صفحه 27 از 30 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 293

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

سلام دوستان..وقتتون بخیر..
    من به یکی از اساتید این دانشگاه میل زدم و چنین جوابی گرفتم..ازونجایی که تو سی وی که ارسال کردم نمره زبان نبود ایشون اون جمله اخرو گفتن..البته بهشون گفتم که من تا ماه بعد تافلمو میدم
    I don't have funding for PhD position at the moment. Please contact me in April 2018, if you're still interested.

Keep in mind that I won't be able to give you admission unless you have done an official English exam (TOEFL/IELTS).
    به نظرتون جواب خوبیه؟ امیدوار کننده هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad2535 نمایش پست ها
    سلام دوستان..وقتتون بخیر..
    من به یکی از اساتید این دانشگاه میل زدم و چنین جوابی گرفتم..ازونجایی که تو سی وی که ارسال کردم نمره زبان نبود ایشون اون جمله اخرو گفتن..البته بهشون گفتم که من تا ماه بعد تافلمو میدم
    I don't have funding for PhD position at the moment. Please contact me in April 2018, if you're still interested.

Keep in mind that I won't be able to give you admission unless you have done an official English exam (TOEFL/IELTS).
    به نظرتون جواب خوبیه؟ امیدوار کننده هست؟
    امیدوارکننده که هست چون گفته اپریل باایشون تماس بگیرید اما شما ارتباط با دیگر اساتید و ایمیل زدن به بقیه رو متوقف نکنید. چه بسا که که قبل از اپریل بتونین با استاد دیگه ای کانکت بشین. ایشون رو در ذهن داشته باشین و برای بقیه دانشگاه ها هم اپلای کنید. موفق باشید.

سلام دوستان کسی اینجا امسال دانشگاه دالهاوسی اپلای کرده ؟ من تقریبا 3 هفته اس که مدارکم به دستشون رسیده اما هنوز هیچ تاییدی دریافت نکردم. فرم آنلاین و دیگر چیزها رو هم کامل انجام دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    سلام من اقدام کردم واسه این دانشگاه
    حتما باید مهر دادگستری و امور خارجه داشته باشه
    و اینکه پرداخت آنلاین داره که
    من مستر کارت مجازی گرفتم و خیلی راحت پرداخت کردم آنلاین
    من هیچکدوم مدارکم به جز آیلتس رسمی نیست. ریزنمرات غیررسمی، گواهی موقت، هیچی اصلا. بعد از خوندن این پست ایمیل زدم بهشون که من مدارک اصلیم تا تابستون سال دیگه آزاد نمیشه و ایا نمیتونم با مدارک غیررسمی اپلای کنم وقتی ادمیت شدم مدارک رسمی نشون بدم؟
    این جوابو گرفتم

Unfortunately we need your official transcripts before you can be officially admitted. The computer science department, who I have included in this email, may choose to consider your application with unofficial documents but before you can be admitted we do require your official transcript and degree conferral.

ولی بازم شک دارم این تاییدی بر حرف دوستمون باشه. بنابراین ایمیل زدم پرسیدم خب من با مدارک غیررسمی اپلای کنم یا نه؟
    We won’t issue you a formal admission without official transcripts, but the department can choose to look at your file without official copies.

در این مرحله من بدین نتیجه رسیدم که ما حرف هم رو متوجه نمیشیم و مکالمه رو رها کردم. :دی در حالت عادی، شما اگه با مدارک غیررسمی اپلای کنی، و برات آفر بیاد و اون آفر رو بپذیری، بعدش میگن مدارک رسمیتو بده که ادمیشن رسمی بدیم بهت دیگه درسته؟ یعنی حرف ایشون نقض نمیکنه این مساله رو که با مدرک غیررسمی میشه اپلای کرد. ولی چون هیچ کجای جوابشون yes you can apply دیده نمیشه، من همچنان دودلم.
    حالا کسی اینجا هست که با مدارک غیررسمی اپلای کرده باشه برای این دانشگاه که بتونیم رو حساب تجربه ایشون اپلای کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    من هیچکدوم مدارکم به جز آیلتس رسمی نیست. ریزنمرات غیررسمی، گواهی موقت، هیچی اصلا. بعد از خوندن این پست ایمیل زدم بهشون که من مدارک اصلیم تا تابستون سال دیگه آزاد نمیشه و ایا نمیتونم با مدارک غیررسمی اپلای کنم وقتی ادمیت شدم مدارک رسمی نشون بدم؟
    این جوابو گرفتم

Unfortunately we need your official transcripts before you can be officially admitted. The computer science department, who I have included in this email, may choose to consider your application with unofficial documents but before you can be admitted we do require your official transcript and degree conferral.

ولی بازم شک دارم این تاییدی بر حرف دوستمون باشه. بنابراین ایمیل زدم پرسیدم خب من با مدارک غیررسمی اپلای کنم یا نه؟
    We won’t issue you a formal admission without official transcripts, but the department can choose to look at your file without official copies.

