صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 75

موضوع: آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Polymer engineering. International campus of Tehran University

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام ،
    من ۱۹ نوامبر امتحان داشتم. دفعه اولی بود که امتحان میدادم، اکثر کسایی که من باهاشون برخورد داشتم بار دومشون بود که امتحان میدادن و از ایرسافام ناراضی بودن.
    به شخصه دین و دانش رو تایید می کنم با وجود اینکه یه ساختمان بزرگ کنارش دارن میسازن و مقداری بی نظم به نظر میرسه اما حین امتحان همه شراایط مطلوب امتحان رو داشت مخصوصا هدفون های مناسبش واسه لیسنینگ.

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shyz نمایش پست ها
    سلام ،
    من ۱۹ نوامبر امتحان داشتم. دفعه اولی بود که امتحان میدادم، اکثر کسایی که من باهاشون برخورد داشتم بار دومشون بود که امتحان میدادن و از ایرسافام ناراضی بودن.
    به شخصه دین و دانش رو تایید می کنم با وجود اینکه یه ساختمان بزرگ کنارش دارن میسازن و مقداری بی نظم به نظر میرسه اما حین امتحان همه شراایط مطلوب امتحان رو داشت مخصوصا هدفون های مناسبش واسه لیسنینگ.
    با سلام.
    میتونم بپرسم دلیل نارضایتی دوستانتون چی بود؟
    هدفون مناسب رو که ایرسافام هم داره.
    آیا خودتون شرایط امتحان هر دو سنتر رو دیدید که دین و دانش رو گزینه بهتری میدونید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    میتونم بپرسم دلیل نارضایتی دوستانتون چی بود؟
    هدفون مناسب رو که ایرسافام هم داره.
    آیا خودتون شرایط امتحان هر دو سنتر رو دیدید که دین و دانش رو گزینه بهتری میدونید؟

دوست عزیز
    من در هر 2 سنتر امتحان دادم. 19 نوامیر در ایرسافام و 26 نوامبر در عصر دین و دانش و اگر بخوام یکی رو پیشنهاد بدم میگم عصر دین و دانش. جمعیت زیاد شرکت کننده ها و SECURITY بالای ایرسافام برای من بسیار آزار دهنده و استرس زا بود. ضمن اینکه ممتحن های عصر دین و دانش بهتر نمره میدن. هدفون در هر دو تا خوب بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

سلام
    دوستان برای ثبت نام در سایت my.ieltsessentials.com باید کارت ملی یا پاسپورت آپلود کنیم؟
    اخه کاترت ملی من ترجمه شده نیست نمیدونم میتونم اونو بزارم یا باید ترجمه کنم یا این که اصلا پاسپورت را بزارم؟
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟ راستی تا قبل از امتحان میتونم اینو اصلاح کنم؟ اخه منتظرم که بپرسم و مطمین بشم که بعد عوضش کنم البته همه مراحل را انجام داد ولی نمیدونستم که باید عکس کارت ملی یا پاسپورت باشه بهمین خاطر مابقی مراحل انجام شده و کد گرفتم ولی باید برگردم و عوضش کنم اون عکسو
    ممنون میشم راهنمایی کنین. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad85 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای ثبت نام در سایت my.ieltsessentials.com باید کارت ملی یا پاسپورت آپلود کنیم؟
    اخه کاترت ملی من ترجمه شده نیست نمیدونم میتونم اونو بزارم یا باید ترجمه کنم یا این که اصلا پاسپورت را بزارم؟
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟ راستی تا قبل از امتحان میتونم اینو اصلاح کنم؟ اخه منتظرم که بپرسم و مطمین بشم که بعد عوضش کنم البته همه مراحل را انجام داد ولی نمیدونستم که باید عکس کارت ملی یا پاسپورت باشه بهمین خاطر مابقی مراحل انجام شده و کد گرفتم ولی باید برگردم و عوضش کنم اون عکسو
    ممنون میشم راهنمایی کنین. مرسی
    سلام
    منم همین سوال رو داشتم دقیقا. من کارت ملی هوشمند ندارم و پاسپورت هم ندارم. وقت تماس گرفتم با عصر دین و دانش درمورد پر کردن پروفایل تو my.ieltsessentials.com بهم گفتند که اصلا نیازی نیست اونجا پروفایل درست کنم!!!
    در صورت امکان شما هم باهاشون یه تماسی بگیرید و نتیجه رو اینجا بگید. ممنون

Junior Member norther_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA,University of Tehran

ببخشيد من پاسپورت دارم ولي كارت ملي هوشمند ندارم معمولي دارم با پاسپورت نمي شه ثبت نام كرد؟
    سخنت رمز دهان گفت و کمر سر میان
    و از میان تیغ به ما آخته‌ای یعنی چه

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط norther_68 نمایش پست ها
    ببخشيد من پاسپورت دارم ولي كارت ملي هوشمند ندارم معمولي دارم با پاسپورت نمي شه ثبت نام كرد؟
    من خودم پاسپورتمو اسکن کردم و با اون ثبت نام کردم . فکر میکنم یکیش اوکی باشه . یا پاسپورت یا کارت ملی. توی سایت هم فکر میکنم قید کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط norther_68 نمایش پست ها
    پاسپورت کافیه منم با پاسپورت شرکت کردم

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايمي

سلام.
    کسی هست که 29 آوریل امتحان جنرال داشته باشه؟

سلام. الان دیدم این سوال رو به اشتباه تو بخش تجربیات پرسیدم، و دیگه نمیتونم پاکش کنم!
    من کارت ملیم هوشمند نیست و پاسپورتم هم حداقل دو هفته دیگه میاد و میخوام الان برا تست یه ماه دیگه ثبت نام کنم. برای ثبت نام این سنتر برعکس جاهای دیگه شماره پاسپورت نمیخواد. اینکه برای ثبت نام عصر دین و دانش نیازی به ثبت نام تو ieltsessenitals نیست درسته؟ میتونم بدون مشکل ثبت نام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)