صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 75

موضوع: آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University- Architecture

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان
    من قبلا تجربه آزمون در عصر دین و دانش رو داشتم. زمان اسپیکینگ رو حتما خودتون پیگیری کنین سایت رو چک کنین و یا تماس بگیرین چون به بعضیا اس ام اس میدن و یا حتی زنگ می زنن اما به بعضیا اصلا هیچگونه اطلاعی نمیدن. خیلی هم راحت می گن اس ام اس فقط یه اپشنه تقصیر خودتون بود در صورتیکه تو سایتشون واضح گفته که نحوه اطلاع رسانی از طریق اس ام اس می باشد. من این تجربه بد رو داشتم چند نفر دیگه هم همین شرایط رو داشتن گفتن خوب اپشن یا هست واسه همه یا نیست اما مسولین اونجا گفتن همینه که هست.

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من کل هزینه هایی که پرداخت کردم اینه
    ۱_ 770 هزار تومن برای ازمون 29 خرداد
    ۲_190 هزار تومن برای انتقال به 26 تیر پرداختم به عنوان جریمه
    ۳_الان من می خوام امتحان 26 تیر رو بدم که جریمشو دادم
    قبضمو تو پست قبل گذاشتم اما میرم تو پروفایلم میگه ازمون رزرو شده و هزینه کل 1میلیون و صد و پنجاه
    یعنی چی مگه جریمه چقدره من که جریمه رو دادم؟؟؟؟؟؟؟؟
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

من دو بار این مرکز امتحان دادم و خیلی خیلی راضی بودم با اینکه نمره مورد نیازم رو نیاوردم. برای بار سوم هم میخوام همین مرکز ثبت نام کنم چون میدونم دو بار قبل مشکل از خودم بود که نمره نیاوردم. دو نفری که ازم اسپیکینگ گرفتن خیلی خوش برخورد و خوب بودن و خوب هم نمره دادن. فقط رایتینگم رو نیم نمره کم شدم.

خوبی این مرکز اینه که هدفون میده هر چند که ایرسافام هم میده اما چیزای خوبی ازشون نشنیدم.

جدیدا این مرکز اقدام به برگزاری ورک شاپ های ۳ روزه برای هر اسکیل کرده که اساتید این دوره ها همون ممتحن ها خود این مرکز هستند. نسبتا یکم هزینه اش بالاست اما ...

Junior Member

با عرض سلام
    من برای ازمون در مورد انتخاب بین موسسه ایرسافام و دین و دانش نمی دانم کدوم را انتخاب کنم از دوستانی که در این خصوص تجربه دارند ممنونم می شوم تا من را راهنمایی کنند
    با تشکر فراوان

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_nmk نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من برای ازمون در مورد انتخاب بین موسسه ایرسافام و دین و دانش نمی دانم کدوم را انتخاب کنم از دوستانی که در این خصوص تجربه دارند ممنونم می شوم تا من را راهنمایی کنند
    با تشکر فراوان
    من در هر دو موسسه امتحان دادم به نظر من ایرسافام بهتر از دین و دانش
    هم از نظر ممتحن و هم از نظر نمره دادن اسپیکینگ و رایتینگ
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

تو مرحله ثبت نام برای قسمت ادرس سایت ایراد میگیره..ادرس رو باید فینگلیش نوشت یا ادرس انگلیسی داد؟من هردو رو امتجان کردم ولی باز ایراد میگیره تلفنم اصلا جواب نمیدن ..لطفا اگر کسی میدونه بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط miss_gosheh نمایش پست ها
    تو مرحله ثبت نام برای قسمت ادرس سایت ایراد میگیره..ادرس رو باید فینگلیش نوشت یا ادرس انگلیسی داد؟من هردو رو امتجان کردم ولی باز ایراد میگیره تلفنم اصلا جواب نمیدن ..لطفا اگر کسی میدونه بگه
    من آدرس رو انگلیسی دادم و مشکلی نگرفت.
    تلفنشون رو یکم بد جواب میدن. در واقع عصر دین و دانش یک دانشگاهه.

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان
    لطفاً از دوستاني كه جديداً در اين سنتر امتحان داده اند نمرات خود را اعلام كنند
    با تشكر

چرا مراکز دیگه حداقل 80 صفحه راجع بهشون نظر اما ینجافقط 4 صفحه؟عصر دین ودانش سنتر خوبی نیست یا خیلی خوبه که کسی نظر نمیده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)