صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: New York University

پیش فرض پاسخ : New York University

دانشگاه نیویورک بعد از دانشگاه راچستر و کلمبا گرونترین دانشگاه نیویرک هست. شانس شما واسه پذیرش در ny خوبه اما فاند از این دانشگاه گرفتن کار سختی هست. که بهتر بود معدل شما بالای 17 بود و gre هم امتحان میدادید.
    scholarship این دانشگاه هم یه تخفیفی رو شهریتون هست.
    شهریه این دانشگاه هم در سال برای رشته های مهندسی و پزشکی 48k هست که اگر درخواست کنید میتونید بین 2k تا 20k اسکولارشیپ بگیرید.
    شهریه این دانشگاه هم در سال برای رشته های هنری 53k هست که اسکولارشیپش هم به صورت بالاست.

سلام به همه دوستان. من دنبال یک هم خونه ای برای آگوست 2017 به بعد میگردم . خونه در نیویورک (بروکلین) هست و حدود 20 دقیقه تا "NYU Tandon School of Engineering" یا همون "NYU Polytechnic" فاصله داره و شرایط خوبی داره. فاصلش تا NYU main campus هم حدود 30 دقیقست با مترو. اگر کسی تمایل داره هر چه سریع تر به من پیام بده.

سلام. برای اپلای کردن در این دانشگاه نیاز است که مدارک حتما آفیشال باشد؟ من ارشدم افیشال نیست به دلیل اینکه هنوز سربازی هم دارم. نمی شه با افیشال کارشناسی و غیر رسمی ارشد اپلای کرد؟
    ممنون

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil007d نمایش پست ها
    سلام. برای اپلای کردن در این دانشگاه نیاز است که مدارک حتما آفیشال باشد؟ من ارشدم افیشال نیست به دلیل اینکه هنوز سربازی هم دارم. نمی شه با افیشال کارشناسی و غیر رسمی ارشد اپلای کرد؟
    ممنون
    همین سوال رو از کوردینیتور دپارتمان بپرس. کسی ج سوال شما رو دقیق نمیدونه چون کیس شما خاصه.....
    سریعتر و موثقتر جواب میگیری.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)