صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 85

موضوع: تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

Junior Member AV2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical Engineering/QIAU

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

سلام خدمت همه ی دوستان.من ۲april در موسسه عصر دین ودانش امتحان آیلتس آکادمیک دادم، اسپیکینگ هم چهار روز قبلش بود.اولین بار که امتحان آیلتس می دادم و هیچ کلاسی هم نرفتم.نمره هام به ترتیبs:7,L:7.5,R;6,W:6.5 شدکه overall:7.ممتحن اسپیکینگم خانمی به نام اخوان بودن که قبل امتحان اینقدر بد شنیده بودم از ایشون وحتی تو حیاط قبل امتحان چند نفر اینقدر بد گفتن ازش که وقتی از پشت شیشه اتاق اسپیکینگ دیدم ممتحن مشخصاتش همونیه که بچه ها گفته بودن اصن خودمو باختم.یه ذره مکث کردم یه نفس عمیق کشیدم رفتم داخل.بعد که خودشو معرفی کرد دیدم اره خودشونن.خوب من حدسم حول نمره ۷٫۵ بود ولی ۷ گرفتم شاید اگه اونقدر بی دلیل به حرف های بقیه گوش نداده بودم میتونستم ۸ بگیرم.۴روز بعد که نوبت سه مهارت دیگه بود همه چی خوب بود،از نظم آزمون گرفته تا کیفیت هدفون ها،وسیله ها رو تحویل بوفه دادیم و رفتیم تو وتقریبا امتحان ساعت ۹:۵۰ شروع شد با اینکه گفتن از ساعت ۸:۳۰ در ها بسته میشه(اکثرا تا قبل ۸:۱۵ اومدن داخل)در مورد لیسنینگ من ۱۰تا کتاب کمبریج رو یه بار تمام لیسنیگاشو زدم نمرم اوایل ۶ بود و تو کتاب ۱۰ هرچهارتاش ۸٫۵ شدم.توصیه شخصیم به دوستان اینه که سر قسمت لیسنینگ کاملا متمرکز باشن من متاسفانه سر قسمت سوم لیسنیگ حواسم ناخودآگاه پرت شد ومتاسفانه مجبور شدم چهارتا سوالو شانسی بزنم که احتمالا چهارتاشم غلط بود.در مورد ریدینگ کوتاهی از خودم بود چون کلا قبل امتحان فقط ویدیو های یوتیوب ریدینگو دیدم و یه ریدینگ بیشتر نزدم.ریدینگ سرجلسه یه ذره واسم سخت بود.درمورد رایتینگ انتظارم ۷ بود که خوب ۶٫۵ شدم احتمالا یه جاهایی اشتباه کردم.اما در مورد منابع من همش از یوتیوب و ویدیوهاش استفاده کردم .نظر شخصیم اینه که وقتی میخواین یه امتحان انگلیسی بدین باید همه ی منابعتون انگلیسی باشه وفارسی توش نداشته باشه.مثلا روز اسپیکینگ همه منو چون که کتابی به اسم معمارزاده رو نخونده بودم مسخره کردن وگفتن بالای ۶ نمیگیری!اما در مورد اسپیکینگ ویدیوهای یوتیوب و کتاب۱۵ days practice for speaking منابع مورد استفاده من بود .ضمن اینکه از ۴۸ ساعت قبل آزمون حتی یه کلمه هم فارسی صحبت نکردم در این زمینه هم مورد تمسخر خیلی ها واقع شدم ولی اهمیتی ندادم چون نتیجه نهایی واسم مهم بود.در مورد رایتینگ خودم یه تمپلیت واسه خودم طرح کردم و در مورد ۴ مدل مختلف رایتینگ آیلتس از هر کدوم واسه خودم نوشتم. نمره مورد نظر دانشگاه ۶ یا ۶٫۵ بود که خوب خوشبختانه دیگه مشکلی نیست.درحال حاضر دارم بیشتر رو ریدینگم کار میکنم که تو دانشگاه به مشکل برنخورم.آمیدوارم همگی موفق باشین ونکته اخر اینکه خودتونو باور داشته باشین و به حرف های منفی زیاد توجه نکین.

