صفحه 5 از 27 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 263

موضوع: ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i) (تجربه‌ها و دلایل)

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ریجکتی‌های بند ۲۱۲ بخش (a)(3) (a)(i) (تجربه‌ها و دلایل)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shz32 نمایش پست ها
    آقا این ئاستان ماست. ما 2012 7-8 نفر بودیم که آمریکا واسه دکتری مکانیک بورس داشتیم و رفته بودیم تاشکند واسه مصاحبه. همه تقریبا تو یه روز ریجکت شدیم.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...66917471,d.b2k

بخاطر همون ریجکت امسال هم ویزای استرالیام ریجکت شد و بورسم کنسل شد. اگه واقعا میش کاری کرد باید حتما پیگیری کنیم.
    سلام

زمینه کاریتون چی بود؟! موادی بودید؟! احیاناً کامپوزیت یا نانو نبودید؟!

خیلی دوستان بودن که 212 خوردن ولی راحت رفتن استرالیا و کانادا... احتمالاً خودتون به ریجکت اشاره نکردید؟!

البته کلیت قضیه اینجاست که همه این کشور ها دستشون تو یه کاسه هست.. شما الان آلمان اینگلیس اتریش کانادا و حتی نیوزلند هم اقدام کنید به احتمال بالا ریجکت میشید...

اسمش هم میشه آزادی... حق تحصیل و دموکراسی... که همش فقط کشکه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering+Msc

سلام دوستان
    من قبلا روی دو تا موضوع کار کرده بودم و تقریبا 90% کار آماده شده بود که از این ماجرای کد 212 و بحث تکنولوژی های حساس و ... خبردار شدم و چون به نظرم موضوعات این دو مقاله م خطناک میومد از سابمیت کردنشون منصرف شدم. ولی خیلی دلم میسوزه که اینهمه زحمتم بی نتیجه بمونه و هیچ امتیازی برام نیاره.
    یکی از این کارها در مورد مدل سازی ترمودینامیکی یک سیکل خاص SOFC/GT و بهینه سازی ش با الگوریتم ژنتیک بود
    یکی دیگه هم طراحی و مدل سازی ترمودینامیکی یک سیکل توان جدید برای موتور Turbo jet و بهینه شازی چند هدفی اوون با الگوریتم ژنتیک.

موندم چیکار کنم! کسی نظری یا تجربه ای نداره؟ وسوسه شدم که بزنم به سیم آخر و سابمیتشون کنم. آخه تقریبا متن شون رو هم نوشته بودم.

نظر؟ راهنمایی؟

سلام
    این وسوسه هاست که دست کار دست آدم میده. به هیچ وجه این کارو نکنید. دیر که نمیشه. اگر بنا به سابمیت کردنشون باشه من خیلی ها رو میشناسم که مقاله هاشون اکسپت شده و ژورنال منتظر فایل آخرشه و نفرسادن برای این مجلات.
    پس شما 2 تا راه حل داری.
    1- چاپشون کنی و بی خیال آمریکا بشی که به نظر من اصلا به صرفه نخواهد بود
    2- 1 سال صبر کنی. سابمیت هم کردی کردی اما این قدر باید طولش بدی که بعد از پروسه ی ویزا گرفتنت آن لاین بشند.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط gilay نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قبلا روی دو تا موضوع کار کرده بودم و تقریبا 90% کار آماده شده بود که از این ماجرای کد 212 و بحث تکنولوژی های حساس و ... خبردار شدم و چون به نظرم موضوعات این دو مقاله م خطناک میومد از سابمیت کردنشون منصرف شدم. ولی خیلی دلم میسوزه که اینهمه زحمتم بی نتیجه بمونه و هیچ امتیازی برام نیاره.
    یکی از این کارها در مورد مدل سازی ترمودینامیکی یک سیکل خاص SOFC/GT و بهینه سازی ش با الگوریتم ژنتیک بود
    یکی دیگه هم طراحی و مدل سازی ترمودینامیکی یک سیکل توان جدید برای موتور Turbo jet و بهینه شازی چند هدفی اوون با الگوریتم ژنتیک.

موندم چیکار کنم! کسی نظری یا تجربه ای نداره؟ وسوسه شدم که بزنم به سیم آخر و سابمیتشون کنم. آخه تقریبا متن شون رو هم نوشته بودم.

