صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 106

موضوع: متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده‌اند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده‌اند

سلام بله من زرد گرفتم الان اما من 2 سال پیش زرد گرفتم و بعد ار 8 ماه ریفیور شدم در چک اف بی ای اقا وحید ممکنه الان مدارک من را افسر نگاه نکرده باشه و چون دیده 2 سال پیش برگه زرد گرفتم و رد شدم الان هم در جا بعد از اینکه از سفارت خارج شدم ردم کرده باشه مرسی از کمکتون اقا وحید

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط saedof نمایش پست ها
    سلام بله من زرد گرفتم الان اما من 2 سال پیش زرد گرفتم و بعد ار 8 ماه ریفیور شدم در چک اف بی ای اقا وحید ممکنه الان مدارک من را افسر نگاه نکرده باشه و چون دیده 2 سال پیش برگه زرد گرفتم و رد شدم الان هم در جا بعد از اینکه از سفارت خارج شدم ردم کرده باشه مرسی از کمکتون اقا وحید
    نه اصلا همچین چیزی نمیشه . دلیل ریجکت ۲ سال پیش ؟؟؟
    too much love will kill you

Junior Member

خب اقا وحید الان می زنم می گه ریفیوز در همان روز واقعا گیج شدم من فکر کردم شاید 2 سال پیش در چک رد شدم ان ها مدارک من را دارن و بدون بررسی مدارک جدیدم ردم کردن من فردا ایمیل می زنم ببینم چی می گن اقا وحید ممکنه بعد ار چند روز شماره نامبرم وضعیت تغییر کنه به در حال پردازش یا صدور یا ان اگه اشتباه سیستم باشه همیشه همان جوری می مونه اگر سفارت ایمیل هم بزنه ویزات امادس مرسی

سلام دوستان من و همسرم 10 نوامبر در دوبی وصاحبه داشتیم که به هردومون گفت فکر نمیکنم مشکلی باشه و اکسپت میشین و برگه زرد رو داد و همون روز برای همسرم ایمیل اومد که با 214 ب ریجکت شده...این چطور امکان داره وقتی هرچیزیکه خواست دادیم و خیلی چیزارو نخواست ولی ما داشتیم...هیچچیزی از من نپرسید ولی از همسرم فقط راجع به سربازی پرسید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم 10 نوامبر در دوبی وصاحبه داشتیم که به هردومون گفت فکر نمیکنم مشکلی باشه و اکسپت میشین و برگه زرد رو داد و همون روز برای همسرم ایمیل اومد که با 214 ب ریجکت شده...این چطور امکان داره وقتی هرچیزیکه خواست دادیم و خیلی چیزارو نخواست ولی ما داشتیم...هیچچیزی از من نپرسید ولی از همسرم فقط راجع به سربازی پرسید
    سلام. از سفارت موضوع رو پیگیری کنید شاید اشتباهی رخ داده باشه اگه نبود باید از ی سفارت دیگه مجددا اقدام کنید. دوبی سفارت گیردار بین سفارت ها. 214 ب ریطی ب سریازی نداره چون اون خودش بند دیگری دارد. 214 ب واسه مواقعی هست ک افیسر قانع نشه ک واسه تحصیل میرید / تای ندارید واسه برگشتن/یا سابقه کار تو ی شرکت تحریمی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    سلام. از سفارت موضوع رو پیگیری کنید شاید اشتباهی رخ داده باشه اگه نبود باید از ی سفارت دیگه مجددا اقدام کنید. دوبی سفارت گیردار بین سفارت ها. 214 ب ریطی ب سریازی نداره چون اون خودش بند دیگری دارد. 214 ب واسه مواقعی هست ک افیسر قانع نشه ک واسه تحصیل میرید / تای ندارید واسه برگشتن/یا سابقه کار تو ی شرکت تحریمی.
    میدونم سربازی بند دیگه ای داره
    ولی درمورد تای هیچی نپرسید اصلا و ابدا...شرکتی که کار میکنه هم خصوصی و تو ایران واچ نیست و اصلا تحریمی نیست...
    اصلاو ابدا هیچسوالی جز اینها نپرسید:
    از من CV و I20 و SOP و RP خواست که همرو بجز ریسرچ پلن داشتم
    از همسرم همینا رو خواست با بنک استیتمنت (چون فاند نداشت) پرسید از کجا پولو اوردی گفت خونوادم و گفت شغلشون چیه و دیگه هیچی نگفت بعد راجع به سربازی نخبگان پرسید و در نهایت به هر دو گفت نگران نباشید من فکر میکنم اکسپت میشین و مشکلی نیست و بین 2 تا 10 هفته نتیجه نهایی میاد و برگ زرد رو داد
    بعد از 5 ساعت ایمیل اومد برای همسرم که با 214ب ریجکت شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه

