صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: امکان تغییر دانشگاه (کانادا) در زمان بررسی ویزا!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان تغییر دانشگاه (کانادا) در زمان بررسی ویزا!

سلام دوستان
    من از دانشگاه وینزور برای مقطع دکتری فال 2015 پذیرش گرفتم و با اون خودم و همسرم ویزا گرفتیم که تا 2019 ولید هستش. ولی الان از دانشگاه البرتا برای مقطع مستر پذیرش گرفتم و میخام استادی پرمیتم را برای البرتا بگیرم. ولی خیلی نگرانم چون از وک انکارا سوال کردم گفتن باز باید برای ویزا و استادی پرمیتم اقدام کنم. لطفا راهنماییم کنید جه اقدامی برای تصحیح اپلیکیشنم باید انجام بدم؟ من تا 3 هفته دیگه باید برم کانادا و نمیدونم چیکار باید بکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه وینزور برای مقطع دکتری فال 2015 پذیرش گرفتم و با اون خودم و همسرم ویزا گرفتیم که تا 2019 ولید هستش. ولی الان از دانشگاه البرتا برای مقطع مستر پذیرش گرفتم و میخام استادی پرمیتم را برای البرتا بگیرم. ولی خیلی نگرانم چون از وک انکارا سوال کردم گفتن باز باید برای ویزا و استادی پرمیتم اقدام کنم. لطفا راهنماییم کنید جه اقدامی برای تصحیح اپلیکیشنم باید انجام بدم؟ من تا 3 هفته دیگه باید برم کانادا و نمیدونم چیکار باید بکنم.

سلام
    لنک زیر رو چک فرمایید.
    http://www.cic.gc.ca/english/study/study-changes.asp
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام دوستان،
    وضعیت منم کاملا مشابه است. من واسه ژانویه 2015 از دانشگاه UBC پذیرش داشتم و ویزا هم گرفتم نامه POE هم داشتم ولی مشکلی پیش اومد و کنسل کردم پذیرشمو و نرفتم کانادا. الان تو مقطع ارشد از دانشگاه واترلو پذیرش گرفتم . تاریخ اکسپایر شدن ویزا و POE 2018 است. میخوام بدونم میتونم با همین ویزا و POE برم کانادا؟ تو فرودگاه اونجا ممکنه افیسر دیپورتم کنه؟ به وک انکارا ایمیل زدم گفت باید دوباره اپلای کنی ولی به نظرم حرفشون غیر منطقیه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان،
    وضعیت منم کاملا مشابه است. من واسه ژانویه 2015 از دانشگاه UBC در مقطع دکترا
    پذیرش داشتم و ویزا هم گرفتم نامه POE هم داشتم ولی مشکلی پیش اومد و کنسل کردم پذیرشمو و نرفتم کانادا. الان تو مقطع ارشد از دانشگاه واترلو پذیرش گرفتم . تاریخ اکسپایر شدن ویزا و POE 2018 است. میخوام بدونم میتونم با همین ویزا و POE برم کانادا؟ تو فرودگاه اونجا ممکنه افیسر دیپورتم کنه؟ به وک انکارا ایمیل زدم گفت باید دوباره اپلای کنی ولی به نظرم حرفشون غیر منطقیه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTD

سلام. دوستان من از دانشگاه کویینز در مقطع دکتری پذیرش گرفتم و با همون برای ویزا اقدام کردم و رفتم بایو متریک. هنوز ویزام نیومده. آلان از دانشگاه مک گیل پذیرشم اومده و میخوام برای ادامه تحصیل اینجا رو انتخاب کنم. از سایت کانادا خوندم که حتما باید این تغییر دانشگاه رو با استفاده از اکانت CIC اطلاع بدم.

رفرنس: بخش changing institution or progrtam لینک زیر را ببینید:
    http://www.cic.gc.ca/english/study/study-changes.asp

همانطور که میبینید نوشته:
    If you applied for a study permit to attend a post-secondary institution after June 1, 2014, you must notify Citizenship and Immigration Canada (CIC) via your MyCIC account every time you change institutions.

