صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 75

موضوع: آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان کسی اخیرا امتحان نداده؟ واقعا موندم کجا اسم بنویسم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان من میخام آزمون آیلس بدم فقط نمیدونم جنرال باید شرکت کنم یا آکادمیک
    خواهر من چهار سال پیش آزمون جنرال داده و فاند دکتری امریکا رو گرفته
    آیا فرقی داره من جنرال شرکت کنم بعدا دانشگاه ایراد نمیگیره؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

کدوم مرکز بهتره کسی اطلاعات داره از تمام مراکز یه تجزیه تحلیل نیم خطی بنویسه مرسی

Junior Member

من امروز عصر دین و دانش آزمون دادم همه چی خوب و طبق برنامه بود. روز قبلم اسپیکینگ داشتم کخ اونم خوب بود. کلا موسسه خوبیه من که ایرادی توش ندیدم

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط somayehfaal نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام آزمون آیلس بدم فقط نمیدونم جنرال باید شرکت کنم یا آکادمیک
    خواهر من چهار سال پیش آزمون جنرال داده و فاند دکتری امریکا رو گرفته
    آیا فرقی داره من جنرال شرکت کنم بعدا دانشگاه ایراد نمیگیره؟؟؟
    سلام دوست عزیز،عموماً ایلتس جنرال برای مهاجرت ،کار و..هستش
    و ایلتس آکادمیک برای داشنگاه مورد استفاده قرار میگیره.
    ویرایش توسط mash2m : July 2nd, 2018 در ساعت 02:49 PM دلیل: لینک به سایت دیگر
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

Junior Member

دوستان اخیرا کسی در این مرکز آزمون اسپیکینگ داده؟

Junior Member am8in آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Romax نمایش پست ها
    من امروز عصر دین و دانش آزمون دادم همه چی خوب و طبق برنامه بود. روز قبلم اسپیکینگ داشتم کخ اونم خوب بود. کلا موسسه خوبیه من که ایرادی توش ندیدم
    با هدفون هست؟

Junior Member aminghasemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Natural Resource-Env. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط am8in نمایش پست ها
    با هدفون هست؟
    بله با هدفون در مرکز تهران برگزار میشه

Junior Member aminghasemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Natural Resource-Env. Eng

به نظرم در تهران زیاد تفاوتی در سنتر ها نیست سه اسکیل که فرقی نداره فقط اسپیکینگ هست که اون هم اگزمینرها معمولا بین تمام سنتر ها می چرخن ...
    هر کدوم به خونتون نزدیکتره ثبت نام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hzz نمایش پست ها
    دوستان اخیرا کسی در این مرکز آزمون اسپیکینگ داده؟

سلام دوست عزیز
    بله من ۲۴ آذر تو این سنتر امتحان دادم. ۲ هفته قبلش هم همونجا ماک امتحان دادم.
    یه مقدار توضیح میدم در مورد تجربه خودم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره.
    اول در مورد برگزاری آزمون بگم. در کل خوب بود. سر ساعت آزمون برگزار شد، شرایط برگزاری هم خوب بود. اینجوری بگم که تنها پارامتر تاثیرگذار در نمره تون خودتون هستین و سنتر مشکلی از بابت هدفون و میز و صندلی و پذیرایی و ... نداره. مسوولین هم خوش برخورد هستند. چه اونایی که سر جلسه حضور دارن، چه اونایی که تو بخش اداری و آموزشی قراره حضوری یا تلفنی کاری رو برای شما انجام بدند.
    ** فقط در مورد ماک بگم ممکنه برای قسمت اسپیکنیگ زمانبدنی ها همونجوری که به شما گفته شده پیش نره. مثلا من ۱ ساعت دیرتر از اونی که تو سایت وقت گرفته بودم نوبت امتحانم شد. اما برای امتحان اصلی مشکلی نبود.

اما در مورد خود امتحان. خب همه میدونیم که لیسنینگ و ریدینگ حرفی توش نیست. اما اونجایی که قضیه شخصی میشه، یعنی اسپیکینگ و رایتینگ، اصل بحث همه ی داوطلب هاست. رایتینگ رو که جدیدا idp تصحیح میکنه و دیگه ربطی به اینکه کدوم سنتر امتحان میدین نداره. و اینو بدونین اگه مثلا ۷ میخواین تو رایتینگ، باید یه چیزی تو مایه های ۷.۵ یا ۸ بنویسین تا ۷ رو بگیرین. کلا idp داره سخت تصحیح میکنه.

اما اسپیکینگ، چیزی که میخوام بگم اینه که ممتحن ایرانی خیلی شخصی نظر میده. هر کاری کنین مثل یه native examiner نیست. البته همه شون خوش برخوردن. همه شون سعی میکنن شما رو آروم کنن. اما اگه نمره تون لب مرزیه یا اینکه یه نمره خاص از این مهارت میخواین و دارین نزدیکای اون نمره میچرخین، باید یا خیلی بیشتر آماده شین (مثلا برای ۱ نمره بالاتر از چیزی که میخواین) یا فکر امتحان دادن تو یه سنتر british council باشین. ولی اگه دنبال یه نمره اوورال ۶، ۶.۵ یا ۷ هستین خیلی راحت تو همین سنترهای ایران میتونین همین نمره رو بگیرین و بیخودی خودتون رو به استرس و زحمت نندازین. و از این بابت عصر دین و دانش سنتر خوبی محسوب میشه. البته پروشات هم خوبه. فقط امتحاناش کمتره و زودتر تکمیل میشه و شلوغی سنتر هم در نتیجه بیشتره.

خلاصه تجربه شخصی من اینو میگه که اگه overall میخواین همنیجا امتحان بدین. اما اگه مثلا نمره ۷ تو همه مهارت ها میخواین (مثلا برای مهاجرت)، و سطحتون کاملا advanced نیست، یا باید با تمرین بیشتری سر امتحان شفاهی حاضر شین. یا جایی امتحان بدین که با سخت گیری کمتری نمره تون رو بهتون بدن.

*** اینو بگم british council قرار نیست به شما الکی نمره بالا بده، اما نمره تون در سطح خودتونه. اما تحت نظر idp ممکنه نیم تا ۱ نمره کمتر بیارین. و این برای کسانی که حتما ۷ میخوان مثلا تو اسپیکینگ و نیم نمره پایین تر کلی از امتیاز مهاجرتشون کم میکنه مهمه. از اونجایی که هزینه ها الان کلا ۲ تا ۳ برابره واسه همین خیلی ها میخوان با همون ۱ بار امتحان کار رو تموم کنن.
    موقق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)