صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 85

موضوع: تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من 10 اکتبر در این موسسه امتحان دادم؛
    فضای امتحان مناسب بود؛ مراقبین و مسئولین با تجربه به نظر میرسیدن، تک صندلیها راحت بود و روی دسته اش جای کافی برای برگه وجود داشت؛ هندز فریها با کیفیت بودند. بقیه مسایل رو هم دوستان گفتند.
    فقط نمره اسپیکینگ و رایتینگم کم شد. انتظارم 0.5 بالاتر بود. اما شاید این مسئله در موسسات دیگه هم وجود داشته باشه.
    در کل جای خوبی برای امتحان به نظر میرسه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

من 10 اکتبر امتحان دادم، افتضاح بود چون من و خانوم تو همه اسکیل ها 6 شدیم در حالی که انتظار هفت داشتیم و معمولاً بعد از آزمون خودت می فهمی با یه حدی خطا چند خواهی شد. وقتی که بهشون زنگ زدم و گفتم که حتی از آزمون ماک آفرینش هم کمتر شدم در حالی که اون آزمونش از آزمون واقعی سخت تره، جواب داد نه اشتباه می کنید هرچی ماک آفرینش گرفتید اینجا نیم تا یک نمره کمتر خواهید شد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام ... كسي تا حالا با مجيد داربي گودرزي اسپيكينگ داشته؟ چجوريه؟ كسي اطلاعي ازش داره؟ چجوري نمره ميده؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط new_world نمایش پست ها
    من 10 اکتبر در این موسسه امتحان دادم؛
    فضای امتحان مناسب بود؛ مراقبین و مسئولین با تجربه به نظر میرسیدن، تک صندلیها راحت بود و روی دسته اش جای کافی برای برگه وجود داشت؛ هندز فریها با کیفیت بودند. بقیه مسایل رو هم دوستان گفتند.
    فقط نمره اسپیکینگ و رایتینگم کم شد. انتظارم 0.5 بالاتر بود. اما شاید این مسئله در موسسات دیگه هم وجود داشته باشه.
    در کل جای خوبی برای امتحان به نظر میرسه.
    دوستان در مورد این موسسه خیلی خوب می گن. می گن نمراتش از حد انتظار خودت بالاترهو کلا خوب نمره می دن. برعکس سایر موسسات..
    شما این و تایید نمی کنی؟
    من می خواستم بعد 2 بار نتیجه نگرفتن تو بقیه موسسات , اینجا امتحان بدم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

چرا در مورد این مرکز صحبت زیادی نیست؟
    یعنی همه راضی ان؟ همه ناراضی ان؟

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

من 5 دسامبر توی این سنتر امتحان جنرال دادم
    شرایط برگزاری امتحان خیلی خوب و منظم بود. هدفون وایرلس داشت که کیفیتش خیلی خوب بود. صدای واضحی داشت و میتونستید ولومش هم تنظیم کنید. میز و صندلی هم خوب بود.
    سر امتحان پذیرایی مختصری داشتن. قبل امتحان یک میز پر از شکلات و بیسکوییت و آبمیوه و ... گذاشته بودند توی حیاط که البته نمیزاشتن ببری داخل
    اگزمینر اسپیکینگ هم یه آقای جوانی بود به اسم ایرج (فامیلیشون یادم نیست) که انصافاً استرس من رو کم کردند. توی بحث وارد میشدند و سعی میکردند کمک کنند و ایده برای صحبت کردن به من بدند
    شرایط امتحان خوب بود کلاً. من که راضی بودم. هنوز نمره نیومده و نمیتونم در مورد نمره دهی نظری بدم. حالا نمره هام اومد باز هم براتون مینویسم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    من 5 دسامبر توی این سنتر امتحان جنرال دادم
    شرایط برگزاری امتحان خیلی خوب و منظم بود. هدفون وایرلس داشت که کیفیتش خیلی خوب بود. صدای واضحی داشت و میتونستید ولومش هم تنظیم کنید. میز و صندلی هم خوب بود.
    سر امتحان پذیرایی مختصری داشتن. قبل امتحان یک میز پر از شکلات و بیسکوییت و آبمیوه و ... گذاشته بودند توی حیاط که البته نمیزاشتن ببری داخل
    اگزمینر اسپیکینگ هم یه آقای جوانی بود به اسم ایرج (فامیلیشون یادم نیست) که انصافاً استرس من رو کم کردند. توی بحث وارد میشدند و سعی میکردند کمک کنند و ایده برای صحبت کردن به من بدند
    شرایط امتحان خوب بود کلاً. من که راضی بودم. هنوز نمره نیومده و نمیتونم در مورد نمره دهی نظری بدم. حالا نمره هام اومد باز هم براتون مینویسم
    لطفا پس از نتیجه هم اعلام کنید .منتظرم..

