صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 75

موضوع: آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط miss_gosheh نمایش پست ها
    چرا مراکز دیگه حداقل 80 صفحه راجع بهشون نظر اما ینجافقط 4 صفحه؟عصر دین ودانش سنتر خوبی نیست یا خیلی خوبه که کسی نظر نمیده؟
    به دلیل اینکه این مرکز فوق العاده بی‌ نظم، آماتور و غیر حرفه‌ای هست. متاسفانه تنها چیزی که واسشون مهم نیست سرنوشت داوطلبه.به نظر من هر مرکزی برید بهتر از اینجا می‌تونید از زحماتتون نتیجه بگیرید

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط manizani نمایش پست ها
    من در هر دو موسسه امتحان دادم به نظر من ایرسافام بهتر از دین و دانش
    هم از نظر ممتحن و هم از نظر نمره دادن اسپیکینگ و رایتینگ
    با اینکه حس میکردم موسسه عصر دین ودانش خیلی خوبه- اما به خاطر نظر شما (و البته این که جدیدا ساختمان کناری این موسسه در حال ساخت و ساز -بسیار عظیم- هست که باعث آلودگی صوتی شده که متاسفانه تو امتحان هم نمیزاره که تمرکز کنید) رفتم ایرسافام ثبت نام کردم و یک ماه دیگه امتحان دارم. امیدوارم نمره مورد دلخواهم رو بیارم. یک آپشن خوب ایرسافام انتخاب روز و ساعت امتحان اسپیکینگ که برای من خیلی خوبه.

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

سلام دوستان. اوضاع نمره دهی این مرکز چی جوریه؟ من میخوام یه جا ثبت نام کنم نمیدونم کدوم مرکز بهتره

​س​لام بچه ها من امرورز مصاحبه اسپیک داشتم تو عصر دین و دانش همه چیز عالی بود کارشون منظم بود چند تااگزمینر داره تو اتاقهای جداگانه مصاحبه میکنن...خیلی خوب بود اگه بخوام باردوم امتحان بدم همینجا میدم دوباره عالی بود
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

نقل قول نوشته اصلی توسط bicycleran نمایش پست ها
    ​س​لام بچه ها من امرورز مصاحبه اسپیک داشتم تو عصر دین و دانش همه چیز عالی بود کارشون منظم بود چند تااگزمینر داره تو اتاقهای جداگانه مصاحبه میکنن...خیلی خوب بود اگه بخوام باردوم امتحان بدم همینجا میدم دوباره عالی بود
    انشاله که نمره خوبی میگیرید
    شما هم تو my.ieltsessentials.com پروفایل درست کردید ؟
    چطوریاست این؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    انشاله که نمره خوبی میگیرید
    شما هم تو my.ieltsessentials.com پروفایل درست کردید ؟
    چطوریاست این؟
    با سلام.روند سختي نداره.
    يه رجيستريشن 5 مرحله اي داره كه مشخصات شخصي و مشخصات آزمونه.فقط در مرحله سوم بايد اسكن id card رو آپلود كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.روند سختي نداره. يه رجيستريشن 5 مرحله اي داره كه مشخصات شخصي و مشخصات آزمونه.فقط در مرحله سوم بايد اسكن id card رو آپلود كنيد.
    تو سایت my.ieltsessentials.com باید اسکن کنیم؟ اسکن کارت ملی؟ (من سرباز هستم و پاسپورت ندارم) در ضمن من آزمونم 28 فوریه (7اسفند) هست که فعلا تو سایت این آزمون هارو نشون نمیده. تا اون موقع میاد رو سایت my.ieltsessentials.com؟ اگر تو این سایت ثبت نام نکنیم چی میشه؟ تو سایت عصر دین و دانش چیزی نگفته در مورد این سایت ممنون ازتون

تو سایت my.ieltsessentials.com باید اسکن کنیم؟ اسکن کارت ملی؟ (من سرباز هستم و پاسپورت ندارم) در ضمن من آزمونم 28 فوریه (7اسفند) هست که فعلا تو سایت این آزمون هارو نشون نمیده. تا اون موقع میاد رو سایت my.ieltsessentials.com؟ اگر تو این سایت ثبت نام نکنیم چی میشه؟ تو سایت عصر دین و دانش چیزی نگفته در مورد این سایت ممنون ازتون
    تو سايت my.ieltsessentials.com شما كه مشموليد بايد اسكن كارت ملي تون رو آپلود بفرماييد كه حتما هم بايد الكترونيكي باشه.
    اگر عصر دين و دانش نگفته كه لابد خودشون انجام ميدن اما بعيد ميدونم.اگر تو my.ieltsessentials.com رجيستر نكنيد failed ميشه آزمونتون.چون تو ليست رجيستريشن اين سايت ( my.ieltsessentials.com) موسسه دين و دانش هم هست.
    از الان كه 28 فوريه باز نيست.بايد نزديك امتحان مثلا يك ماه قبلش رجيستر بفرماييد.

سلام دوباره
    من برا 7 اسفند تو این مرکز ثبت نام کردم و هزینه رو هم از طریق خود عصر دین و دانش واریز کردم. از اونجایی که این تاریخ هنوز رو سایت my.ieltsessentials.com نیومده لذا من نتونستم که اینجا هم پروفایل تشکیل بدم.
    کارت ملی هوشمند و پاسپورت هم ندارم که آپلود کنم.
    حالا چیکار باید بکنم؟ لطفا راهنماییم بفرمایید

سلام دوباره
    من برا 7 اسفند تو این مرکز ثبت نام کردم و هزینه رو هم از طریق خود عصر دین و دانش واریز کردم. از اونجایی که این تاریخ هنوز رو سایت my.ieltsessentials.com نیومده لذا من نتونستم که اینجا هم پروفایل تشکیل بدم.
    کارت ملی هوشمند و پاسپورت هم ندارم که آپلود کنم.
    حالا چیکار باید بکنم؟ لطفا راهنماییم بفرمایید
    سلام.
    برای کارت ملی هوشمند اقدام بفرمایید و با نامه ای که بهتون میدند اقدام کنید.
    البته قبلش از کارت ملیتون اسکن تهیه بفرمایید که تو سایت خود ایلتس اونو آپلود بفرمایید.فقط همین الان پیگیری بفرمایید و از خود سنتر جویا بشید.چو این اواخر به شدت روی ای دی کارت خیلی سخت گیری میکنند و شاید با آزمون دادنتون موافقت نکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)