صفحه 6 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 293

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dalhousie

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_eft
    سلام به دوستان
    برای من هم از Dalhousie یک همچین جوابی اومده.
    معنی
    Decision: Written Notification to Follow
    یعنی چی؟
    از کجا باید Notofication رو پیگیری کنم؟

تازه فهمیدم

واسه من نوشتن :

Hello Mehdi,

We have everything that we require for your application. Your file is currently being reviewed. Written notification to follow means that you will be notified by mail in the near future when a decision has been made. You have submitted everything that we need.

Thank You,
    Jenna

Junior Member

سلام دوستان acceptance دانشگاه از طریق پست بدستم رسیده ولی توی اون مدارک قیمتهای تقریبی بین 23 تا 36 هزار دلار مشخص شده که fee حدود 8 هزار و تفاوت fee برای دانشجوی خارجی 7 هزار دلار بیشتر که یا زندگی بالای 23000 میشه ولی من از استادی که به من 16000 هزار دلار fund داده پرسیدم گفت 16000 برای شهریه و زندگی معمولی کافیه، کسی اطلاعاتی داره که هزینه واقعی اونجا رو بدونه؟ اطاعات متناقض هستش.
    و در ادامه در اون مدارک نوشته شده 2 سال اول نیاز "full program fee" بدید و در ادامه فقط "paying continuing fee" لازمه، کسی در مورد تفاوت هزینه این 2 حالت اطلاعاتی داره؟
    Innovate or evaporate

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سامولیک!
    تو این جدول از پروفایلمون فقط اسم 2 نفر از اوستاها ( ;D) اومده آ! من که 4 تا توصیه نامَه فرستادم اون 2 تای دیگه اش هوتوتو میشن؟ یا در روند غنی سازی بسته application شرکت داده می شوند؟ ;D
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

Junior Member

سلام مجدد، هیچ کس از دوستان اطلاعی از هزینه کامل در شهر halifax نداره؟ با چقدر می شه هزینه دانشگاه و زندگی رو کامل داد؟
    Innovate or evaporate

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط malkomx
    سلام مجدد، هیچ کس از دوستان اطلاعی از هزینه کامل در شهر halifax نداره؟ با چقدر می شه هزینه دانشگاه و زندگی رو کامل داد؟
    تو خود سایت دانشگاه Dalhousie حتما زده. من دانشگاه های دیگه کانادا رو دیدم که زده بودن.
    بگردین، حتما هست.
    منظورم اینه که شهریه دانشجوی international graduate رو که زده، قیمت خوابگاه و غذای خوابگاه رو هم که زده.
    می مونه هزینه کتابای درسی و یه سری هزینه های جزئی دیگه و اختیاری.
    جمع بزنید

سلام ،دوستان GRE برای این دانشگاه اجباریه؟ممنون
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

to bijanh_2006
    Graduate Office نمره GRE رو اجباري نكرده ولي بعضي از دانشكده ها مثل مهندسي صنايع نمره GRE رو مي خوان.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmimi
    to bijanh_2006
    Graduate Office نمره GRE رو اجباري نكرده ولي بعضي از دانشكده ها مثل مهندسي صنايع نمره GRE رو مي خوان.

thank you fir your response,I asked this inquiry from graduate coordinator of this university and he expressed that it is not necessary for civil as well;D
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

سلام. به جای اون چهارتا اکس، شماره درس رو باید بزاری.
    نقل قول نوشته اصلی توسط A_242
    سلام به همه دوستان

این برای رشته CS چه جوری باید دروسی که پاس کردیم را معادل سازی کنیم؟؟؟؟آخه من که کامپیوتر نرم افزار خوندم که 4-5 تا از این دروسا اصلا نداشتیم!!!این لینکی هم که واسه سیلابس درسا گذاشته که کار نمیکنه(http://www.registrar.dal.ca/calendar...I/CSCIxxxx.HTM )!!!پس چه جوری میشه معادل سازی کرد (اینم لینکش که گفته چه طوری معادل سازی کنیم http://www.cs.dal.ca/graduate/forms/csworksheet.txt)در ضمن گفته جزوه Supporting Documents ها این معادل سازی را بفرستیم.

همچنین گفته دو تا فایل Graduate Studies Application - Part A. Three copies required (includes one copy for the Registrar's office, one for the Faculty of Graduate Studies and one copy for the department) و Graduate Studies Application - Part B را هم پرینت بگیریم بدیم. آیا ما که به صورت آنلاین اپلای میکنیم هم این 2 تا فرم را باید پر کنیم و بفرستیم؟؟؟؟چون شبیه سوالهای Online Application Forms هست.

ممنونم

من فرم انلاین دانشگاهو پر کرده بودم ولی‌ چون نمره تافلم پایینتر شد فیه رو پرداخت نکردم. دیروز یه نامه از دانشگاه اومد ک ۷۰$ بدم و اپپلیکیشن رو ادامه بدم. یعنی‌ اینها واسه همه نامه میفرستن؟
    فکر می‌کنید اگه اپلای‌ کرده بودم نمرهٔ زبانم مشکلی‌ نمی‌شد؟
    کسانی‌ ک پذیرش گرفتن لطفا cv شنو بزارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)