صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

موضوع: New Mexico State University NMSU

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض New Mexico State University NMSU

Wikipedia

وبسایت دانشگاه

دانشگاه کاملیه! برای دیدن لیست رشته های ارشد دکتری اینجا کلیک کنید!

یکی از دوستان گفتن که این دانشگاه معمولاً به کسایی که ادمیت میشن scholarship ای میده که شهریه رو تقریباً نصف می کنه! یعنی ترمی فقط 2500! به نظر ایده خوبیه برای کسایی که می خوان بدون فاند برن ولی هزینه زیادی ندن ... یا به عنوان یه Backup پلن می خوان بزنند که اگر دانشگاه های مد نظرشون فاند نداد بتونند با مینیمم هزینه حداقل درسشون رو شروع کنند: اینجا

برای اطلاع از وضعیت این دانشگاه در سال های گذشته از این تاپیک استفاده نمایید. (دقت کنید تاپیک قبلاً با یه دانشگاه دیگه مشترک بوده)

کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پیش فرض پاسخ : New Mexico State University NMSU

That is correct, i got my masters in NMSU, there is a scholarship that is pretty easy to get which makes your tuition instate (2500$ per semester) and NMSU is very easy to get admission(in most majors) cost of living in Las Cruses is very low so it is an ideal university to get master in and jump to a much better university or if you want to apply somewhere that has a high chance of getting admission.
    also there is a fairly big Iranian community in here so you wont get lonely that much

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    Wikipedia

وبسایت دانشگاه

دانشگاه کاملیه! برای دیدن لیست رشته های ارشد دکتری اینجا کلیک کنید!

یکی از دوستان گفتن که این دانشگاه معمولاً به کسایی که ادمیت میشن scholarship ای میده که شهریه رو تقریباً نصف می کنه! یعنی ترمی فقط 2500! به نظر ایده خوبیه برای کسایی که می خوان بدون فاند برن ولی هزینه زیادی ندن ... یا به عنوان یه Backup پلن می خوان بزنند که اگر دانشگاه های مد نظرشون فاند نداد بتونند با مینیمم هزینه حداقل درسشون رو شروع کنند: اینجا

برای اطلاع از وضعیت این دانشگاه در سال های گذشته از این تاپیک استفاده نمایید. (دقت کنید تاپیک قبلاً با یه دانشگاه دیگه مشترک بوده)

با سلام

کسی خبری از پذیرش دکترا شیمی داره؟ از رشته های دیگه چی؟

ممنون

سلام
    آیا داشتن مدرک GRE واسه اپلای کردن در این دانشگاه ضروریه؟
    بدون مدرک GRE میشه اپلای کرد؟
    اخه مدارکی ازم خواسته بودن مدرک GRE نبود.

Junior Member

من پذیرش گرفتم ولی نه دپارتمان و نه دانشگاه فاند داد..!!!!

سلام دوستان.من برای دکتری ریاضی اقدام کردم.بهم پذیرش دادن و گفتن که موارد زیر رو انجام بدم:
    We would like to congratulate you on your acceptance to the Mathematical Sciences department at New
    Mexico State University for the 2015 Spring semester. To finalize your admission status you must
    provide Graduate Student Services the following documents:
    $50 App Fee for International - $50 App Fee (Check or MO)
    Final College Transcript - Transfer Cr From Iran
    Final College Transcript - Transcript from Iran
    مشکل من در مورد ذکر نکردن فاند هستش..الان این حرفشون یعنی بهم نمیدن یا بررسی می کنن بعدا جواب میدن..خواهشا بهم جواب بدین که باید زود اقدام کنم.ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان

من دو سوال دارم

استاد تو این دانشگاه به من گفت من پول ندارم الان ولی اپلای کن اکسپت شدی خودمون جای خوبی بهت می دیم برای مستر مکانیک. این منظورش یعنی چی؟

سوال دوم اینکه تو دانشکده نتونستم پیدا کنم چند تا معرفینامه از استادا باید بگیرم اصلا چیزی نونشته بود. کسی چیزی می دونه؟ و اینکه تو قسمت اپلود مدارک چیزی از SOP نبود این درسته؟

من کارشناس مکانیک دانشگاه علم و صنعت با معدل کل 15 و دو سال آخر 17.1 دو مقاله در حال اتمام و GRE Q162 V141 W2.5

دوستان کسی نیست جواب منو بده..من برای دکتری ریاضی اقدام کردم.بهم پذیرش دادن و گفتن که موارد زیر رو انجام بدم:
    We would like to congratulate you on your acceptance to the Mathematical Sciences department at New
    Mexico State University for the 2015 Spring semester. To finalize your admission status you must
    provide Graduate Student Services the following documents:
    $50 App Fee for International - $50 App Fee (Check or MO)
    Final College Transcript - Transfer Cr From Iran
    Final College Transcript - Transcript from Iran
    مشکل من در مورد ذکر نکردن فاند هستش..الان این حرفشون یعنی بهم نمیدن یا بررسی می کنن بعدا جواب میدن..خواهشا بهم جواب بدین که باید زود اقدام کنم.ممنونم.

Junior Member crane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام خدمت همگی. بچه ها من 2 هفته پیش به یه استادی ایمیل زدم تو این دانشگاه برا پی ایچ دی مکانیک، گفت تا 2 ماه اینجا باشی، پروژه رو شروع می کنیم و بعدا من ترنسکریپت هامو فرستاددم براش همانطوری که خواسته بود. ازش دو هفته بود جواب نشنفته بودم. که امروز ایمیل زده پس چرا ترنسکریپت نفرستادی!!!!!!! (Ayyyy cramba!) گویا ایمیلم وارد اسپمش شده. من با توجه که رزومه ای که دارم فک می کنم یه دانشگاه زیر 100 بتونم برم. این دانشگاه هم RA و هم فلوشیپ می ده. ولی مقدارشو نمی دونم. نظرتون چیه بگم بهش اگه مستر با فاند داری می خوام. تا واسه پی ایچ دی برم یه دانشگاه دیگه.
    لطفا یکی منو راهنمایی کنه، چی کار کنم.
    I wanna experience many things in my life like traveling around and visiting different places- trying different things. I don't want to
    just have had "scratched the surface" of life when I die
    مدیران محترم خواهشمندم به اعتراض دوست خوبمان emeliano رسیدگی کنید.

سلام.منم دنبال یک بک آپ پلن هستم. میشه بمن بگین مدارک باید پست بشن یا اپلود؟ جی ار ایی و زبان باید ریپورت رسمی بشن یا بعد از پذیرش لازمه؟ لطفا یکم اطلاعات بدین کاملتر. ممنون

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)