با این وجود در آپلی ابرود خوندم که دوستان میگن که لازم نیست اطلاع بدی و در همون فرودگاه موقع گرفتم استادی پرمیت این قضیه تغییر دانشگاه رو مطرح کن. بچه ها میشه راهنمایی کنید برای تغییر دانشگاه باید چه کار کنم؟
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    -
    -در صورتی که جایی ثبت نام نکنید، بعد از نود روز، موندنتون در کانادا غیر قانونی میشه و باید تا اون مدت ترک کرده باشید.
    دوستان این مدت 90 روز رو تغییر ندادن؟ میشه خواهش کنم لینک این مطلب رو معرفی بفرمایید؟

با سپاس فراوان
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ساخت و تولید-دانشگاه صنعتی اصفهان

دوستان عزیز. من با پذیرش یک دانشگاه خارج کبک برای ویزا اقدام کردم. الان میخوام دانشگاهمو عوض کنم به یکی از دانشگاه های توی کبک. حالا دقیقا چکاری باید انجام بدم؟ تازه دانشگاه جدید توی کبکه و برای CAQ هم باید اقدام کنم. ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام دوستان

ببخشید سوالی برام پیش اومده که جوابشو تو فروم ندیدم.

من با پذیرش وینزور برای کانادا اقدام کردم ولی بعد 6 ماه هنوز ویزام نیومده و دانشگاه دیگه دیفر قبول نکرد و پذیرشم پرید.

همون موقع پذیرش اوتاوا هم داشتم که خوشبختانه تا 4 ماه دیگه وقت داده تا برم.

سوالم اینه که چون شنیدم اگه بخوان ویزا بدن، قبل پاس ریکویست، نامه دیفر یا پذیرش جدید رو اسک میکنن، اگه اون موقع به جای وینزور، پذیرش اوتاوا رو براشون بفرستم قبول میکنن که ویزا رو صادر کنن؟ بعدا موقع صدور استادی پرمیت تو فرودگاه چطور؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    -امکان تغییر دانشگاه وجود داره، اما پلیس خدمات مرزی که در فرودگاه باهاتون مصاحبه می کنه رو باید مطلع کنید. در این صورت چون تغییر بزرگی محسوب میشه ممکنه قانع نشه.
    -اگر بعد از ورود به کانادا تصمیمتون عوض شه، مادامی که موسسه ی آموزشی جدیدی که انتخاب می کنید، جزء Designated Learning Institutions باشه (و بنابراین مجاز به گرفتن دانشجوی خارجی باشه) می تونید در اون تحصیل کنید.
    -در صورتی که جایی ثبت نام نکنید، بعد از نود روز، موندنتون در کانادا غیر قانونی میشه و باید تا اون مدت ترک کرده باشید.
    سلام
    ببخشید این سوال من قبلا پرسیده شده ولی جوابها گیجم کرده. همسر من از دانشگاهی در کانادا پذیرش گرفت برای ژانویه و برای استادی پرمیت اقدام کرد و من هم برای ویزای همراه. ویزا امد ولی خانمم دیفر کرد. (نزدیک ددلاین شروع ترم ویزا رسید و تقاضای دیفر را داده بود)
    بعد از اون برای سپتامبر امسال از دانشگاه دیگه ای تو انتاریو پذیرش گرفت که قصد داره این رو بره. الان فقط باید تو CIC اون DLI را عوض کنه؟ من به عنوان همراه کار خاصی که نباید بکنم؟
    یه نفر گفته بود چون ویزا و استادی پرمیت را بر اساس مدارک ارسالی دانشگاه قبلی دادن احتمال بروز مشکل هست!؟ کمی نگران شدم.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

سلام
    من یه سوال داشتم لطفا اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب منو بده.
    راستش من ویزام رو برای یه دانشگاه از کانادا گرفتم اما میخوام قبل از ورود دانشگاهم رو
    عوض کنم. گفتم بپرسم ببینم کسی این کار رو کرده و اینکه افیسر هنگام ورود مشکلی با اینکار نداشت؟

ممنونم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)