واقعا متاسفم ک اینجوری شده اما دلبل رو از سفارت پیگیری کنید و با فهمیدنش کاری نمیشه کرد و باید دنبال راه دیگری باشید. سفارت دبی اذیت می کنه گاهی وفت ها بنابراین از سفارت دیگری مجددا اقدام کنید. اینکه راجع ب تای سوالی نپرسیده دلبل نمیشه ک مشکل از این نبوده و احتمال اینکه قانع نشده واسه برگشتن هست اگه مدارک کامل واسه تای نداشتین. همینطور پذیرش بدون فاند هم میتونه ب ریجکت کمک کنه چون شرایط مالی واسشون مهم نمیدونم تا چ حد مدارک مالیتون کامل بوده.دفعه بعد مدارک مالیتون کاملتر کنید. مدارک تای رو هم کاملتر و محکمتر کنید. اگر بتونن فاند هم جور کنن بهتر میشه. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    میدونم سربازی بند دیگه ای داره
    ولی درمورد تای هیچی نپرسید اصلا و ابدا...شرکتی که کار میکنه هم خصوصی و تو ایران واچ نیست و اصلا تحریمی نیست...
    اصلاو ابدا هیچسوالی جز اینها نپرسید:
    از من CV و I20 و SOP و RP خواست که همرو بجز ریسرچ پلن داشتم
    از همسرم همینا رو خواست با بنک استیتمنت (چون فاند نداشت) پرسید از کجا پولو اوردی گفت خونوادم و گفت شغلشون چیه و دیگه هیچی نگفت بعد راجع به سربازی نخبگان پرسید و در نهایت به هر دو گفت نگران نباشید من فکر میکنم اکسپت میشین و مشکلی نیست و بین 2 تا 10 هفته نتیجه نهایی میاد و برگ زرد رو داد
    بعد از 5 ساعت ایمیل اومد برای همسرم که با 214ب ریجکت شده

Junior Member

سلام
    اینکه کسی معافیت تحصیلی داره و باید پس از تحصیل برگرده و خدمت کنه میتونه سوشیال تای رو کلیر کنه؟؟؟

Junior Member

سلام
    من 3 ماه پیش دبی مصاحبه داشتم برای ویزای توریستی. برگه زرد داد. بعد از 2 ماه کلیر شدم. ایمیل اومد که ویزات آماده شده پاسپورتتو بفرست. فرستادم ولی پاسپورت بدون ویزا برگشت و ایمیل زدن که باید برای مصاحبه دوم بیای. با کلی مشغله رفتم دبی واسه مصاحبه کلی هم هزینه کردم واسه 1 شب. مصاحبم 2 دقیقه هم طول نکشید. تصمیمشو از قبل گرفته بود انگار. با بند 214ب ریجکتم کرد.
    اینطور که من متوجه شدم دبی از این مسخره بازیا زیاد داره.
    البته به نظر خودم مشکلی نداشتم. حساب بانکی با مبلغ 128 میلیون با گردش 6 ماهه. و یه ویزای شینگن. سند خونه هم برده بودم که اصلا نخواست.
    حالا اگر من بخوام پروندمو قوی تر کنم و از یه سفارت دیگه اقدام کنم شما کدوم سفارت رو پیشنهاد میکنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    ضمن تاسف از این بابت. سفارت دبی بدترین سفارت هست.من موارد مشایه شما رو زیاد دیدم در دبی. یا یا بحث تای و برگشتن شما مشکل داشتن یا بحث مالی. دفعه بعد مدارکتون کاملتر کنید هم مالی هم تای و قانع کنید ک حتما برمیگردید. با سند خونه بنام خودتون یا خانواده و اینکه خانوادتون اینجا هستن با ی سند بنامشون و اینجا کار میکنید و گواهی اشتغال بگذارید رو مدارکتون و حساب بانکی با مبلغ بالا بنام خودتون و گردش مالی بالا. من پیشنهاد میکنم سفارت ترکیه انکارا یا ارمنستان ایروان دفعه بعد مراجعه کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azii1983 نمایش پست ها
    سلام
    من 3 ماه پیش دبی مصاحبه داشتم برای ویزای توریستی. برگه زرد داد. بعد از 2 ماه کلیر شدم. ایمیل اومد که ویزات آماده شده پاسپورتتو بفرست. فرستادم ولی پاسپورت بدون ویزا برگشت و ایمیل زدن که باید برای مصاحبه دوم بیای. با کلی مشغله رفتم دبی واسه مصاحبه کلی هم هزینه کردم واسه 1 شب. مصاحبم 2 دقیقه هم طول نکشید. تصمیمشو از قبل گرفته بود انگار. با بند 214ب ریجکتم کرد.
    اینطور که من متوجه شدم دبی از این مسخره بازیا زیاد داره.
    البته به نظر خودم مشکلی نداشتم. حساب بانکی با مبلغ 128 میلیون با گردش 6 ماهه. و یه ویزای شینگن. سند خونه هم برده بودم که اصلا نخواست.
    حالا اگر من بخوام پروندمو قوی تر کنم و از یه سفارت دیگه اقدام کنم شما کدوم سفارت رو پیشنهاد میکنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)