صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 75 , از مجموع 75

موضوع: آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من دیروز در این مرکز امتحان داشتم و به معنای واقعی ناامید و پشیمون شدم. برای دوستانی که میخوان نمره ۸ لیسنینگ بگیرن فقط ۵ بار جای برای اشتباه هست. در حالیکه همون قسمت اول لیسنینگ هدفون ها چندین بار قطع شدند. خیلی از شرکت کنندگان که همین نمره رو می خواستن از جمله خود من ناامید شدیم جون قسمت زیادی از امتحان رو از دست داده بودیم و سکشن های بعدی رو نا امیدانه و بدون انگیزه ادامه دادیم. انتهای لیسنینگ قسمت یک رو فقط یک بار دیگه پخش کردند اون هم بعد از اعتراضاتی که شد. ولی دیگه چه فایده. واقعا بی مسولیتیه و عدم ارزش و احترام برای وقت انرژی پول و زندگی دیگرانه این کار

Junior Member Mehdi_1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دقیقا، من دوبار انیجا امتحان دادم. نمره اسپیکینگ رو همیشه نیم نمره پایین تر از امتحان اصلی در مراکز دیگه بهم دادم و برام خیلی عحیب بود. نظم برگزاری خوب بود هرچند امتحان 6 ام (دو روز پیش) مشکل لیسنینگ داشت که برای بعضی قسمت اولش رو دوباره پخش کردن اونهم بعد از ریدینگ.

واقعا کلاهبرداریه
    من دیگه پامو اونجا نمیزارم حتی زحمت یه جواب هم به خودشون نمیدن

Junior Member

سلام بله من هم اون روز امتحان داشتم و هدفون قطع شد... دوستان لطفا دین و دانش امتحان ندید .... خیلی مزکر مزخرفیه .... این پومین بار پشت سر هم هست که هدفون ها ایزاد پیدا می کنه....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rezamohsenir نمایش پست ها
    من دیروز در این مرکز امتحان داشتم و به معنای واقعی ناامید و پشیمون شدم. برای دوستانی که میخوان نمره ۸ لیسنینگ بگیرن فقط ۵ بار جای برای اشتباه هست. در حالیکه همون قسمت اول لیسنینگ هدفون ها چندین بار قطع شدند. خیلی از شرکت کنندگان که همین نمره رو می خواستن از جمله خود من ناامید شدیم جون قسمت زیادی از امتحان رو از دست داده بودیم و سکشن های بعدی رو نا امیدانه و بدون انگیزه ادامه دادیم. انتهای لیسنینگ قسمت یک رو فقط یک بار دیگه پخش کردند اون هم بعد از اعتراضاتی که شد. ولی دیگه چه فایده. واقعا بی مسولیتیه و عدم ارزش و احترام برای وقت انرژی پول و زندگی دیگرانه این کار

Junior Member

سلام من این مرکز امتحان دادم البته اولین تجربم ایرسافام بود، به نظرم کیفیت برگزاری ایرسافام بهتر بود ولی این مرکز هم مشکلی نداشت به خصوص ممتحن اسپیکینگش که به نظرم خیلی بهتر از ایرسافام بود.

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)