صفحه 21 از 30 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 293

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

سلام دوست عزیز شما کی اپلای کردین؟
    من تاریخ 27 Feb. فایلم رو فرستادم، ولی نامه یکی از اساتیدم 21 Arp رسیده به دانشگاه. فکر کنم ازون تاریخ دوم شروع شده روند بررسی درخواست من، نه؟
    راستش نگران کارهای سفارت هستم که دیر بشه، البته اگر پذیرش بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط h_hosseinioun نمایش پست ها
    من تاریخ 27 Feb. فایلم رو فرستادم، ولی نامه یکی از اساتیدم 21 Arp رسیده به دانشگاه. فکر کنم ازون تاریخ دوم شروع شده روند بررسی درخواست من، نه؟
    راستش نگران کارهای سفارت هستم که دیر بشه، البته اگر پذیرش بگیرم.
    من تاریخ 8 ژانویه پروفایلم کامل شد و اواخر فوریه پذیرشم از دپارتمان برق برای مستر اومد و استاد هم نداشتم. توی اواخر آپریل هم نامه فاندم اومد با اینکه بهشون گفته بودم که نمی خوام برم Dalhousie!!!
    اگر از دپارتمان برق هستید به Ms. Heather Hillyard ایمیل بزنید بپرسید کی جواب میدن.

اگر از دپارتمان برق هستید به Ms. Heather Hillyard ایمیل بزنید بپرسید کی جواب میدن.
    تشکر بسیار. نه دپارتمان من فرق داره.
    برای شما نزدیک یک ماه طول کشیده، پس من هم همین حدود باید صبر کنم.
    چرا نمی خواستید برید این دانشگاه؟ دلیل خاصی داشت؟

تشکر بسیار. نه دپارتمان من فرق داره.
    برای شما نزدیک یک ماه طول کشیده، پس من هم همین حدود باید صبر کنم.
    چرا نمی خواستید برید این دانشگاه؟ دلیل خاصی داشت؟
    دلیل اول اینکه فاند کمی بهم میدن و دوم اینکه استادی پیدا نکردم و احساس می کنم برای ارشد بهتر باشه از قبل اینکه دوره شروع بشه استادم مشخص باشه سوماً دانشگاه UBC هم بدون فاند قبول شدم و فکر می کنم حالا که قراره خودم هزینه کنم بهتره یه جای معتبرتر توی رشته خودم درس بخونم ضمن اینکه UBC شهریه اش 8k درمقابل 14.8k این دانشگاه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سلام.
    من برای مستر کامپیوتر اقدام کردم. با استاد هم هماهنگ کردم و اکی داده. به درخواست خود استاد اپلای کردم. ولی هنوز جوابم نیامده. کسی اینجا جواب گرفته؟
    آخریم بار که با دانشگاه تماس گرفتم 23 April بود که گفتند در حال بررسی است.
    سلام.
    من برای دکترای کامپیوتر با استادی صحبت کرده بودم . استاد بهم گفت اپلای کن و اسم من هم به عنوان سوپروایزرت بنویس. ولی هنوز جواب دانشگاه نیومده

Junior Member

دوستان، من لیسانس مهندسی نفت (دانشگاه نفت- معدل 15.01) و فوق مهندسی شیمی (دانشگاه تهران- معدل 16.42) دارم. تافلم هم 110هستش و مقاله ندارم. مستر مجدد میخام اقدام کنم. تا حالا کسی واسه مهندسی شیمی از این دانشگاه جوابی از استادا گرفته؟ به نظرم کلا ایمیل جواب نمیدن

Junior Member

دوستانی که از این دانشگاه پذیرش گرفتند میشه لطف کنند و شرایط خودشون هنگام اپلای و تجربیاتشون رو به اشتراک بگذارند؟ دونستن مواردی مثل معدل، تعداد مقالات، تماس قبلی با استادها و پیدا کردن سوپروایزر، زمان اقدام و همین طور مقدار فاند دریافتی، می تونه برای خیلی از کسانی که این دانشگاه رو مد نظر دارند، مفید باشه.
    من تقریباً تمام پست های موجود در این موضوع رو خوندم و با وجود آنکه اطلاعات مفید زیادی در بحث ها وجود داشت، در این زمینه، خیلی کم صحبت شده.
    پیشاپیش به خاطر کمک تون تشکر می کنم.

Junior Member

دوستان تجربیات پذیرفته شدگان رو در این دانشگاه مشتاق هستیم بدونیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Dalhousie University

نقل قول نوشته اصلی توسط nsr8362 نمایش پست ها
    دوستانی که از این دانشگاه پذیرش گرفتند میشه لطف کنند و شرایط خودشون هنگام اپلای و تجربیاتشون رو به اشتراک بگذارند؟ دونستن مواردی مثل معدل، تعداد مقالات، تماس قبلی با استادها و پیدا کردن سوپروایزر، زمان اقدام و همین طور مقدار فاند دریافتی، می تونه برای خیلی از کسانی که این دانشگاه رو مد نظر دارند، مفید باشه.
    من تقریباً تمام پست های موجود در این موضوع رو خوندم و با وجود آنکه اطلاعات مفید زیادی در بحث ها وجود داشت، در این زمینه، خیلی کم صحبت شده.
    پیشاپیش به خاطر کمک تون تشکر می کنم.
    بیشتر دپارتمان های این دانشگاه خیلی استاد محور هستند. برای دوره ی master معمولا اساتید انتظار ندارند شما مقالات زیادی چاپ کرده باشید، همین که معدل و نمره ی زبان مینیمم دانشگاه رو داشته باشید کافیه. ولی گام مهم پیدا کردن استاد و قانع کردنش هست به نظرم. پیشنهاد می کنم تو سایت دانشگاه بگردید، به اساتید که در زمینه ی کاری شما کار می کنند ایمیل بفرستید و بگید که علاقه دارید که تو گروهشون کار کنید. ایمیل خوب خیلی مهمه، باید ایمیل رو طوری بنویسید که استاد قانع بشه که شما واقعا انگیزه دارید در اون زمینه کار کنید. اگر ریسرچ اون استاد اعتبار مالی هم داشته باشه، به احتمال زیاد خودش بهتون فاند هم میده.
    اگر می خواهید برای پاییز سال بعد اپلای کنید، اواخر آگوست زمان خوبیه برای ارسال ایمیل.
    برای دوره ی master چیزی که من می بینم بیشتر دانشجو ها چیزی بین 18000 تا 25000 در سال فاند می گیرند. با توجه به اینکه از این پول 15000 دلار شهریه کم میشه، این پول مقدار زیادی نیست.

دانشجوهایی که از نظر مالی توسط خانواده ساپورت نمیشن، اینجا میرن دنبال کارهای دانشجویی که خرج زندگیشون در بیاد. شانس هایی هم برای گرفتن اسکالرشیپ های خارج دانشگاه از ترم دوم هست.

البته باید تاکید کنم که میزان فاند هر دپارتمان متفاوتِ. این مقداری که من گفتم بیشتر در مورد دپارتمان های مهندسی درسته. دپارتمان هایی مثل علوم کامپیوتر فاند های بهتری میدن.

من دانشجوی master هستم و اطلاعات چندانی در مورد PhD ندارم. ولی باز هم می تونم بگم که پیدا کردن استاد اینجا خیلی مهمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Dalhousie University

نقل قول نوشته اصلی توسط Saina_Sh نمایش پست ها
    دوستان تجربیات پذیرفته شدگان رو در این دانشگاه مشتاق هستیم بدونیم
    فکر کنم چیزایی که بالا نوشتم تا حدی به درد شما هم بخوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)