صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 85 , از مجموع 85

موضوع: تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مرکز "عصر دین و دانش"

دوستانی که توی سنتر عصر دین و دانش آزمون آیلتس دادن یه سوال داشتم اونم اینکه چون برای ثبت نام در آزمون فقط در خود سایت سنتر ثبت نام انجام می شه و می گن که لازم نیست توی ielts essentil ثبت نام کنیم و پروفایل تشکیل بدیم و این کار رو خودشون برامون انجام می دن. کسی می دونه یوزر و پسوردی که این سنتر به داوطلبین می ده برای ielts essential چیه

Junior Member Mehdi_1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University

من 4 بار در این مرکز امتحان اصلی و دو بار ماک دادم. راستش روی رایتینگ گیر کرده بودم و نیاز به 7 داشتم. این مرکز چند تا نکته ی خیلی خوب داره. اولش اینکه جواب ها رو دو روز زودتر میده و بصورت پیامکی معمولا چهارشنبه شب ها میده. دوم اینکه خلوت تر هست و معمولا راحت می تونید ثبت نام کنید. روالش هم از طریق سایت راحت هست. اگزمینر هاش با تجربه هستند و من با یکیشون 10 سال پیش در سازمان سنجش امتحان اسپیکینگ داشتم. برگذاری آزمون خیلی خوب هست و تمامی قوانین آیتلس رو مو به مو اجرا میکنند که بعضی هاش مثله اعلام زمان باقی مانده هر 10 دقیقه یکم آزار دهندس. نکات منفی زیادی نداره ولی من از نمره اسپیکینگ راضی نیست. من دوبار 7 شدم و دوبار 7.5 در حالی که نمره من بصورت همیشگی 8 و یا حداقل 7.5 بوده. نیم نمره البته در پروسه مهاجرت نمره زیادی اضافه نمی کنه. موسسه بالای پارک ساعی هست و در روز آزمون جای پارک نمیشه پیدا کرد.

بچه ها کسی میدونه چرا هزینه ازمون ازمایشی این سنتر خیلی بیش تر از ایرسافامه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط darkskyrock نمایش پست ها
    دوستانی که توی سنتر عصر دین و دانش آزمون آیلتس دادن یه سوال داشتم اونم اینکه چون برای ثبت نام در آزمون فقط در خود سایت سنتر ثبت نام انجام می شه و می گن که لازم نیست توی ielts essentil ثبت نام کنیم و پروفایل تشکیل بدیم و این کار رو خودشون برامون انجام می دن. کسی می دونه یوزر و پسوردی که این سنتر به داوطلبین می ده برای ielts essential چیه
    حتما ازشون بگیرید یوزر پس ورد. اگر ندادن بگین پس خودم میسازم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه چرا هزینه ازمون ازمایشی این سنتر خیلی بیش تر از ایرسافامه؟
    چون ماک دین و دانش تحلیلیه یعنی رایتینگ و اسپیکینگتون رو واستون تحلیل میکنن و نقاط ضعفتونو میگن اما ایرسافام فقط assessment هست و ماک ایرسافام زیادی سخته اصلا استاندارد نیست

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)