صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 1718192021222324252627
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 263 , از مجموع 263

موضوع: ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i) (تجربه‌ها و دلایل)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i) (تجربه‌ها و دلایل)

دوستان کسی اطلاع داره چطور میشه waiver اپلای کرد؟ این مطلب رو Heisenberg7 گذاشتن اما توضیح ندادن چطور اقدام کنیم

من به شما توصیه می کنم که
    این پست من
    رو با دقت بخونید و تمام لینک های داخلش رو هم مطالعه کنید.

ممکنه شما تحت 212a3ai قرار گرفته باشید و inadmissible بوده باشید ولی بنا به دلایلی در انتها با بند 306 رد شده باشید. ممکنه آفیسر یا DoS بهتون رحم کردند که با بند خفیف تر و waiver دار ردتون کرده باشند. چون بند 212a3ai فوق العاده بند قوی و بدی هست.

دقت کنید که شما اگر با بند هایی که waiver ندارند اگر رد بشید، حتی اگر پاسپورت یک کشور دیگه رو هم بگیرید (مثلاً استرالیایی، کانادایی یا ژاپنی هم بشید) هنوز به آمریکا inadmissible هستید. حالا شاید فاکتور هایی تو پرونده شما بوده که باعث شده 212a3ai نخورید. این هم سندش در پایین اومده که شخصی بوده که تبعه یک کشور آسیایی بوده و به خاطر پاسپورت جعلی از آمریکا با بند 212a6ci رد میشه. بعد از سی سال پاسپورت کانادایی میگیره و چون کانادایی ها بدون پاسپورت میتونند برن آمریکا و بیان ایشون هم میرفته و میومده. از جمله از راه هوایی و زمینی و مشکلی نبوده چون احتمالاً درست چکش نمی کردند. بعد از طریق دریایی که وارد میشه میفهمن و میگن شما تحت اون بند inadmissible هستی. البته باز اعلام می کنم که این بندی بوده که waiver داشته و میتونسته اپلای کنه! ولی 212a3ai به صورت technically speaking نداره!

لینک:

http://www.avvo.com/legal-answers/ca...--1636653.html

بهتره موارد اینچنین رو در جواب دوستانی بگید که بهتون میگن: حالا آمریکا نشد جهنم که نشد. برو کانادا پاسپورت کانادایی بگیر بدون ویزا برو آمریکا!!!

در نهایت آخرین موضوعی که راجع به waiver دارم که بگم اینه که یه وکیل خوب میتونه بند هایی که waiver ندارند رو challenge کنه و بگه inadmissibility اشتباه تشخیص داده شده. اگر تو این فایل نگاه کنید:

http://travel.state.gov/content/dam/...rt-TableXX.pdf

میبینید که حتی بند هایی که waiver ندارند هم کسایی هستند که بالاخره تونستند برن! مثلاً در سال 2013 چیزی در حدود 7 نفر بوودند که 212a3ai خوردن و تونستند که برن! در مورد 306 هم 4 نفر بودند که تونستند برن. ولی چیزی که مسلم هست اپلای دوباره برای ویزا شانستون رو بالا نمیبره و وکیل گردن کلفت لازم هست. در ضمن اگر جدول رو نگاه کنید نوشته که 209 نفر ویزا nonimmigrant و 11 تا immigrant با 212a3ai رد شدند و 170 نفر با 306!

پس نوشت: اگر بخوام خیلی خوب براتون جا بندازم 212a3ai و 306 چقدر سنگین هستند ... باید بهتون بگم به اون فایل pdf بالا دقت کنید:

به 212a3b که میشه بند فعالیت ها تروریستی دقت کنید... در سال 2013 برای ویزاهای non immigrant چیزی حدود 591 نفر رد شدند. از طرفی 352 نفر که قبلاً رد شده بودند تونستند که ویزا رو بگیرند! ولی در مورد 212a3ai و 306 آمار خیلی خراب تره

گرچه همه این حرفا رو زدم، خبر خوبی برای دوستان 212 دارم که من برای بند 212a3ai یک waiver پیدا کردم که 585$ خرج داره و باید این پول رو به حساب DoS ریخت و درخواست waiver رو داد که حالا بعداً راجع بهش تو تاپیک خودش بیشتر حرف میزنم. چیزی که اکثراً دقت نمیکنند اینه که خود بند 212a3ai به سه بخش تقسیم میشه:

بخش I، بخش II . مورد اول که خرابکاری و جاسوسی هست waiver نداره ولی بخش II که انتقال تکنولوژی هست دارای waiver هست. ولی داستان داره

دقت کنید این نامه یکی از ریجکتی ها بوده:

سلام. سابقه کار در مپنا (یکی از شرکت هاش در مورد ماشینهای برقی کار میکنن) به عنوان برنامه نویس الکترونیک میتونه مشکل درست کنه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

بچه های مپنا و وابسته به آن تجربه های مختلفی داشته اند. تا آخرین اطلاع من توجه به آنها بیشتر از عادی است بنابراین رعایت فاصله تا حد ممکن توصیه میشود.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام. سابقه کار در مپنا (یکی از شرکت هاش در مورد ماشینهای برقی کار میکنن) به عنوان برنامه نویس الکترونیک میتونه مشکل درست کنه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)