صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: admission ticket for PBT

پیش فرض پاسخ : admission ticket for PBT

بجز Admission Ticket کارت دیگری براتون نمیاد .

aghil.hm
    Guest

سلام،

من و يکي از دوستانم برای تافل PBT 17 January and 6 March ثبت نام online کرديم. برامون CD و دفترچه نمونه سوالات و admission ticket مربوط به 6 March اومده، ولی هنوز Admission Ticket مربوط به PBT 17 January به دستمون نرسیده.
    به ETS ایمیل هم زدم، ولی جوابی نداده اند. لطفا مرا راهنمایی کنید. آیا مرکز برگزاري آزمون (دانشگاه آزاد) Admission Ticket رو می خواد؟

ضمناً registartion number در برگه اي که همراه با نمونه سوالات برامون ارسال شده آمده. آيا با داشتن اين registration number و بدون داشتن admission ticket ميشه در آزمون شرکت کرد؟

ممنون از راهنماييتون

Senior Member emperial آواتار ها

@aghil.hm

اگر online ثبت نام کردید جاتون تو امتحان محفوظه. شما یک verification email هم از ets گرفتید موقع ثبت نام پرینت اون و دو قطعه عکس رو روز امتحان با خودتون ببرید. ticket ها به احتمال زیاد رفته سنتر. بدون admission ticket نمیشه در امتحان شرکت کرد.

aghil.hm
    Guest

ممنون از راهنماييتون
    امروز از ETS ايميلي دريافت کردم که گفته:
    Thank you for contacting the TOEFL Program

Dear Seyed Aghil,

Regarding your inquiry:

We mailed your admission ticket for the January 17, 2009 TOEFL Paper-Based (PBT) administration to the address you provided. If you do not receive your ticket before the test date, you may still take the test provided that you present a recent 2" x 2" photograph of your head and shoulders and acceptable and valid identification on the day of the test. Please refer to our web site (http://www.ets.org/toefl/learners/pb...ification.html) for updated identification information.

Your name, registration number ..., and ticket number ... will appear on the attendance roster at test center G700. The test center address is:

TEHRAN, ISLAMIC AZAD U, SCIENCE/
    RESEARCH FACULTY HUMANITIES, BLDG 1
    7TH FLR, POONAK SQ(FINAL SECTION OF
    ASHRAFI ESFEHANI HWY,TOWARD HESARAK
    TEHRAN, IRAN

Your test will begin at 7:30.

As stated in the Bulletin, you must report to the test center on time. No one will be admitted after test materials have been distributed
    .

احتمالاً ديگه از اين بابت مشکلي نيست ولي برام جالبه که يکي از دوستان ديگه که براي همين نوبت ثبت نام online کرده بود و admission ticket اون هم نرسيده بود ايميلي از نماينده ETS دريافت کرده که admission ticket شما به مرکز آزمون ارسال شده. گويا رويه ثابتي ندارند.
    اينها رو گفتم که اگر براي ديگر دوستان مشکل مشابهي پيش آمد نگران نباشند.

Junior Member

سلام
    من برای تافل online برای دانشگاه آزاد تهران ثبت نام کردم بعد از آن باید چکار کنم نباید مدارکی برای دانشگاه بفرستم لطفا کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics Amirkabir University of Technology

سلام
    من هم برای تافل online برای دانشگاه آزاد تهران ثبت نام کردم برام یه ایمیل از ETS اومد که ثبت نام با موفقیت انجام شد ولی باید منتظرadmission ticket باشم. من الان باید چکار کنم ؟کسی شماره تماس سنتر رو داره باهاشون تماس بگیرم.

شما هیچ کاری قرار نیست انجام بدید، فقط روز امتحان کارت ملی و یه عکس 3*4 جدید همرات باشه وسلام.
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

سلام من از طریق سایت سنجش تافل PBT ثبت نام کردم. ولی ایمیل برام نیومده که admission ticket بگیرم یا CD یرام ارسال نشده. هیچی نیومده.7 می(17 اردیبهشت) امتحان دارم.از سازمان سنجش بپرسم یا صبر کنم؟ خیلی ممنون.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط shojaee.narges نمایش پست ها
    سلام من از طریق سایت سنجش تافل PBT ثبت نام کردم. ولی ایمیل برام نیومده که admission ticket بگیرم یا CD یرام ارسال نشده. هیچی نیومده.7 می(17 اردیبهشت) امتحان دارم.از سازمان سنجش بپرسم یا صبر کنم؟ خیلی ممنون.
    چند روز قبل از امتحان وقتي رفتين به قسمت آزمونهاي بين الملل سازمان سنجش واقع در خيابان كريمخان تا كارتتون رو بگيريد همون جا Admission ticket و نمونه سوالات همراه با CD رو بهتون ميدن زياد نگران نباشيد.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)