صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: مشاوره برای انتخاب بین گرایشهای مختلف مدیریت

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : مشاوره برای انتخاب بین گرایشهای مختلف مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayaraf نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من دانشجوی ام بی ای دانشگاه علوم اقتصادی هستم معدلم تا الان 17.66 لیسانسم برقه از دانشگاه آزاد با معدل 13.83 تافل 105 و جی آر ایی 153 وربال و کوانت 163 دارم میخواستم ببینم میتونم برای PHD یا DBA با فاند برای اروپا یا کانادا شانسی داشته باشم؟
    کلا رزومه شما خیلی جای منفی زیادی نداره (معدل لیسانس رو هم میتونین یه جورایی توضیح بدین) ولی نمره GRE شما خیلی خیلی لب مرزه.
    تو گوگل بزنین GRE to GMAT لینک سایت ETS میاد که میتونین این دوتا نمره رو به هم تبدیل کنین ، با نمره جیمت زیر 650 شما روی خط مرز هستین و با توجه به اینکه ریکامندیشن هایی که ما تو ایران میگیریم از افراد شناخته شده نیست شانس زیادی ممکنه نداشته باشین. نمره جیمت رو بالاتر بیارین به نظرم بهتره و در ثانی دانشگاه هایی رو که اپلای میکنین یکمی به سمت نا شناخته تر ها برین بهتره. کلا دکتری بیزنس خیلی محبوب هست.

مثلا دانشگاه مانیتوبا:
    http://umanitoba.ca/faculties/manage...admission.html
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayaraf نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من دانشجوی ام بی ای دانشگاه علوم اقتصادی هستم معدلم تا الان 17.66 لیسانسم برقه از دانشگاه آزاد با معدل 13.83 تافل 105 و جی آر ایی 153 وربال و کوانت 163 دارم میخواستم ببینم میتونم برای PHD یا DBA با فاند برای اروپا یا کانادا شانسی داشته باشم؟
    دوست عزیز به نظر اوضات اوکیه فقط باید GRE یا جیمتت را بالاتر ببری(مخصوصا کوانت GRE ات احتمالا جا داره بهتر بشه).مثلا با جیمت حدودای 650-660 شانس داری تقریبا از یونیای نسبتا رنک پایینتر و کمتر شناخته شده تر آمریکای شمالی فاند بگیری
    (هر چند در رشته های رقابتی تر مثل فایننس و مارکتینگ به جیمت بالاتری از 660 احتیاجه مطمعنا).
    مثلا برای 5 تا یونیه اول کانادا برای مارکتینگ و فایننس حتما باید جیمتت بالای 700 باشه.
    کلا نقش جیمت در اپلای بیزینس خیلی زیاده و میتونه بعضا معدل پایین(مثلا برای شما لیسانس) را بپوشونه. تو بیزینس ایران خیلی حرفی برای گفتن نداره بر عکس مهندسی ک شریف و تهران و بعضا خیلی میشناسن اونور!
    همه این شرایط برای اروپا تعدیل میشه و با رزومه ضعیفتر یکم مثلا میتونی از ایتالیا و فرانسه بگیری و احتمالا با فاند!
    موفق باشی

Junior Member

سلام
    من لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل بالای 19 دارم. می تونم از بین گرایش های زیر یکی را انتخاب کنم: بازاریابی بین الملل/ مدیریت اجرایی/ مدیریت صنعتی / مدیریت تحول
    به همشون هم علاقه دارم مشکلی نیست
    فقط سوالم اینه کدوم گرایش را برای ارشد بخونم تا برای دکترا یه گرایش خیلی خوبی که در آمریکا و کانادا بازار کار داره را بتونم انتخاب کنم. ( به فایننس هم فکر نمی کنم)
    دوستان یه سوال دیگه ببخشید به نظرتون من تصمیم درستی گرفتم؟ یا با این معدل بهتر بود برای ارشد میرفتم؟
    البته چون قصدم اقامت هست به من گفتند برای دکترا اقامت هم میدن. اما برای ارشد باید 3 سال کار کنی تا بشه درسته؟

