صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: نحوه جواب دادن به ۵ سوال ارسالی کنسول‌گری دبی

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض نحوه جواب دادن به ۵ سوال ارسالی کنسول‌گری دبی

ماهیت سوالات ارسالی دبی مشابه با 11 سوال ایروان و 16 سوال آنکارا هست!

چنین تاپیکی تا به حال موجود نبود (بر خلاف ایروان و آنکارا) و سوالات معمولاً بین تاپیک های کلیرنس پرسیده میشد و توجه خوبی بهشون نمیشد!

متن سوالاتی که معمولاً با اختلاف کمتر از 2 هفته ارسال میشه:

Complete résumé
    Complete list of publications
    Detailed descriptions of the proposed research or work in the United States;
    Letters of invitation from the United States sponsor (this letter should be from an academic contact, not the foreign student advisor);
    Letters of support from the financial sponsor.

برای سوال 1:
    ترجیحا به جای resume شما CV بفرستید!

برای سوال 2: میتونید لیست کامل مقالات رو در CV بیارید! اگر می خواهید محکم کاری کنید میتونید جداگانه بفرستید ولی پیشنهاد نمیشه! شاید شانس آوردید CV رو دقیق نخوندند و قصر در رفتید!

برای سوال 3: این همون Research Plan هست که میتونید از استاد بگیری بفرستید. اگر استاد ندارید SOP رو بفرستید و یه جوری نشون بدید که در جواب سوال سه فرستادیدش!

برای سوال 4: میتونید I-20 و یا بهتر از I-20 نامه ادمیشن و یا فاندینگ رو بفرستید! کاملاً کفایت می کنه! اگر استاد دارید که RP هم میتونه همین کار رو بکنه!

برای سوال 5: اگر اسپانسر شما مادر پدر هستند میتونید Bank Statement رو بفرستید.. اگر دانشگاه هست میتونید نامه ادمیشن (اگر راجع به فاند گفته) بفرستید. اگر تو I-20 فاند رو ذکر کرده I-20 هم کفایت می کنه! اگر نامه RA یا TA یا Scholarship یا Fellowship دارید اون ها رو هم بفرستید!

لطفاً سوالات و تجربیات خود را در رابطه به سوالات دریافتی از دبی در این تاپیک عنوان کنید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۵ سوال ارسالی کنسول‌گری دبی

سلام.

میخواستم بپرسم به کسی تا حالا دبی این سوالا رو فرستاده؟
    اگه به من بفرسته باید به ایمیل جوابا رو reply کنم و فایل هایی که لازمه پیوست کنم؟ یا جای خاصی باید آپلود کرد.
    این detailed research plan در حد چند صفحه قابل قبوله براشون؟

خیلی ممنون اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام.

میخواستم بپرسم به کسی تا حالا دبی این سوالا رو فرستاده؟
    اگه به من بفرسته باید به ایمیل جوابا رو reply کنم و فایل هایی که لازمه پیوست کنم؟ یا جای خاصی باید آپلود کرد.
    این detailed research plan در حد چند صفحه قابل قبوله براشون؟

خیلی ممنون اگه راهنمایی کنید
    سلام

به خیلی ها فرستاده شده... بیشتر پارسال میفرستادند....

خودشون میگن چجوری بفرستید.. پارسال که با reply بود!

اگر گفتن detailed باز هم بهتره یه پاراگراف... نهایت دو تا باشه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/Control Systems-Sharif University of Technology

سلام برای من همین سوالات رو پرسیدن، همون روز برام میل شد. من هم CV,SOP,RP,Admission Letter,Funding Letter فرستادم با reply که جواب دادن:

Dear Sir/Madam,
    We acknowledge the receipt of the required information. The details have been forwarded to the officer-in-charge for further processing.

Please keep checking our website with your 11-digit case number for updates on your visa status.