در این مرحله من بدین نتیجه رسیدم که ما حرف هم رو متوجه نمیشیم و مکالمه رو رها کردم. :دی در حالت عادی، شما اگه با مدارک غیررسمی اپلای کنی، و برات آفر بیاد و اون آفر رو بپذیری، بعدش میگن مدارک رسمیتو بده که ادمیشن رسمی بدیم بهت دیگه درسته؟ یعنی حرف ایشون نقض نمیکنه این مساله رو که با مدرک غیررسمی میشه اپلای کرد. ولی چون هیچ کجای جوابشون yes you can apply دیده نمیشه، من همچنان دودلم.
    حالا کسی اینجا هست که با مدارک غیررسمی اپلای کرده باشه برای این دانشگاه که بتونیم رو حساب تجربه ایشون اپلای کنیم؟
    سلام من همه مدارکم به جز «ریزنمرات ارشد» رسمی هستند. فکر میکنم که امکان اپلای کردن با نسخه غیر رسمی وجود داشته باشه و مراحل ارزیابی پروفایل شما بدون هیچ اختلالی پیش میره. اما اگر اپلای شما موفقیت‌آمیز باشه نمیتونن که نامه آفر رسمی کامل بدن و مجبورن که کاندیشنال رو برای شما صادر کنن که به دنبال اون نسخه رسمی تمامی مدارک در زمان Enrol/ثبت‌نام از شما درخواست میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    این جوابو گرفتم

من مدرکم تا چندماه بعد از اپلای آزاد نشده بود و با ریزنمره غیررسمی اپلای کردم اما برای ادمیشن نهایی رسمی فرستادم

سلام دوستان
    من میخام در این دانشگاه political science بخونم در مقطع ارشد.اونجوری که من دیدم تو سایتش هزینش نزدیک 17 هزارتا بود برای 1سال.درسته؟
    و اینکه برای فاند گرفتن اول باید مدارک رو بفرستم بعد بهم میگن شامل فاند میشم یا نه؟

Junior Member

دوستان سلام.

من میخواستم برای ارشد ریاضی اپلای کنم. فرم اپلیکیشن آنلاین رو پر کردم و پول رو هم پرداخت کردم ولی هیچ بخشی برای وارد کردن معدل، رزومه و معرفی استاد راهنما نبود.
    میشه لطف کنید راهنمایی کنید شیوه اپلای کردن این دانشگاه چه طوره؟ آیا این چیزا رو واقعا نمیخوان؟ من خیلی سریع نیاز به راهنماییتون دارم. ممنونم.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط ARVINN نمایش پست ها
    دوستان سلام.

من میخواستم برای ارشد ریاضی اپلای کنم. فرم اپلیکیشن آنلاین رو پر کردم و پول رو هم پرداخت کردم ولی هیچ بخشی برای وارد کردن معدل، رزومه و معرفی استاد راهنما نبود.
    میشه لطف کنید راهنمایی کنید شیوه اپلای کردن این دانشگاه چه طوره؟ آیا این چیزا رو واقعا نمیخوان؟ من خیلی سریع نیاز به راهنماییتون دارم. ممنونم.
    سلام، وب سایت دپارتمان ریاضی رو نگاه کنید. از پارسال یه فرم pre-application هم گذاشتند که پر می کنید و بهتون مثل اینکه می گن شرایط پذیرفته شدن رو دارید یا نه. همین طور یه grad hand book هست تو سایتش که توش مراحل اپلای رو توضیح داده. برای دالهاوزی مدارک ( ریزنمرات باید پست بشه) اما من خودم ایمیل زدم و درخواست کردم رزومه و ریزنمرات و ریسرچ اینتنت رو ایمیل کنم اگر پذیرفته شدم پست کنم، قبول کردند.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام، وب سایت دپارتمان ریاضی رو نگاه کنید. از پارسال یه فرم pre-application هم گذاشتند که پر می کنید و بهتون مثل اینکه می گن شرایط پذیرفته شدن رو دارید یا نه. همین طور یه grad hand book هست تو سایتش که توش مراحل اپلای رو توضیح داده. برای دالهاوزی مدارک ( ریزنمرات باید پست بشه) اما من خودم ایمیل زدم و درخواست کردم رزومه و ریزنمرات و ریسرچ اینتنت رو ایمیل کنم اگر پذیرفته شدم پست کنم، قبول کردند.

خیلی ممنون از پاسختون.
    ببخشیددو تا سوال داشتم:
    اگر استاد پیدا کرده باشیم لازمه که این pre-application رو پر کنیم؟
    و اینکه شما پذیرفته شدید بعد از این؟ یعنی الان دانشجوی اونجا هستید؟
    ویرایش توسط ARVINN : November 2nd, 2018 در ساعت 12:29 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)