صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 85

موضوع: تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام به همگي. دوستاني كه عصر دين و دانش امتحان دادن يه سوالي داشتم. اول امتحان كه مي خواستيد ليسنينگ رو شروع كنيد دقيقا چه لحظه اي بهتون اجازه دادن كه دفترچه رو باز كنيد؟ يعني كدوم قسمت نوار؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام این موسسه عصر و دانش هم ظاهرا جدیدا هدست گذاشته.... که امتیاز هست
    فقط میخوام بدونم که اگزمینرهاش هم خارجی هستند یا مثل ایرسافام ایرانی هستند؟ ترجیح میدم نیتیو باشن...
    کسی اطلاعاتی داره... تاپیکش که خیلی خلوته دلیلش چی هست؟

Banned

من دو بار استرالیا امتحان دادم و اسپیکینگ 7.5 شدم ولی عصر دین و دانش با استاندارد بالای نمره دهی خود ( بهتر از یک native) به من اسپیکینگ 6.5 داد!!!!!!!
    تروخدا مثل من پول و وقتتونو با این جور موسسات بی مسئولیت هدر ندین.

ویرایش توسط zhozef : August 16th, 2015 در ساعت 11:18 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام این موسسه عصر و دانش هم ظاهرا جدیدا هدست گذاشته.... که امتیاز هست
    فقط میخوام بدونم که اگزمینرهاش هم خارجی هستند یا مثل ایرسافام ایرانی هستند؟ ترجیح میدم نیتیو باشن...
    کسی اطلاعاتی داره... تاپیکش که خیلی خلوته دلیلش چی هست؟

اگزمینرها همگی ایرانی با پایین ترین سطح وجدان و نمره دهی ... شرایط امتحان یک دخمه کوچک با نهایت 15 نفر شرکت کننده

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط YeeKtaa نمایش پست ها
    سلام ... من میخوام برنامه ریزی کنم که برای اوایل ماه 4 آزمون آیلتس بدم و موسسه عصر دین و دانش تو تاریخ مورد نظر من امتحان داره... میخوام بدونم با توجه به اینکه اسم این موسسه تو سایت ielts.org ذکر شده ،این موسسه دارای اعتبار کافی هست ؟ بهتره برم تهران آیلتس یا همین موسسه از نظر اعتبار با تهران آیلتس برابری می کنه؟
    مرسی اگر کسی بتونه کمک کنه
    من دو بار استرالیا امتحان دادم و اسپیکینگ 7.5 شدم ولی عصر دین و دانش با استاندارد بالای نمره دهی خود ( بهتر از یک native) به من اسپیکینگ 6.5 داد!!!!!!!
    تروخدا مثل من پول و وقتتونو با این جور موسسات بی مسئولیت هدر ندین.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

دوستان اخیرا اینجا امتحان ندادید؟
    کیفیت هدفون ها و نظم جلسه امتحان چطوره؟ وضعیت نمره دهی؟
    ممنون

Junior Member

من دو هفته دیگه امتحان دارم، گفتم شرایط آزمونو تو خونه رعایت کنم
    کیفیت هدفونی که سر امتحان میدن چجوریه؟(از این هدفون بزرگا میدن که دست و پا گیره؟)
    تو این آزمونهای آزمایشی که افرینش و موسسه های دیگه برگزار میکنن یه زمان شمار رو تلویزیون جلومون گذاشته بودن که دقیق محاسبه میکرد چقدر از وقت امتحان باقی مونده، سر جلسه ی امتحان هم هست همچین چیزی؟(آیا زمان رو دقیق دقیق محاسبه میکنن یا ممکنه یکی دو دقیقه بالا پایین بشه؟)با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javidss نمایش پست ها
    من دو هفته دیگه امتحان دارم، گفتم شرایط آزمونو تو خونه رعایت کنم
    کیفیت هدفونی که سر امتحان میدن چجوریه؟(از این هدفون بزرگا میدن که دست و پا گیره؟)
    تو این آزمونهای آزمایشی که افرینش و موسسه های دیگه برگزار میکنن یه زمان شمار رو تلویزیون جلومون گذاشته بودن که دقیق محاسبه میکرد چقدر از وقت امتحان باقی مونده، سر جلسه ی امتحان هم هست همچین چیزی؟(آیا زمان رو دقیق دقیق محاسبه میکنن یا ممکنه یکی دو دقیقه بالا پایین بشه؟)با تشکر
    من 19 سپتامبر امتحان دادم و برای شما آرزوی موفقیت دارم
    در مورد هدفون، یک هدفون کوچک بیسیم که راحت روی صندلیتون فرار میگیره و اصلا مشکلی پیش نمیاد چون تک صندلیاشون برای امتحان بسیاد عالیست. تایمرشم کاملا بزرگ و خوانا بود و حتی در راتینگ و ریدینگ زمان باقی مانده رو هم مراقبان با کاغذ نشان میدادند. بطور کلی جو آزمون خوب بود و همه چیز رو قبل آزمون تست میکنند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    دوستان اخیرا اینجا امتحان ندادید؟
    کیفیت هدفون ها و نظم جلسه امتحان چطوره؟ وضعیت نمره دهی؟
    ممنون
    با سلام
    من 12 سپتامبر دین و دانش امتحان دادم. کیفیت هدغون ها عالی. نظم جلسه هم خوب بود. فقط کمی دیر شروع شد چون رجیستر کردن کمی طول کشید. من تقریبا یک ماه و به صورت ناپیوسته خوندم. وصعیت زبانمم در حد متوسط بود. ولی از نمره ای که گرفتم راضی بودم. 6.5 شدم. امیدوارم کافی بوده باشه. اگر سوالی داشتین خوشحال میشم راهنمایی کنم.
    موفق باشید.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان این موسسه خدمات پس از آزمونش خوبه؟ کارنامه Official می فرسته به دانشگاه ها؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)