صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: Proof of Accommodation Arrangements

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Genetics

پیش فرض پاسخ : Proof of Accommodation Arrangements

سلام
    آقای ابراهیم ممنون از توضیحاتتون، با توجه به اینکه توی سایت نوشته که نامه accommodation برای کل دوره تحصیل باشه یعنی بوک کردن هتل برای 1 هفته کافیه؟ من برای سپتامبر از دانشگاه Dalhousie پذیرش گرفتم که اگه خوابگاه رزرو کنم نامه اونو آخر می ایمیل می کنن. بهترین کار برای من چی الان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shekoufeh5107 نمایش پست ها
    سلام
    آقای ابراهیم ممنون از توضیحاتتون، با توجه به اینکه توی سایت نوشته که نامه accommodation برای کل دوره تحصیل باشه یعنی بوک کردن هتل برای 1 هفته کافیه؟ من برای سپتامبر از دانشگاه Dalhousie پذیرش گرفتم که اگه خوابگاه رزرو کنم نامه اونو آخر می ایمیل می کنن. بهترین کار برای من چی الان؟
    سلام
    نمیدونم اینو. یکی از دوستان قبل از اینکه این صفحه مدارک آپدیت بشه (یعنی موقعی که مدرک accommodation پیشنهاد نشده بود) فقط نامه رزرو هتل رو گذاشته بود و اتفاقا ویزاش هم زود اومد
    چرا دانشگاه نامه رزرو رو زودتر صادر نمیکنه؟ نامه ای که بگه شما تو waiting list هستید که صدورش طول نمیکشه!

سلام. خوب هستین؟
    من به تازگی نامه پذیرشم از دانشگاه مانیتوبا اومده و می خواستم برای خوابگاه اقدام کنم. میشه لطفا راهنماییم کنین که چطوری این کارو کنم؟ فرم خوابگاه و ئانلود ردم و پر کردم. اینو همراه با نامه پذیرش باید براشون ایمیل کنم؟ اما نامه پذیرشم الکترونیکیه . یه چیز دیگه. تو فرم خوابگاه نوشته که اسم دو تا از references from previous landlords or character reference هاتونو بگین. منظورش چیه؟ من صاحب خونه نداشتم. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim.gh نمایش پست ها
    من قبلا تجربه خودم رو در این مورد ذکر کردم. چون اینجا یک تاپیک براش باز کردید، بازنویسی میکنم!!

من برای accommodation arrangement خوابگاه رزرو کرده بودم و از مسوول خوابگاه خواستم ی نامه برای سفارت بهم بده و اونم نامه داد که من برای خوابگاه اپلای کردم و تو waiting list هستم البته هنوز معلوم نیست خوابگاه گیرم بیاد یا نه ولی همین نامه برای من کافی بود (البته هنوز ویزام نیومده ولی تو ایمیل داک رکوئست سفارت چیزی در این مورد از من نخواست)

اما ی روش دیگه هم برای این کار هست (البته من این رو تجریه نکردم ولی پیشنهاد سایرین هست) و اون رزرو هتل برای چند روز اول اقامت در کانادا هست.
    برای این کار شما میتونید بدون پرداخت پول هم اقدام کنید. روشش اینه (از چند نفر شنیدم):
    شما تو سایتهای booking هتلتون رو رزرو میکنین بعدش وارد قسمت payment میشید. در اینجا اطلاعات کارت اعتباریتون رو وارد میکنید بعدش سیستم به شما یک رسید میده که شما هتل رزرو کردید و همین رسید برای سفارت میفرستید
    منتها کاری که میشه کرد اینه که شما اطلاعات کارتی رو وارد میکنید که پولش تموم شده؛ سیستم به شما رسید میده، 2-3 روز بعد که حساب شما چک شد و معلوم شد داخلش پول نیست رزرو شما خود به خود کنسل میشه ولی شما کارتون تموم شده و رسیدی که میخواستید رو گرفتید
    فقط چیزی که هست اینه که دوستانتون که در خارج از کشور هستند نمیتونن این کار رو برای شما انجام بدن (من که دوستم اینو بهم گفت) چون اونها حساب اعتباری دارند و اگر تو حسابشون پول نباشه بانک از اعتبارشون استفاده میکنه و پول رو به هتل پرداخت میکنه و بعدا پول رو از مشتری (دوست شما) میگیره. پس باید از کارتهای اعتباری که اینجا هم گیر میاد (مثل ویزا کارت) استفاده کنید. البته کارتی که پولش تموم شده

