صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 85

موضوع: تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

با سلام
    با توجه به شروع به کار مجدد مرکز عصر دین و دانش و
    آغاز ثبت نام اولین آزمون آیلتس سال 2014 میلادی - آکادمیک 25 ژانویه،
    در این تاپیک صرفا دوستانی که در این مرکز آزمون آیلتس داده اند تجربه شخصیشون را از این مرکز بیان کنند و به صورت جد از سوال و جواب در این تاپیک خود داری کنید.

پست های خلاف مقررات فروم حذف خواهند شد.
    لطفا پست های خلاف مقررات را گزارش دهید و به ما در بهبود نظم فروم کمک رسانی کنید.

مواردی که می توان به صورت نمونه در باره آنها صحبت کرد عبارتند از:

شرایط کلی حاکم در جلسه، برخورد مراقبین، شرایط گرمایشی و سرمایشی مرکز، وضعیت صدایی و هدفن ها، بحث تغذیه در جلسه آزمون و...

توجه کنید که تاپیک مربوط به نحوه ثبت نام در این مرکز در اینجا ایجاد شده است، پس از سوال و جواب در مورد روش های ثبت نام و مدارک لازم جهت ثبت نام در این تاپیک خودداری کنید و به تاپیک مشخص شده رجوع کنید.

با تشکر از همکاریتون
    تیم مدیریتی applyabroad
    ویرایش توسط kasek : March 19th, 2014 در ساعت 11:39 AM
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

من 23 مارچ امتحان دادم
    ادم هایی باچهره های ارزشی زیاد دیده میشد،حس میکنم چون به سازمان سنجش وابسته اس اینطوری بود
    دوره جدید برگزاری ازمونشون بود و بشدت کم تجربه بودن هم قسمت ثبت نام و مخصوصا قسمت برگزاری امتحان، بخاطر همین یکم شلوغ شده بود و بی نظمی بود ولی خیلی شدید نبود
    شاید بخاطر اینکه جاهای دیگه هم امتحان داده بودم این قضایا خیلی برام بولد شده بود

صدای سالن خوب عالی نبود و میچید توی سالن مثل اکو، و مرحله ی تنظیم صداش هیلی طول کشید

اجازه بردن شکلات نمیدن اصن ولی بخوای ازشون بت میدن

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

آقا کسی هست که اینجا امتحان داده باشه جدیدا ؟ اصلا این مرکز آزمون برگزار می کنه ؟
    شرایطش چجوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering (Power Electronics) - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من 6 سپتامبر عصر دین و دانش آزمون دادم، از کیفیت خدمات و محیط برگزاری آزمون راضی بودم.

منم اينجا امتحان دادم، درسته يكم برادران ارزشي بودن، ولي خدايي طرز برخوردشون عالي بود من كه ازشون تشكر ميكنم، آهان راستي يكم واسه فرستادن كارنامه به دانشگاه هم كند عمل كردن ولي در مجموع خوب بودن، البته من نميتونم نسبت به جاها ديگه مقايسه كنم چون يك بار بيشتر امتحان ندادم

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان
    من قبلا امتحان آیلتس توی مرکز تهران آیلتس داده بودم و رایتینگ و اسپیکینگم همیشه 6 بود ولی من 6.5 میخواستم اینبار مرکز عصر دین ودانش امتحان دادم
    با این تفاوت که قبلش چند جلسه خصوصی با یکی از اساتید مطرح آیلتس گرفتم و رایتینگمو به 7 رسوندم و با قاطعیت میتونم بگم که این تفاوت رو خودم هم متوجه شده بودم
    روز امتحان به راحتی در مدت 30 دقیقه تسک 2 رو نوشتم و کلی هم چک کردم و خوشحال از اینکه بالاخره میتونم نمره 7 رو تو رایتینگ بگیرم
    اما وقتی نتایج اومد باورم نمیشد و به مرز سکته رسیدم رایتینگ 5.5 بودم و اسپیکینگ 5 !!!!!!!!
    واقعا نمیدونم چرا بعضی از اگزمینرها به این راحتی با آینده ماها بازی میکنند و چقدر راحت نمره های عجیب و غریب میدند
    شاید خیلی ها بگند که من خودم اشتباه داشتم ولی با قاطعیت میگم که اشتباه شده!!!!
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

دوستان کسی جدیدا عصر دین و دانش امتحان داده؟ کیفیتش چطوره؟

مرکز عصر دین و دانش تو سایتش زده که هدفون وایرلس برای متقاضیان میده.

از دوستان که اخیرا در این مرکز ازمون داده،از شرایط راضی بوده؟

کلا این مرکز رو چطور ارزیابی میکنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza009821 نمایش پست ها
    مرکز عصر دین و دانش تو سایتش زده که هدفون وایرلس برای متقاضیان میده.

از دوستان که اخیرا در این مرکز ازمون داده،از شرایط راضی بوده؟

کلا این مرکز رو چطور ارزیابی میکنید؟
    با سلام
    من آزمون 28th feb 2015 این مرکز را شرکت کردم. در مورد اسپیکینگ مشکلی نبود و تقریبا منظم بود. روز امتحان کتبی پس از 1 ساعت تاخیر برای بررسی هدفون های وایرلس ، همه به این نتیجه رسیدن که همان پخش از بلندگو بهتره. البته انتظار زیادی هم از این هدفونهای بی کیفیت ( چینی) که داده بودن نمیرفت چرا که نویز صدایش گوش را کر میکرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میک

نقل قول نوشته اصلی توسط Jadoogar نمایش پست ها
    دوستان کسی جدیدا عصر دین و دانش امتحان داده؟ کیفیتش چطوره؟
    در کل خیلی ضعیف عمل میکنند و اضلا منظم نیستند. نمره های رایتینگ هم به شدت سلیقه ای تصحیح میکنند.

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)