Thank you,

NIV Unit/RJ

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

دوستان من چند ساعت بعد از مصاحبه یه ایمیل اومده واسم که اینا رو بفرست تا شروع به بررسی بشه caseت و تا نفرستی pending خواهی بود.
    Dear Applicant,
    In order for us to further process your case we need you to provide the following information

1. Complete résumé
      2. Complete list of publications/ research Plan (if any)
      3. Detailed descriptions of the proposed research or work in the United States (if any)
      4. Letters of invitation from the United States sponsor (this letter should be from an academic contact, not the foreign student advisor) (if any)
      5. Letters of support from the financial sponsor (if any)

Please mention the case number in the subject line.
    Note: the case will be pending until you send us the CV.
    Thank You,
    US Consulate in Dubai
    NIV Unit
    بعد حالا سوال اینجاست که من سومی رو یه مقدار به افسر توضیح دادم و یه چیز الکی هم گفتم در واقع البته چیزی که توضیح دادم تو دانشگاهی که میخوام برم کار میشه حالا باز توضیح بدم یا نمیخواد؟ نمیشه یه 3 خط بنویسم بره پی کارش با اصلا بگم ندارم؟ بعد قسمت d منظورش که admission letter نیست که ؟ بعد این آخر آخر که نوشته تا cv ندی بررسی نمیشه منظورش همون بند a هست که گفته رزومه بده ؟

Junior Member

دوستان در پاسخ به سوال سه من اسکن I-20 رو ندارم. در پاسخ به این سوال چی بفرستم؟ فاند ندارم. مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix70 نمایش پست ها
    دوستان من چند ساعت بعد از مصاحبه یه ایمیل اومده واسم که اینا رو بفرست تا شروع به بررسی بشه caseت و تا نفرستی pending خواهی بود.
    Dear Applicant,
    In order for us to further process your case we need you to provide the following information

1. Complete résumé
      2. Complete list of publications/ research Plan (if any)
      3. Detailed descriptions of the proposed research or work in the United States (if any)
      4. Letters of invitation from the United States sponsor (this letter should be from an academic contact, not the foreign student advisor) (if any)
      5. Letters of support from the financial sponsor (if any)

Please mention the case number in the subject line.
    Note: the case will be pending until you send us the CV.
    Thank You,
    US Consulate in Dubai
    NIV Unit
    بعد حالا سوال اینجاست که من سومی رو یه مقدار به افسر توضیح دادم و یه چیز الکی هم گفتم در واقع البته چیزی که توضیح دادم تو دانشگاهی که میخوام برم کار میشه حالا باز توضیح بدم یا نمیخواد؟ نمیشه یه 3 خط بنویسم بره پی کارش با اصلا بگم ندارم؟ بعد قسمت d منظورش که admission letter نیست که ؟ بعد این آخر آخر که نوشته تا cv ندی بررسی نمیشه منظورش همون بند a هست که گفته رزومه بده ؟
    سلام
    اگر زمان توضیح شما افیسر در حا تایپ کردن چیزی بود ( همون چیزهای الکی) خیلی مراقب باشید که جواب این سوال رو چی میدید. تناقض ممکنه باعث طولانی شدن کلیر شما بشه. چیزهایی که خواستند زودتر براشون بفرستید
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_3 نمایش پست ها
    دوستان در پاسخ به سوال سه من اسکن I-20 رو ندارم. در پاسخ به این سوال چی بفرستم؟ فاند ندارم. مرسی
    سلام
    سوالتون خیلی گنگ هست . میشه بیشتر توضیح بدید منظورتون چیه>؟ سوال 3 به RP مربوطه نه I-20 م
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    سوالتون خیلی گنگ هست . میشه بیشتر توضیح بدید منظورتون چیه>؟ سوال 3 به RP مربوطه نه I-20 م
    شادزی
    سلام، درست میگید، منظورم برا سوال 4 هستش. و سوال بعد اینکه بعد از ارسال مدارک برا این 5 سوال، سفارت ایمیل رسید میده؟ خیلی ممنون

سلام
    من یه سوال در مورد پرسش 3 (RP)داشتم که توش موندم . برای کسی که TA گرفته و استاد هنوز نداره در جواب سوال چی باید بفرسته؟ بعضی ها مثل Heisenberg نوشتن SOP کفایت میکنه. بعضی هام می گن ایمیل بزن به Department و از اونا بخاه جوابو؟
    کسی بتونه بیشتر توضیح بده ممنون میشم فراوان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)