صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: زندگی در مونیخ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در مونیخ

سلام
    دوستانی که در مونیخ تحصیل می کنند لطفا راهنماییم کنند :
    هزینه 2 سال تحصیل + زندگی معمولی دانشجویی در مونیخ چه مقدار هست؟ در واقع میخوام بدونم حداقل میزان هزینه این 2 سال چقدر میشه؟
    با تشکر

پیش فرض زندگی در مونیخ

سلام دوستان:
    هزینه که خیلی بالاست!!!!!!!!! بخصوص هزینه مسکن و هزینه رفت و آمد.
    هزینه رفت و آمد تا زمانیکه کارت دانشجویی بگیریم که پای خودمونه، در واقع این هزینه کمر آدم رو خورد میکنه!!!!!!!!
    ولی هزینه خوراک خوبه، اگه دیگه پولی داشته باشی که بخوای چیزی بخوری!!!!!!!!!!!

در ضمن
    اگه کسی هست که می خواد بیاد مونیخ و هنوز جا رزرو نکرده سریع اطلاع بده. یه اتاق هست که می خوان با یک خانم مشترک شن.(برای چند ماه،فقط خانوم باشه لطفا، احتمالا 3 ماه) قیمتش هم خوبه به نظرم
    تو یه Flat و اینکه سرویس بهداشتی و آشپزخونه مشترک با 3 اتاق دیگه.
    البته اینجا نباید مطرح میشد، اما گفتم شاید به دردتون بخوره
    ویرایش توسط omid2015 : April 22nd, 2016 در ساعت 09:20 PM دلیل: ترکیب پست ها

Smile پاسخ : هزینه زندگی در مونیخ

نقل قول نوشته اصلی توسط rainbowrainbow نمایش پست ها
    در ضمن
    اگه کسی هست که می خواد بیاد مونیخ و هنوز جا رزرو نکرده سریع اطلاع بده. یه اتاق هست که می خوان با یک خانم مشترک شن.(برای چند ماه،فقط خانوم باشه لطفا، احتمالا 3 ماه) قیمتش هم خوبه به نظرم
    تو یه Flat و اینکه سرویس بهداشتی و آشپزخونه مشترک با 3 اتاق دیگه.
    البته اینجا نباید مطرح میشد، اما گفتم شاید به دردتون بخوره
    بله خانمي هست كه هنوز جا رزرو نكرده و به زودي مي ياد مونيخ .اگرچه يك ماه از نوشته شما گذشته ولي باز هم اگه موردي بود لطفا اطلاع بدين

پیش فرض پاسخ : زندگی در مونیخ

http://www.khane-iran.de/index.php/fa/
    این وب سایت ایرانیان مقیم مونیخ هست در پیج نیازمندیها همه رستورانها پزشکان شاپ ها و ... ایرانی آدرس و تماسشون ذکر شده
    برای خرید برنج نیازی نیست حتما برین فروشگاه ایرانی . اینجا برنج هندی تو همه شاپ ها فروخته میشه مثلا باسماتی برنج بدی نیست
    برای مونیخ شما اگه بخای یه زندگی معمولی داشته باشی سالی 7000 یورو هزینه شما خواهد بود . مهمترین موضوع اینجا مسکن هست که خیلی گرونه . من که تو خوابگاه هستم دارم ماهانه 320 یورو برای اجاره میدم . اگه پرایوت باشین که تا 400 هم بالا میره بعضی مواقع . ولی خوب خیلی ها هم هستن که خوش شانسن یا بهتر گشتن و دارن تو آپارتمان های مشترک با ماهی 280 تا هم سر میکنن ( هر کسی یه اتاق خواب جدا داره ولی آشپزخونه و سرویس مشترکه ) بهش میگن WG

Junior Member

دوستان چه جوری تو مونیخ خونه پیدا کنم؟سازمانی هست ؟بنگاه؟
    ویرایش توسط omid2015 : March 1st, 2016 در ساعت 12:21 PM

ApplyAbroad Superstar

برای پیدا کردن خونه ها می تونین از سایت های wg-gesucht.de و studentenweg استفاده کنین. مهم نیست برای چه شهری خونه می خواین. این سایت ها برای تمام شهرها خونه دارن.
    ویرایش توسط omid2015 : March 1st, 2016 در ساعت 12:23 PM دلیل: نظم
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member Ped2man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ELECTRICAL POWER engineer

سلام دوستان
    کار دانشجویی تویه مونیخ خوب گیر میاد؟
    مثلا چه کارهایی میتونیم برای خرج زندگیم انجام بدم منظورم کار دانشجوییه؟
    حداقل و حداکثر حقوق ساعتی تو مونیخ چقدره؟
    بنده کارشناسی برق قدرت دارم لطفا جواب بدید با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    هزینه اجاره خونه هایی که تو سایت wg-gesucht.de و studentenweg هستند آیا با احتساب پول آب و برق و گاز هستن یا باید هزینه جدا از این هم پرداخت کرد؟

کلا با ماهی هزار یورو چقدر میشه دوام اورد؟ من از این سایت هزینه ها رو در اوردم. به غیر از هزینه خونه به نظرم میشه از پسش بر اومد
    http://www.numbeo.com/cost-of-living...ny&city=Munich

دوستانی که خونه اجاره کردند میشه لطف کنند بگن چقدر اجاره خونه میدن؟ برای یک نفر مجرد.

ممنون از راهنمایی دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raintrill نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هزینه اجاره خونه هایی که تو سایت wg-gesucht.de و studentenweg هستند آیا با احتساب پول آب و برق و گاز هستن یا باید هزینه جدا از این هم پرداخت کرد؟

کلا با ماهی هزار یورو چقدر میشه دوام اورد؟ من از این سایت هزینه ها رو در اوردم. به غیر از هزینه خونه به نظرم میشه از پسش بر اومد
    http://www.numbeo.com/cost-of-living...ny&city=Munich

دوستانی که خونه اجاره کردند میشه لطف کنند بگن چقدر اجاره خونه میدن؟ برای یک نفر مجرد.

ممنون از راهنمایی دوستان
    ۴

در مورد اجاره خونه باید بگم که تو خود سایت نوشته که هزینه شارژ هک جزش هست یا نه.اما هزینه برق رو هیچ وقت نمینویسن ،مثلا واسه ۲ نفر تو خونه ۵۵ متری ماهی ۵۰ یورو باید گذاشت کنار.اجاره ی خونه هم که خوب زیاده.مثلا خونه ما ۵۵ متره که ۸۵۰ تا ماهی اجارشه البته با پارکینگ و شارژ با پول برق میشه ۹۰۰.

Junior Member

با سلام،
    من از اکتبر امسال به مدت 6 ماه برای فرصت تحقیقاتی دوره دکتری به مونیخ میخوام بیام و دنبال خونه هستم، آیا کسی هست منو راهنمایی کنه در این زمینه؟ ممنون میشم اگه عزیزان راهنمایی کنند.

با تشکر،
    مسعود

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)