نکته مثبت ووچر شما اینه که مثل کردیت کارتتون عمل میکنه. یعنی میتوندی دایم در روز سیستم رو رفرش کنید و به محض اینکه کسی جابجا یا کنسل کرد برید تو مرحله ی پرداخت و اون تاریخ رو با ووچرتون بخرید. عملا ووچر به شما فرصت میده اما اگر قرار بود از خدمات شرکت ها استفاده کنید چنین امکانی رو نداشتید. معمولا 1 هفته مونده به آزمون جا هایی کنسلی ها و اونا که تاریخ عوض کردن باز میشه ولی اون تاریخ قیمتش بالاتره چون دقیقه 90 دارید ثبت نام می کنید. با ووچر بعیده خیلی نزدیک به آزمون بتونید اون تاریخ رو بگیرید. شما راهی ندارید جز انتظار ، تماس با مراکز برای تاریخ اضافه، رفرش کردن صفحه به اید جاهایی که کنسل میشه. بنا رو بر این بزارید در همین تاریخ قبلی آزمونه . مطالعه رو جدی ادامه بدید تا اگر تاریخ 1 هفته دیگه گیرتون اومد نگید مطالعه رو رها کرده بود.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)