صفحه 2 از 30 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 293

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دوستانی که Dalhousie اپلای کردن

بابا این فقط یه نوشته توی سایت بود، ددلاین دپارتمان ما 10 ژانویه بود. که قرار بود تا آخر فوریه خبر رو بدن. اما الان خیلی زودتر هست!!! بعدش هم هنوز هیچ ایمیلی نیومده و هیچ خبر دیگه ای. فقط یه نوشته.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

سلام و تبریک
    1- اگه با مدارک کپی نمره تافل رو فرستاده باشی حتما تو این مرحله نیازی به ریپورت ETS نبوده
    2-دلیلی نداره جواب رو موقع deadline بدن. من دوستم پارسال مدارکش رو برای یک دانشگاه کانادا فرستاد و قبل از deadline جواب اومد که reject شده و اون بلافاصله دوباره و واسه یک دپارتمان دیگه اون دانشگاه فرستاد که موفق هم شد پذیرش بگیره.
    3-من فکر کیکنم accept شده باشی دیگه از این واضحتر نمیشه نوشت
    4-تکلیف fund چی میشه حالا اونم گرفتی؟ پس چرا با میل در جریانت نگذاشتن؟ یک میل بزنی بهشون بد نیست (که حتما تا حالا زدی)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Banned

آقای هاشميان چقدرTuition fee اين دانشگاه بالاست! 23000 تا برای اينترنشنال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

مگه ددلاین Dalhousie اول june نیست؟ من مکانیک می خوام بدم

Senior Member

خوب مسلمه که اگر بورسی در کار نباشه، اگه 23000 تومن هم بود من نمی رم، چه برسه به دلار و اینجور حرفا!!!
    ددلاین دپارتمان کامپیوتر برای فاند 10 ژانویه بود.

البته هنوز خبری نشده، من هم هدفم از این تاپیک چیز دیگه ای بود و به چیز دیگه ای تبدیل شد. در هر صورت از همه به خاطر اظهار لطفشون ممنونم (بماند که اصلاً هنوز خبری از فاند و مقدارش نشده!)

@ Ardalan: میشه بگی این عدد رو به این روندی دقیقاً کجا دیدی؟ من که فقط این لینک رو پیدا کردم که اونقدر جزئیات داره که نمیشه فهمید کلاً چقدر باید در سال داد!

سلام امیدوارم که بتونین پذیرش بگیرین اما این پیغام به معنی گرفتن پذیرش نیست. منم یه مدل دیگه از این پیغامو از این دانشگاه گرفتم. اگه دقت کنید نوشته
    Admission Type: Pervious Academic work
    حالا accepted یعنی مدارک شما به طوره کامل به دستشون رسیده.

Senior Member

پیش فرض عنوان!!!!!

خوب خدا رو شکر، یکی پیدا شد که این دانشگاه اپلای کرده باشه و این ابهام رو برای همه برطرف کرد ;D
    من قضیه رو از دانشگاه پیگیری کردم و بهم گفتن معنیش چی هست.

@ Hoda:
    دقیقاً پایین همین نوشته ها توی پروفایل، قسمتی برای این مورد که آیا مدارک رسیده یا نه و کدوم رسیده، کدوم نرسیده داره، Previous Academic Work هم معنی دیگه ای داره

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    چه فرقی می کنه؟ ;D هر چی باشه من شیرینی نمی دم!!! حالا می خواد رسیدن مدارک باشه، می خواد تایید ویزا D:

دوست عزيز ديدم شما اصولاً به بچه ها کمک ميکنيد گفتم بنده هم کاری کرده باشم لينک درسته در هر صورت من از صفحه عکس گرفتم که ميتونی ببينی

پیش فرض همه سوالات شما درباره دانشگاه Dalhousie

سلام
    من برای مکانیک از Dalhousie پذیرش گرفتم، نامه ادمیشن اومده اما از فاند خبری نیست و به استاد که میل زدم گفت که دارن بررسی میکنن و بعدا میفرستن، و مقدارش رو گفت که 16000CDN هست و امکان داره 4500 هم بابت TA بدن بهم (تا نَرَم مشخص نمیشه). این هزینه هایی که تو نامه برای یک سال نوشته حداقل حدود 23000 تا میشه! خوب با یک حساب سر انگشتی، من باید از خودم هم اونجا هزینه کنم (که ندارم)
    حالا مسئله اینجاست: چطوری من به این استاد بگم که پول بیشتر بده!؟ و اینکه بهش بگم که اگه فاند کامل نداشته باشم نمیام یا نه؟!
    یه سوال دیگه کسی میدونه وضعیت زندگی تو Halifax چطوریه؟ هواش که انگار سرده از نظر جو شهری و مردمش چی؟

با تشکر
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Dalhousie به نظرتون چه کنم!!

من شنیدم که شهرش خیلی خوبه، ساحل هم داره، تو نوا اسکوشا هم هست.

خوش بگذره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)