نظر؟ راهنمایی؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه بند 212 g دقیقا چیه؟

Junior Member

سلام به همگي. ممنونم مخصوصا از هايزنبرگ و از ايشون يه سوالي دارم (لطفا هر كس ديگه هم مي تونه نظر بده)
    همسر من براي پاييز 2011 براي دكترا مواد پذيرش داشت كه ريجكت شد از دبي با همين بند انتقال تكنولوژي- چون 10 ماه طول كشيده بود در همون حين ما همزمان ازبكستان هم رفتيم و بعد از ر4 ماه همزمان با دبي اونها هم ريجكت كردند. بعد براي رشته management از همون دانشگاه پذيرش فوق ليسانس گرفت رفتيم دبي و باز هم ريجكت شد اما اين بار دليلي براي ريجكت نياوردند. حالا از اون موقع تقريبا 2 سال گذشه و من پذيرش مستر مديريت از يك دانشگاه ديگه گرفتم. يه نظرتون اين بار كه من F1 هستم و ايشون F2 چقدر احتمال داره بهشون بدن و از كجا اقدام كنيم كه بهتر باشه؟
    ممنون مي شم راهنمايي كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان سلام.

یه مقاله ی نیمه کاره از یکی از دوستان به دستم رسیده که تکمیل و سابمیتش کنم.
    موضوعش در مورد heat and mass transfer in porous media هست.البته یه میدان مغناطیسی هم روی جریان هست.

میخواستم قبل از شروع کار مطمئن بشم که موضوعش خطری نباشه! چون این ماجرای porous رو به نفت و مخازن میتونن ربط بدن. کسی چیزی شنیده؟

امیدوارم بشنوم که خطری نداره

منتظر پاسخ عزیزان هستم.
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS شریف

دوستان سلام، خواستم بگم ریجکتی با این بند آخر خطه و تعویض رشته و دانشگاه و... تاثیری نداره
    من لیسانس و فوق لیسانس مواد خوندم و پروژه و مقالاتم در زمینه جوش نفوذی هستش
    بار اول Fall 2012 پذیرش مکانیک PhD داشتم و فول فاند که بعد از چهار ماه از قبرس ریجکت شدم - پروژه در مورد نانو ویسکرهای SiC
    بار دوم Fall 2014 پذیرش عمران PhD داشتم و فول فاند از یک دانشگاه دیگه که بعد از پنج ماه از آنکارا و دوباره با همین بند ریجکت شدم - پروژه در مورد مواد مورد استفاده در ساخت نشانگرهای کنترل سلامت بنا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط p_e163 نمایش پست ها
    دوستان سلام، خواستم بگم ریجکتی با این بند آخر خطه و تعویض رشته و دانشگاه و... تاثیری نداره
    من لیسانس و فوق لیسانس مواد خوندم و پروژه و مقالاتم در زمینه جوش نفوذی هستش
    بار اول Fall 2012 پذیرش مکانیک PhD داشتم و فول فاند که بعد از چهار ماه از قبرس ریجکت شدم - پروژه در مورد نانو ویسکرهای SiC
    بار دوم Fall 2014 پذیرش عمران PhD داشتم و فول فاند از یک دانشگاه دیگه که بعد از پنج ماه از آنکارا و دوباره با همین بند ریجکت شدم - پروژه در مورد مواد مورد استفاده در ساخت نشانگرهای کنترل سلامت بنا
    میشه در مورد سایر شرایتطون هم بگید مثل وضعیت خدمت یا سوابق کاری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    آقا کسی اینجا نیست که بتونه من رو راهنمایی کنه؟

آیا مقاله ای حول موضوع زیر خطرناکه:
    Numerical simulation of magneto hydro dynamic heat and mass transfer past a vertical plate in a porous medium

یکی از دوستان میگفت هم میشه اون رو به راکتورهای هسته ای ربط داد هم به استخراج گاز و نفت و هم به نیروگاههای زمین گرمایشی!!!!!!!!
    اما بعضی ها هم میگفتن که این یه کار عددی روتین و معموله و خطر خاصی نداره.

حالا خودم هم نشنیدم کسی گزارش کرده باشه که روی این موضوعات به مشکل بر خورده باشه.

خواهش می کنم اگه کسی اطلاعاتی داره به فریاد من برسه . دیگه نزدیک سابمیتش هستم.

سلام، ایا مقالاتی با تاپیکهای زیر مشک آفرین خواهد بود؟
    composites and shape memory alloy
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)