سلام دوستان
    من ليسانس مهندسي مواد گرايش سراميك دارم و ميخوام واسه ارشد مديريت بخونم
    اما نميدونم كدوم گرايشش بهتره براي پذيرش گرفتن از امريكا
    لطفا يه سري اطلاعات به من بدين

Junior Member

سلام دوستان
    دانشجوي ترم آخر ارشد mba پيام نور هستم فعلا معدلم 17.2 هست ولي ليسانسم مهندسي كشاورزي دانشگاه آزاده با معدل پايين !
    ضمنا چون آموزش محور هستم پايان نامه ندارم اما فعلا يه مقاله ISI دارم ، با اين اوضاع فكر مي كنيد چقدر شانس براي گرفتن پذيرش دارم ؟
    اخيرا مصوبه جديدي اومده كه امكان تغيير وضعيت به پژوهش محور هم فراهم شده، به نظرتون اگر تغيير وضعيت بدم و پايان نامه بدم اوضاع بهتر ميشه ؟
    لطفا كمكم كنيد

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrezaeish نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشجوي ترم آخر ارشد mba پيام نور هستم فعلا معدلم 17.2 هست ولي ليسانسم مهندسي كشاورزي دانشگاه آزاده با معدل پايين !
    ضمنا چون آموزش محور هستم پايان نامه ندارم اما فعلا يه مقاله ISI دارم ، با اين اوضاع فكر مي كنيد چقدر شانس براي گرفتن پذيرش دارم ؟
    اخيرا مصوبه جديدي اومده كه امكان تغيير وضعيت به پژوهش محور هم فراهم شده، به نظرتون اگر تغيير وضعيت بدم و پايان نامه بدم اوضاع بهتر ميشه ؟
    لطفا كمكم كنيد
    حتما سعی کنید ارشدتون تز داشته باشه.

Junior Member

سلام
    من رشته مهندسی مکانیک و 5سال سابقه مرتبط با این رشته رو دارم ،
    مساله ای که وجود داره اینه که علاقه ی خیلی زیادی به بازار سرمایه ، بورس فارکس آتی ... دارم ، و فعالیت هم می کنم ،
    تا جایی که فکر می کنم ، گرایش مالی با این علاقه ی من هم خونی داره (البته اگه اینطور نیست شما نظرتون رو بگید) ،
    چون دنبال این هستم که توی این زمینه(بازار سرمایه) پیشرفت محکمی کنم و ادامه بدم،فکر می کنم از کارشناسی شروع کنم بهتره
    سوال هایی که تو ذهنمه این ها هستند
    گرایشی که انتخاب کردم چقدر مرتبط به علاقه م هستش؟
    چطور می تونم به رنکینگ معتبر دانشگاه های جهان دست پیدا کنم ؟
    چون نمی خوام زیاد زمان رو از دست بدم ، چطوره که کارشناسی رو تو یه دانشگاه متوسط و کشوری که کمی فرایند پذیرش آسونتری داشته باشه اقدام کنم و بعدش برای مستر برم دانشگاهی که تاپ باشه و تو کشور مطرحی باشه؟

خیلی ممنون میشم اگر کسی تجربه یا اطلاعی داره کمک کنه

Junior Member

سلام. من فوق مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هستم. ولی 6 ساله که در حوزه منابع انسانی کار می کنم و سابقه کاریم در این زمینه است. سوالی که داشتم اینه که آیا می تونم برای فوق یا دکترای مدیریت منایع انسانی برای کانادا اقدام کنم. شرایط رزومم چی باید باشه که بتونم روی فاند گرفتن هم حساب کنم. با سپاس

Junior Member

سلام وعرض ادب
    بنده در رشته کارافرینی گرایش کشاورزی دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم و هم اکنون بدنبال فاند این رشته برای phd هستم جایی هست که بمن معرفی بفرمایید؟
    با سپاس

سلام، رشته Digital Marketing هم در خارج از کشور داریم ؟؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)