صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 293

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

سلام
    ببخشید راجع به دانشگاه Dalhousie چی می دونین؟ چون من برای اولین باره که تو search برای رشته اقتصاد بهش بر خوردم. کسی هست یا کسی رو میشناسید که اونجا درس بخونه؟ هر اطلاعاتی در موردش داشته باشین ممنون می شم کمک کنید .

پیش فرض پاسخ : Dalhousie University?????

دوست من تو دانشگاه Saint Mary درس میخونه ، که با ماشین 10 دقیقه از این دانشگاه فاصله داره ( اینو میگم چون میخوام بگم اطلاعاتم نسبتا دقیقه )
    ایشون به من گفتن که بهترین دانشگاه اون منطقه هست و خیلی اساتید تاپ و مشهوری اونجا هستن ، جزو 15 دانشگاه خوب کانادا در رشته های علوم انسانی هست. منطقه اش هم که خداست !
    بسیار زیبا و باکلاسه !!!
    البته شنیدم که پذیرشش هم سخته ، چون بچه های اون منطقه شدیدا علاقه مند به همین دانشگاه هستن و رقابت زیادی برای پذیرش تو این دوره ها وجود داره...
    ......

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : Dalhousie University?????

من در مورد رشته‌های علوم انسانی زیاد اطلاع ندارم، اما تو رشته‌های فنی تعریفی نداره. من نمی‌دونم جای دانشگاه منطقه‌ی باکلاسی هست یا نه، ولی Halifax فرق زیادی با قطب نداره!

Senior Member

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

سلام،
    راستش امروز که رفتم و پروفایلم رو توی دانشگاه چک کردم، یه چنین چیزی بهش اضافه شده بود. کسی می دونه معنیش چی هست؟ آخه نتایج که به این زودی اعلام نمیشه. بسته من حدود دو هفته پیش رسید. توی بقیه پروفایلها هم نوشته شده؟

در این موضوع لطفا کلیه سوالاتی که درباره دانشگاه Dalhousie کانادا هست رو مطرح کنید و از مطرح کردن سوال درباره دانشگاه های دیگر کانادا خودداری کنید.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دوستانی که Dalhousie اپلای کردن

خوب پذیرش ها که الان نمی یاد. تازه دو هفته از ددلاین میگذره. بعدش پذیرش رو با ایمیلی چیزی اعلام می کنن. نه؟ (ولی خدایی اونقدر تو این فکرا هستم که کلمه accept تو ویندوز رو هم می بینم حوشحال می شم : ;D)

Junior Member

منم تبریک میگم.

یه سوال: dalhousie تا یه هفته بعد از deadline مدارک رو قبول میکنه؟
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

Senior Member

منم تبریک میگم.
    چرا؟ مگه خبری شده؟ خوب حالا که همه تبریک می گن ما هم می گیم! کی به کیه! ;D
    من فقط می خوام بدونم دوستان دیگه ای که این دانشگاه اپلای کردن هم توی پروفایلشون این مورد نوشته شده یا نه؟ اصلاً چنین قسمتی توی پروفایل اونها هست یا نه؟
    راجع به سوالتون هم، من یک هفته دیرتر فرستادم، البته قبلش از طریق استاد به Graduate Office اطلاع داده بودم که بسته من یه مقدار دیرتر میرسه و عذرم هم موجه بود.

@ Asman:

نه، قسمت دیگه ای برای این مورد داره که نوشته مدارک رسیده یا نه.

decision made & accepted , both indicate that you have been accepted
    what else can be infered ?!
    sometimes ,some especial cases (like you) are announced before EID e NOROUZ it is quite precedented
    maybe the professor to whom you had written, has accpted your documents , so early!
    ظاهرا که یه شیرینی افتادیم ;D
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Senior Member

وقتی ریپورت تافل من هنوز نرسیده، چه طور ممکنه نتیجه گیری کرده باشن!!! اما در کل مهم نیست. مثل اینکه اینجا کسی از دوستان هنوز آنلاین Dalhousie رو پر نکرده. باید صبر کنم ببینم چی میشه. (راجع به شیرینی هم زیاد دلتون رو خوش نکنید، من اصفهانیم ;D )

Senior Member

واقعا تبريک مي گم. جالبه. اين از جواب استادم مطمئن تره! Great!
    اينيکه مي گن استاد بخواد خيلي کارا حل مي شه، همينه!
    راستي مگه ددلاين رشته شما کي هست؟

صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)