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    لطفا پس از نتیجه هم اعلام کنید .منتظرم..
    نتیجه آزمون اومدش و خوب من راضی هستم. راستش در مورد اسپیکینگ اصلاً فکرش رو نمیکردم که اگزمینر این نمره رو به من بده. من دو سال پیش تهران آیلتس 6 شدم. این دفعه نمیدونم چرا استرس گرفتم و خیلی تپق زدم. خودم امیدوار بودم که حداقل 5 بگیرم، چون اصلاً راضی نبودم. ولی اگزمینر محترم به من 6.5 دادن. جا داره همین جا ازشون تشکر کنم.
    آقای ایرج (ببخشید فامیلیتون یادم نیست) واقعا از شما متشکرم.
    بقیه اسکیل ها همونطوری که فکر میکردم شد. اگر بازم بخوام امتحان بدم مطمئناً این سنتر امتحان خواهم داد
    و اما نمره های من:
    December 5-GT-2015
    Overal Writing Reading Listening Speaking
    6.5 6.5 6 6.5 6.5

حالا یه سوال:
    نمره های من توی سایت دین و دانش اومده. ولی توی سایت results.ielts.org میزنه No candidate result found قضیه چیه؟ کسی تاحالا به این مشکل برخورده؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    نتیجه آزمون اومدش و خوب من راضی هستم. راستش در مورد اسپیکینگ اصلاً فکرش رو نمیکردم که اگزمینر این نمره رو به من بده. من دو سال پیش تهران آیلتس 6 شدم. این دفعه نمیدونم چرا استرس گرفتم و خیلی تپق زدم. خودم امیدوار بودم که حداقل 5 بگیرم، چون اصلاً راضی نبودم. ولی اگزمینر محترم به من 6.5 دادن. جا داره همین جا ازشون تشکر کنم.
    آقای ایرج (ببخشید فامیلیتون یادم نیست) واقعا از شما متشکرم.
    بقیه اسکیل ها همونطوری که فکر میکردم شد. اگر بازم بخوام امتحان بدم مطمئناً این سنتر امتحان خواهم داد
    و اما نمره های من:
    December 5-GT-2015
    Overal Writing Reading Listening Speaking
    6.5 6.5 6 6.5 6.5

حالا یه سوال:
    نمره های من توی سایت دین و دانش اومده. ولی توی سایت results.ielts.org میزنه No candidate result found قضیه چیه؟ کسی تاحالا به این مشکل برخورده؟
    رایتینگ چطور بود؟
    پس من هم همین را بنویسم.

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    رایتینگ چطور بود؟
    پس من هم همین را بنویسم.
    پارت اول نامه ای بود به مدیر یک کالج که میخواد یه سخنرانی برگزار کنه و از افراد محای خواسته که بیان و شغلشون و تحصیلاتشون رو توضیح بدن. توی نامه باید خودتون رو معرفی میکردید و اینکه چرا شغل شما برای دانشجوها جالبه و یه وقت مشخص کنید برای سخنرانی
    پارت دوم هم راجع به زیاد شدن استفاده از لوازم برقی حانگی مثل یخچال و .... بود

ببخشید موضوع ها خیلی دقیق یادم نیست. من فکر کنم خوب نوشتم. البته خودم هم فکر میکردم که بین ۶ تا ۷ میشم که ۶.۵ شدم. به نظرم منصفانه نمره دادن
    راستش من راضی بودم از این موسسه. ولی هنوز برام سواله که چرا نتیجه توی سایت results.ielts.org نیست؟! هر چقدر زنگ زدم هم موفق نشدم باهاشون تماس بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)