صفحه 117 از 318 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و ورود به دانشگاه

کیچنر یا واترلو / اونتاریو .
    محبت میکنین یه کالج مناسب شرایطم در صورت امکان معرفی کنین .
    + آیا دانشگاهها به افرادی که دانشجو نیستند و فصد ادامه تحصیل دارند مشاوره میدهند یا باید به مرکز خاصی مراجعه کرد؟
    + رشته مورد نظرم معماری هست. آیا در این شهر امکان ادامه تحصیل در این رشته فراهم هست یا باید به سمت شهر های بزگتری مثل تورنتو برم .

ممنون از شما

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و ورود به دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sysn نمایش پست ها
    کیچنر یا واترلو / اونتاریو .
    محبت میکنین یه کالج مناسب شرایطم در صورت امکان معرفی کنین .
    + آیا دانشگاهها به افرادی که دانشجو نیستند و فصد ادامه تحصیل دارند مشاوره میدهند یا باید به مرکز خاصی مراجعه کرد؟
    + رشته مورد نظرم معماری هست. آیا در این شهر امکان ادامه تحصیل در این رشته فراهم هست یا باید به سمت شهر های بزگتری مثل تورنتو برم .

ممنون از شما
    کالج conestoga در واترلو است میتوانید سایتش را چک کنید ببینیدچه دوره هایی دارد:
    http://www.conestogac.on.ca/

بعلاوه دانشگاههای واترلو، ویلفرید لوریر و گوئلف هم در همان منطقه هستند.
    در مورد رشته معماری اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر نمیکنم بازار کارش در کانادا خیلی وسیع باشد. یکی از دوستانم که معماری خوانده بود و چند سال قبل مهاجرت کرده بود اخیرا به ایران برگشت. در این مورد از کسانی که در این رشته کار میکنند تحقیق کنید یا روی تاپیکهای رشته معماری سوال کنید.

پیش فرض خیلی فوری- تغییر استاد یا دپارتمان

سلام دوستان
    یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگه کسی از یه دپارتمانی پذیرش داشته باشه اکسپت کنه و بره درس بخونه. آیا امکانش وجود داره که اونجا بتونه استادش رو در همون دپارتمان عوض کنه یا اینکه کلا دوباره یه دپارتمان دیگه اپلای کنه و پذیرش بگیره؟ و دلیلش اینه که دپارتمان اولیه فاند خوبی نمیده و در ضمن زمینه کار استاد رو دوست نداره ولی در حال حاضر چاره ای به جز اکسپت کردن اون دانشگاه نداره. (دپارتمان civil دانشگاه مکمستر)
    واقعا اورژانسیه ممنونم اگه زود جواب بدید.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : خیلی فوری- تغییر استاد یا دپارتمان

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگه کسی از یه دپارتمانی پذیرش داشته باشه اکسپت کنه و بره درس بخونه. آیا امکانش وجود داره که اونجا بتونه استادش رو در همون دپارتمان عوض کنه یا اینکه کلا دوباره یه دپارتمان دیگه اپلای کنه و پذیرش بگیره؟ و دلیلش اینه که دپارتمان اولیه فاند خوبی نمیده و در ضمن زمینه کار استاد رو دوست نداره ولی در حال حاضر چاره ای به جز اکسپت کردن اون دانشگاه نداره. (دپارتمان civil دانشگاه مکمستر)
    واقعا اورژانسیه ممنونم اگه زود جواب بدید.
    از نظر قانونی امکانش ممکنه باشه ولی از نظر اخلاقی پسندیده نیست که پول یک استاد را بگیرید و بعد سویچ کنید به استاد دیگه. خیلی از استادها اصولا دانشجویان استادهای دیگر را بدون موافقت آن استاد قبول نمیکنند. مگر اینکه استاد اولی هم موافقت کنه.

خیلی ممنون
    دقیقا منظور من اینه که آیا این امکان وجود داره که استاد اول موافقت کنه با این قضیه یا اصولا به هیچ وجه موافقت نمکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از نظر قانونی امکانش ممکنه باشه ولی از نظر اخلاقی پسندیده نیست که پول یک استاد را بگیرید و بعد سویچ کنید به استاد دیگه. خیلی از استادها اصولا دانشجویان استادهای دیگر را بدون موافقت آن استاد قبول نمیکنند. مگر اینکه استاد اولی هم موافقت کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    دقیقا منظور من اینه که آیا این امکان وجود داره که استاد اول موافقت کنه با این قضیه یا اصولا به هیچ وجه موافقت نمکنن؟
    والا به استاد بستگی داره. من هر دو جورش رو دیدم یعنی موردی بوده که بین دو تا استاد در دانشکده دعوا شده که چرا دانشجوی آن یکی را تور زده، و موردی هم دیدم که استاد خودش دانشجوش رو به یکی دیگه ریفر داده و گفته این بیشتر به زمینه علاقه تو میخوره. اگر از الان میدونید که از زمینه کاری استاد خوشتون نمیاد از نظر اخلاق حرفه ای درست نیست قبول کنید. ولی این هم قابل درک هست که بچه ها برای پذیرش گرفتن و خارج رفتن هر کاری میکنند.

Junior Member Vazirnia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

دوستان درود
    تورنتو دانشگاهی داره که رشته GIS داشته باشه واسه فوق لیسانس؟
    معدل لیسانسم 17.34 هست .
    چه شرایطی باید داشته باشم تا بتونم پذیرش بگیرم؟
    سنم هم 24 هست.نمره آیلتسم هم 8 هست.
    مرسی

بزرگواران درخواست نظر دانشگاه آتاوا
    من 9 هزار از دانشگاه بورس گرفتم و 9 هزار از استادم. آیا میتوانم در آتاوا زندگی کنم. لطفا کمک کنید

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط applylover نمایش پست ها
    بزرگواران درخواست نظر دانشگاه آتاوا
    من 9 هزار از دانشگاه بورس گرفتم و 9 هزار از استادم. آیا میتوانم در آتاوا زندگی کنم. لطفا کمک کنید
    اگر قرار باشه شهریه رو از همین مقدار بدید، احتمالا خیر.
    اگر این منهای شهریه باشه، به راحتی میتونید در اتاوا زندگی کنید.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

سلام دوستان
    سئوال کلی داشتم لطفا راهنمایی کنید
    بخاطر آماده شدن برای تافل و مقاله ..... برای 2سال بعد داکترا میخوام پذیرش بگیرم ولی سنه من 36 ساله آیا دانشگاه یا سفارت دچار مشکل میشم ؟ با توجه به اینکه بعد 2 سال 38 سال هستم
    معدل کارشناسی 14.96
    معدل کارشناسی ارشد 18.12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)