صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 293

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

سلام،
    نمیدونم کسی راجع به سوال من اطلاعاتی داره یا نه. من برای مهندسی مکانیک دارم اپلای می کنم .و توی مرحله اول اپلای کردن قبل از پرداخت اپلیکیشن یه سری سوالات کلی پرسیده شده که آخرین سوال راجع به Financial Support هست و اینکه کلا چجوری قراره هزینه هاتون رو تامین کنید و گفته که حتما باید جواب داده بشه. من هنوز استادی پیدا نکردم (جوابمو ندادن) و کلا هم هیچ جا توی سایت دانشگاه به RA شدن برای تامین فاند اشاره نشده (که در واقع برنامه من برای تامین حداقل بخشی از هزینه ها بوده) به نظرتون اینو بگم که دنبال RA شدن هستم؟ کلا چجوری جواب این سوال رو بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering at IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط N_R5 نمایش پست ها
    سلام،
    نمیدونم کسی راجع به سوال من اطلاعاتی داره یا نه. من برای مهندسی مکانیک دارم اپلای می کنم .و توی مرحله اول اپلای کردن قبل از پرداخت اپلیکیشن یه سری سوالات کلی پرسیده شده که آخرین سوال راجع به Financial Support هست و اینکه کلا چجوری قراره هزینه هاتون رو تامین کنید و گفته که حتما باید جواب داده بشه. من هنوز استادی پیدا نکردم (جوابمو ندادن) و کلا هم هیچ جا توی سایت دانشگاه به RA شدن برای تامین فاند اشاره نشده (که در واقع برنامه من برای تامین حداقل بخشی از هزینه ها بوده) به نظرتون اینو بگم که دنبال RA شدن هستم؟ کلا چجوری جواب این سوال رو بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام من هم دارم برای مهندسی برق اپلای می کنم. من فاند RA گرفتم. من فرممو پر کردم و سابمیت کردم. تا استادی پیدا نکردین به نظرم ریسکش خیلی بالاس. 10 روز دیگه وقت هست برای ترم فال. شاید بهتره اگه مصر هستین برای اینجا فرم رو فعلا پر کنید همین. چون بعد از سابمیت شدن باید اپلیکیشن فی رو پرداخت کنین و فرصت هست.

سلام دوستان، من میخواستم دانشگاه دالهوزی اپلای کنم. یه سوال اینکه مدارک رو میشه اسکن کرد و آپلود کرد یا حتما باید پست بشه؟
    و مساله دیگه اینکه من با یکی از اساتید صحبت کردم و به من آفر دادن. گروه خوبی دارن و این پوینت مثبته قضیه هست ولی این دانشگاه شهریه خیلی بالایی داره و با این اوضاع دلار کمی نگران کننده ست! از طرفی از کویینز هم آفر دارم ولی شناخت کمتری نسبت به استادش دارم. کسی می تونه راهنمایی کنه بین این دو تا دانشگاه کدوم می تونه انتخاب بهتری باشه. ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام، dalhousie برخلاف رنکش در سیستمهای مختلف کانادا دنشگاه قدیمی و شناخته شده اس هستش. من هم از این دانشگاه پذیرش گرفتم هم مک مستر ولی به خاطر فیلد کاری استادم تو dalhousie اونجا رو ترجیح دادم. ضمنا درسته شهریش بالاست ولی یک سال اول یه کم سخت خواهد بود ولی از سال دوم شهریش به صورت نزولی کم میشه و حتی میتونید پول سیو کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مدارک شامل ریزنمرات و در صورتی که دارین از توصیه نامه ی کاغذی استفاده میکنید، باید پست بشه و اخرین قیمت 370 بود تا یک ماه پیش .نسخه ی اسکن شده رو قبول نمیکنند.

Junior Member

دوستان سلام.

آیا نامه فاندینگ رو دانشگاه پست میکنه؟ یعنی ایمیل نمیکنن؟
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط ARVINN نمایش پست ها
    دوستان سلام.

آیا نامه فاندینگ رو دانشگاه پست میکنه؟ یعنی ایمیل نمیکنن؟
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    ایمیل می کنند.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Junior Member

سلام
    وقت همگی بخیر
    من میخواستم شرایط خودم را مطرح کنم تا نظر بدید که چقدر فکر میکنید شانس گرفتن پذیرش از این دانشگاه و فاند را دارم

لیسانس : مهندسی مواد متالورژی دانشگاه آزاد ساوه معدل 12
    ارشد : مهدسی مواد متالورژی دانشگاه امیرکبیر معدل 16.8 موضوع پایان نامه من هم خیلی به روز و مورد نیاز هست ( جهت اطلاع فومهای فلزی )
    2 ثبت اختراع (پتنت) داخلی
    2 مقاله داخلی
    1 مقاله در حال داوری در Materials letter
    زبان IELTS 7 Overall

من هدفم دکتری هست اما خوب میخواستم راهنمایی کنید که اولا چقدر شانس دارم و این که حدودا کی شروع به اپلی کنم اوکی هست اواخر اسفند هم دفاع میکنم از پایان نامه و ممکنه معدلم تا 17.4هم برسد
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

یه سوال دارم چقدر این دانشگاه روی معدل لیسانس برای مقطع ارشد حساسیت داره؟
    یعنی اگه من معدلم نسبتا پایین باشه، حدودا ۱۲ و بخوام برای رشته کامپیوتر اقدام کنم
    شانسی دارم یا نه؟
    با فرض اینکه بتونم آیلتس خوبی بگیرم و سابقه پژوهشی ندارم اما سابقه کار خیلی خوبی دارم.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

فکر میکنم باید از نظر پژوهشی شرایط خیلی استثنائی داشته باشید که با این معدل بتونید پذیرش بگیرید، معدل لیسانس یکی از فاکتورهای مهم برای ارزیابی دانشجو در همه مقاطع هست،مقطع ارشد شاید بیشتر.
    پیشنهاد بهتر برای شما گرفتن مدرک ارشد در ایران و بعد اپلای برای دکترا.
    با نهایت احترام دوست عزیز، معدل حدود 12 به نظر من نسبتا پایین نیست، پایین است.
    با آرزوی موفقیت
    نقل قول نوشته اصلی توسط iwta نمایش پست ها
    یه سوال دارم چقدر این دانشگاه روی معدل لیسانس برای مقطع ارشد حساسیت داره؟
    یعنی اگه من معدلم نسبتا پایین باشه، حدودا ۱۲ و بخوام برای رشته کامپیوتر اقدام کنم
    شانسی دارم یا نه؟
    با فرض اینکه بتونم آیلتس خوبی بگیرم و سابقه پژوهشی ندارم اما سابقه کار خیلی خوبی دارم.
    96 nine or six

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)