امیدوارم خوب توضیح داده باشم
    سلام
    من از دانشگاه کونکوردیا پذیرش دارم و برای رزرو خوابگاهش باید 100 دلار بدم! منم چون مطمئن نیستم که ویزا بهم بدن نمی خوام از الان این هزینه رو پرداخت کنم.
    کسی رو هم نمیشناسم که در ایران مستر کارت خالی داشته باشه که بتونم از اون روش رزرو هتل اقدام کنم.

لطفا یک دوست مطلع راهنمایی کنه که از چه طریق میشه برای این proof of accommodation مدرکی تهیه کرد!

بسیار ممنونم
    منتظر باش اما معطل نباش، تحمل کن اما توقف نکن، قاطع باش اما لجباز نباش، صریح باش اما گستاخ نباش، نگو حتما اما بگو آره، نگو عمراَ اما بگو نه.

سلام دوستان این موضوع Proof of accommodation چیه؟ لازمه؟ یعنی ضروریه؟ اگه من از دوستم که اونجاست بخوام اجاره نامشو برام بفرسته چجوری میتونم ثابت کنم که با اون قراره همخونه بشم؟

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

من برای accomodation arrangement از یکی از دوستانم که در کانادا هست قراره کمک بگیرم. گویا علاوه بر کارت دانشجویی و اجاره نامه لازمه که نامه ای هم از دوستم بگیرم. کسی می دونه که توی نامه چه چیزهایی باید قید بشه/ کسی نمونه نامه داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmatif نمایش پست ها
    من برای accomodation arrangement از یکی از دوستانم که در کانادا هست قراره کمک بگیرم. گویا علاوه بر کارت دانشجویی و اجاره نامه لازمه که نامه ای هم از دوستم بگیرم. کسی می دونه که توی نامه چه چیزهایی باید قید بشه/ کسی نمونه نامه داره؟
    فکر نکنم اینقدر سختگیری شود، دوستانی بوده اند که فقط اطلاعات خوابگاه رو دادند و نتیجه هم گرفتند.

سلام بچه ها . این proof of accommodation arrangement اگه نزاریم طوریه میهش؟ من فکر نمی کنم خیلی مهم باشه؟ کسی هست نذاشته باشه و بهش گیر نداده باشن؟

همه هتل ها از کارت پول کم نمی کنند. وقتی که شرایط book کردن هتل رو بخونید میگه اگر تا فلان تاریخ کنسل کنی پولی کم نمیشه یا میگه که x درصد کم میکنه در صورت کنسل کردن.... این مورد رو تو سایت booking.com متونین ببینین...
    در ضمن خود سایت دانشگاه که accommodation ها رو بهتون معرفی می کنه ممکنه برای Temporary living هتل یا جایی رو معرفی کنه بسته به دانشگاه داره مثلا دانشگاه memorial داره...
    http://www.mun.ca/isa/new/inns_hotels.php

سلام بچه ها. من خیلی نگران این موضوع بودم. تا اینکه امروز ب Residence دانشگاه ایمیل زدم و گفتم نیاز دارم چند روز بهم اقامت بدین. اونا هم خیلی خوب برخورد کردن و گفتن یه راه ارزون هست، اما من هنوز اکسپتنس لترو امضا نکردم و نفرستادم، گفتن اونو بفرست تا کمکت کنیم. بنظرم این جواب میده. فقط محدودیت داره. که باید زود اقدام کنیم براش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)