نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: Fashion Institute of Technology

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Fashion Institute of Technology

بنده این دانشگاه قبول شدم و پاییز 2014 قصد دارم برم. اگر کسی سوالی داره خوشحال می شم جواب بدم.

تبریک می گم من خیلی این دانشگاه دوست دارم.اول از همه چه طوری درخواست دادی?چه قدر ریز نمره مهمه برای چون من شنیدم برای applyرشته هنر مخصوصا طراحی لباس نمونه کار خیلی مهمه?

Junior Member

سلام. ببخشید من این پست شما رو تازه دیدم! ریز نمرات مهمه. خودشون گفتن GPA زیر 3 رو بررسی نمی کنن اصلا. ولی خب در مواردی هم اگه کارهاتون خوب باشه با GPA کم تر هم قبول می کنن. نمونه کار که قطعا مهم ترین بخش Application هست! من برای Illustration قبول شدم. برای Fashion Design علاوه بر طراحی یه مقدار اولیه ای خیاطی هم باید بلد باشین که جز portfolio ش هست. ولی شاید اونقدرها هم که به نظر می رسه سخت نباشه قبول شدنش. من قبلش خیلی احتمال می دادم که قبول نشم چون درصد قبولیش هم 40 درصده و تقریبا از همه ی دانشگاه های هنر پایین تره ولی بعدش که نمونه کارهای بقیه ی بچه های قبول شده رو دیدم به جز یکی دو نفر بقیه اونقدرها هم خوب نبودن! روی essay هم خیلی کار کنید. به جز essay اصلی دو سه تا essay کوتاه تر هم جز portfolio باید بنویسین. کاملا از طریق این essay ها می تونین رو نظرشون تاثیر بذارین. اگه برین تو سایتش موارد مورد نیاز در portfolio رو برای هر رشته کاملا توضیح داده. حالا بازم اگه سوالی داشتین بپرسین حتما اگه بتونم کمک می کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط purehybrid نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من این پست شما رو تازه دیدم! ریز نمرات مهمه. خودشون گفتن GPA زیر 3 رو بررسی نمی کنن اصلا. ولی خب در مواردی هم اگه کارهاتون خوب باشه با GPA کم تر هم قبول می کنن. نمونه کار که قطعا مهم ترین بخش Application هست! من برای Illustration قبول شدم. برای Fashion Design علاوه بر طراحی یه مقدار اولیه ای خیاطی هم باید بلد باشین که جز portfolio ش هست. ولی شاید اونقدرها هم که به نظر می رسه سخت نباشه قبول شدنش. من قبلش خیلی احتمال می دادم که قبول نشم چون درصد قبولیش هم 40 درصده و تقریبا از همه ی دانشگاه های هنر پایین تره ولی بعدش که نمونه کارهای بقیه ی بچه های قبول شده رو دیدم به جز یکی دو نفر بقیه اونقدرها هم خوب نبودن! روی essay هم خیلی کار کنید. به جز essay اصلی دو سه تا essay کوتاه تر هم جز portfolio باید بنویسین. کاملا از طریق این essay ها می تونین رو نظرشون تاثیر بذارین. اگه برین تو سایتش موارد مورد نیاز در portfolio رو برای هر رشته کاملا توضیح داده. حالا بازم اگه سوالی داشتین بپرسین حتما اگه بتونم کمک می کنم!
    مرسی از راهنمایتون فقط این که من Tuition and Fees می رم شهریه کامل ننوشته یه لیست بلند بالا هست که من کاملا گیج شدم شما شهریه سالانه این دانشگاه میدونید??

سلام من امسال برای fashion design می خوام apply کنم. سوالم اینه که امکان گرفتن کمک هزینه و found هست؟

Junior Member

سلام و عرض ادب
    من در رشته تحصیلی طراحی پارچه و لباس در مقط ارشد درس خوندم .میشه راهنمایی بفرمایید که آیا میشه در مقطع پی اچ دی هم در این دانشگاه پذیرش گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)