صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 75

موضوع: آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

پیش فرض آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

با سلام
    با توجه به شروع به کار مجدد مرکز عصر دین و دانش و
    آغاز ثبت نام اولین آزمون آیلتس سال 2014 میلادی - آکادمیک 25 ژانویه، در این تاپیک صرفا به مراحل ثبت نام و پرسش و پاسخ درباره نحوه ثبت نام و مدارک لازم و ... پرداخته شود و لطفا از ارسال های بی محتوی و نامرتبط جدا پرهیز کنید.

پست های خلاف مقررات فروم حذف خواهند شد.
    لطفا پست های خلاف مقررات را گزارش دهید و به ما در بهبود نظم فروم کمک رسانی کنید.

با تشکر از همکاریتون
    تیم مدیریتی applyabroad
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان
    من شنبه ١٦ام فروردين امتحان اسپيكينگ دارم. كسي تجربه داره كه examinerها چطورن؟ خيلي سخت مي گيرن؟
    خوب نمره ميدن يا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام من من واسه ازمون 12 اپریل ثبت نام کردم اما واسه ازمون اسپیکینگ هنوز بهم اطلاع ندادن ! اخه به دوستم sms دادن .
    جریانش چیه ؟
    واسه ازمون اسپیکینگ جز پاسپورت دیگه چیا باید برد ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط s_neshani نمایش پست ها
    سلام من من واسه ازمون 12 اپریل ثبت نام کردم اما واسه ازمون اسپیکینگ هنوز بهم اطلاع ندادن ! اخه به دوستم sms دادن .
    جریانش چیه ؟
    واسه ازمون اسپیکینگ جز پاسپورت دیگه چیا باید برد ؟
    ممنون
    سلام
    عجله نکنید
    به ترتیب به همه اطلاع میدن. جای نگرانی نیست
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

Member

سلام من هم 12 آپریل امتحان دارم هنوز هیچ خبری از زمان اسپیکینگ بهم ندادند

Member

هنوز خبری از زمن اسپیکینگم نشده...کسی هم جواب نمی ده...کی اس ام اس می دن آخه

Junior Member

برای اسپیکینگ چیا باید برد ؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_neshani نمایش پست ها
    برای اسپیکینگ چیا باید برد ؟
    داوطلبان فقط می توانند کارت ملی و یا پاسپورت به همراه داشته باشند و از آوردن وسایل اضافی خودداری کنند.

سلام
    تو مركز عصر دين ودانش ميشه تقاضاي هدفون كرد؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering (Power Electronics) - University of Tehran

سلام
    از دوستان کسی عصر دین و دانش آزمون داده؟ شرایط آزمونش خوبه؟ از نظر راحتی و آرامش... تقاضای هدفون میشه داد؟

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)