نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: ویزای پدر نظامی یا بازنشسته نظامی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Aalto University

پیش فرض ویزای پدر نظامی یا بازنشسته نظامی

با سلام خدمت دوستان عزیز

من چنین عنوانی رو هیچ جا تو فروم ندیدم و با توجه به اینکه خودم با این مشکل روبرو هستم گفتم این موضوع رو ایجاد کنم و از تجربیات دوستان استفاده کنیم. پدر خانم من بازنشسته سپاه هستن. تا اونجایی که من می دونم سپاه تو آمریکا و خیلی دیگه از کشور های غربی جزء ارگان های تروریستی به حساب می آد!!! حالا می خوام بدونم آیا با این حساب بعدها پدر خانمم می تونه بیاد آمریکا دیدن ما؟ منظورم اینه که با توجه به شغل سابقش بهش ویزا می دن یا نه؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای پدر نظامی یا بازنشسته نظامی

حساس که میشن ... خیلی هم حساس میشن:

نمونه

دو مورد اول رو بخونید!

این که رد کنند یا نکنند رو نمی دونم! اما احتمال رد شدن زیاده! من باز هم چک نمی کنم در آینده ببینم اون دو نفر رو رد کردند یا نه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Aalto University

سلام دوست عزیز

ای بابا اینطوری که خیلی مسخره است. پدرخانم من 6 یا 7 سال پیش بازنشسته شده، بعد از بازنشستگی هم هیچ ارتباطی با نیروهای نظامی نداشته. یه موسسه آموزش زبان انگلیسی باز کرده و شاگرد داره. خودش هم چند سال آخر تو دانشگاه نیروی دریایی سپاه تو چالوس زبان انگلیسی تدریس می کرده!!!! با وجود همه این مسائل، صرف اینکه تو بازنشسته نظامیه احتمال رد کردنش بالاست؟؟
    بین آمریکا و کانادا تو این مورد فرقی وجود داره یا نه؟ یعنی از این جهت که مثلا کانادا راحت تر بگیره؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun.it نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ای بابا اینطوری که خیلی مسخره است. پدرخانم من 6 یا 7 سال پیش بازنشسته شده، بعد از بازنشستگی هم هیچ ارتباطی با نیروهای نظامی نداشته. یه موسسه آموزش زبان انگلیسی باز کرده و شاگرد داره. خودش هم چند سال آخر تو دانشگاه نیروی دریایی سپاه تو چالوس زبان انگلیسی تدریس می کرده!!!! با وجود همه این مسائل، صرف اینکه تو بازنشسته نظامیه احتمال رد کردنش بالاست؟؟
    بین آمریکا و کانادا تو این مورد فرقی وجود داره یا نه؟ یعنی از این جهت که مثلا کانادا راحت تر بگیره؟
    کانادا رو نمیدونم ولی احتمال رد شدن از آمریکا کم نیست! ولی اقدام کردنش ضرری نداره! احتمالا کانادا خیلی راحت تره!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پدر من سرهنگ بازنشسته نیروی زمینی بود. 15 سالی میشه بازنشست شده. با پدر مادرم رفتیم سفارت برای گرفتن ویزای امریکا. اوکی و بهمون داد ولی 2 سالی طول کشید کلیر بشیم. خودمون دیگه بیخیال شده بودیم. اون اوایل که پیگیری میکردیم میگفتن ویزای من و مامانم آمادست ولی ویزای پدرم آماده نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun.it نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

من چنین عنوانی رو هیچ جا تو فروم ندیدم و با توجه به اینکه خودم با این مشکل روبرو هستم گفتم این موضوع رو ایجاد کنم و از تجربیات دوستان استفاده کنیم. پدر خانم من بازنشسته سپاه هستن. تا اونجایی که من می دونم سپاه تو آمریکا و خیلی دیگه از کشور های غربی جزء ارگان های تروریستی به حساب می آد!!! حالا می خوام بدونم آیا با این حساب بعدها پدر خانمم می تونه بیاد آمریکا دیدن ما؟ منظورم اینه که با توجه به شغل سابقش بهش ویزا می دن یا نه؟
    سلام پدر من بازنشسته نیروی هوایی هستن. شما برای ویزا اقدام کردید؟ نتیجه چه شد؟ چه مدارکی باید اضافه بر مدارک درخواست شده با خودشون ببرن؟ چقدر پروسه ویزا طول کشید؟
    پیشاپیش ممنون از کمکتون.

Junior Member

سلام. کسی تجربه جدیدی در این زمینه داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)