بچه ها اینجا کسی هست جواب من فلک زده رو بده :
    من 29 خرداد عصر دین و دانش ثبت نام کردم و 770 تومن دادم چند روز پیش رفتم انتقال دادم 26 تیر بندازم یک ماه عقب تر تا بیشتر بخونم / و 190 تومن اضافه ریختم و کلا شد 960 تومن / الان که میرم تو سایت شده یک میلیون و صد و پنجاه تومن مبلغ کل شده اینو زده

Title : July 16-AC-2016
    Venue : Tehran
    Date of exam : 1395/04/26
    price: ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال
    price paid : ۹,۶۰۰,۰۰۰ ریال

یعنی میگه آزمون شما رزرو شده
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

الان چقدر باید بدم ؟ من دیگه ندارم 190 تومن دیگه بدم

من کل هزینه هایی که پرداخت کردم اینه
    ۱_ 770 هزار تومن برای ازمون 29 خرداد
    ۲_190 هزار تومن برای انتقال به 26 تیر پرداختم به عنوان جریمه
    ۳_الان من می خوام امتحان 26 تیر رو بدم که جریمشو دادم
    قبضمو تو پست قبل گذاشتم اما میرم تو پروفایلم میگه ازمون رزرو شده و هزینه کل 1میلیون و صد و پنجاه
    یعنی چی مگه جریمه چقدره من که جریمه رو دادم؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

با سلام من بین نظراتی که دوستان دادن واقعا گیج شدم بله اینکه باید سعی کنی سطح زبان رو برسونی به یه حدی که اینها تاثیر نزاره مهمه اما خب انتخاب سنتر هم به جهت نمره writing و speaking مهم هست.خود من سه سال پیش سنتر هم دین و دانش و هم IELTS Tehran امتحان دادم و ونمرات speaking و writing هم در هر دو یکسان شد.الان میخوام بدونم بین دو موسسه دین و دانش و ایرسافام کدوم رو پیشنهاد میدین چون گویا این دو موسسه هستن که هدست دارند برای لیستنینگ فقط؟ منظور از لحاظ اگزمینرها نحوه برگزاری شرایط برگزاری به خصوص برا فصل گرما؟ ممنون.

Junior Member

هردو سنتر هم زیر نظر IDP استرالیا هستند؟ از لحاظ یکسان بودن سوالات زمان برگزاریها و.... چون یادم هست سه سال پیش دین و دانش زیر نظر اگر اشتباه نکنم ielts-house london بود

نقل قول نوشته اصلی توسط linda26 نمایش پست ها
    با سلام من بین نظراتی که دوستان دادن واقعا گیج شدم بله اینکه باید سعی کنی سطح زبان رو برسونی به یه حدی که اینها تاثیر نزاره مهمه اما خب انتخاب سنتر هم به جهت نمره writing و speaking مهم هست.خود من سه سال پیش سنتر هم دین و دانش و هم IELTS Tehran امتحان دادم و ونمرات speaking و writing هم در هر دو یکسان شد.الان میخوام بدونم بین دو موسسه دین و دانش و ایرسافام کدوم رو پیشنهاد میدین چون گویا این دو موسسه هستن که هدست دارند برای لیستنینگ فقط؟ منظور از لحاظ اگزمینرها نحوه برگزاری شرایط برگزاری به خصوص برا فصل گرما؟ ممنون.
    من دین و دانش رو پیشنهاد میکنم / مشکل منو خیلی با توجه و روی خوش حل کردند/ هر چیزی پیش بیاد کمکتون میکنن پذیرایی هم موقع امتحان میکنن / من راضیم خیلی ازشون خدا ازشون راضی باشه

Junior Member

بچه هایی که ازمون دادن چطور بود؟

من تو این مرکز تجربه داشتم، این مرکز بدترین مرکزی که من دیدم تا حالا، بی‌ مسولیت‌ترین افراد اینجا هستن، یه مشت اپراتور خانم هستن که اصلا کارشونو بلد نسیتن، در مقابل افراد اصلا پاسخگو نیستن و سرنوشت آزمون دهندگان واسشون بی‌ اهمییته، به نظر من هر جا امتحان میدید اینجا ندید، اگر سوالی بود خصوصی یا همینجا در خدمتم،

Junior Member

با عرض سلام
    من برای ازمون در مورد انتخاب بین موسسه ایرسافام و دین و دانش نمی دانم کدوم را انتخاب کنم از دوستانی که در این خصوص تجربه دارند ممنونم می شوم تا من را راهنمایی کنند
    با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)