صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: امکان تغییر دانشگاه (کانادا) در زمان بررسی ویزا!

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : امکان تغییر دانشگاه (کانادا) در زمان بررسی ویزا!

نقل قول نوشته اصلی توسط szjafarzadeh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    یکی از دوستان من میخواد دانشگاهش رو در کانادا عوض کنه. میخواستم بدونم دوباره باید برگرده ایزان و ویزا بگیره و...
    خیلی ممنون میشم اگه سریع راهنمایی کیند.
    خیر نیازی نیست. study permit اش رو هم لازم نیست عوض کنه. فقط باید به اداره مهاجرت اطلاع بده.

سلام دوستان
    یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم.
    اگه یه نفر از یه دانشگاه توی مونترال پذیرش برای مستر گرفته باشه و با اون پذیرش ویزاش رو گرفته باشه. می تونه بره به یه استان دیگه و استادی پرمیتش رو با دانشگاه توی مونترال بگیره .
    1. میتونه بره و توی کالج ثبت نام کنه ولی نره به مونترال؟ نمیگن تو که مستر بودی چرا دیپلما خوندی؟
    2. اگه نتونست توی 5و6 ماه اول هیچ کالج و یا دانشگاهی ثبت نام کنه؟ براش مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون اگه جواب بدین چون خیلی خیلی مهمه

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ca_student نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم.
    اگه یه نفر از یه دانشگاه توی مونترال پذیرش برای مستر گرفته باشه و با اون پذیرش ویزاش رو گرفته باشه. می تونه بره به یه استان دیگه و استادی پرمیتش رو با دانشگاه توی مونترال بگیره .
    1. میتونه بره و توی کالج ثبت نام کنه ولی نره به مونترال؟ نمیگن تو که مستر بودی چرا دیپلما خوندی؟
    2. اگه نتونست توی 5و6 ماه اول هیچ کالج و یا دانشگاهی ثبت نام کنه؟ براش مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون اگه جواب بدین چون خیلی خیلی مهمه
    -امکان تغییر دانشگاه وجود داره، اما پلیس خدمات مرزی که در فرودگاه باهاتون مصاحبه می کنه رو باید مطلع کنید. در این صورت چون تغییر بزرگی محسوب میشه ممکنه قانع نشه.
    -اگر بعد از ورود به کانادا تصمیمتون عوض شه، مادامی که موسسه ی آموزشی جدیدی که انتخاب می کنید، جزء Designated Learning Institutions باشه (و بنابراین مجاز به گرفتن دانشجوی خارجی باشه) می تونید در اون تحصیل کنید.
    -در صورتی که جایی ثبت نام نکنید، بعد از نود روز، موندنتون در کانادا غیر قانونی میشه و باید تا اون مدت ترک کرده باشید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام دوستان
    ممکنه سوال من تکراری باشه اما لطفاً اگه کسی اطلاعات درست در این زمینه داره بهم کمک کنه چون خیلی خیلی برام حیاتیه

من از کنکوردیا(مونترال) پذیرش گرفتم و تونستم با خانومم ویزا بگیریم و اومدیم کانادا. رفتم مونترال استادی پرمیت گرفتم و حالا اومدم ونکوور.
    میخوام بدونم اگه همینجا توی ونکوور توی یه (DLI) ثبت نام کنم, حالا چه دانشگاه یا چه کالج, و دیگه نرم به مونترال, بعد ها واسه گرفتن PR و Citizenship برام مشکلی پیش نمیاد. مثلا گیر بدن که شما قرار بود کبک بری و از این حرفا. و کلا اگه این کار رو بکنم و به CIC هم شماره DLI جدید رو اطلاع بدم, ممکنه کنکوردیا شاکی بشه و برام مشکلی پیش بیاد؟

ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ca_student نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه سوال من تکراری باشه اما لطفاً اگه کسی اطلاعات درست در این زمینه داره بهم کمک کنه چون خیلی خیلی برام حیاتیه

من از کنکوردیا(مونترال) پذیرش گرفتم و تونستم با خانومم ویزا بگیریم و اومدیم کانادا. رفتم مونترال استادی پرمیت گرفتم و حالا اومدم ونکوور.
    میخوام بدونم اگه همینجا توی ونکوور توی یه (DLI) ثبت نام کنم, حالا چه دانشگاه یا چه کالج, و دیگه نرم به مونترال, بعد ها واسه گرفتن PR و Citizenship برام مشکلی پیش نمیاد. مثلا گیر بدن که شما قرار بود کبک بری و از این حرفا. و کلا اگه این کار رو بکنم و به CIC هم شماره DLI جدید رو اطلاع بدم, ممکنه کنکوردیا شاکی بشه و برام مشکلی پیش بیاد؟

ممنونم
    همین بالا که جواب تون رو داده بودند. اگر مقرات قانونی استادی پرمیت تون رو نقض نکنید مشکلی پیش نمیاد.

استادی پرمیت بنابر دوره ای هست که پذیرشش رو برای ویزا داده بودید صادر میشه و شما مجاز هستید هر دانشگاهی که دلتون خواست ثبت نام کنید۰ ولی توی استادی پرمیت ذکر میشه که دوره شما تحصیلات تکمیلی هست یا لیسانس۰ پس اگه با پذیرش دکتری یا مستر اومدین و دانشگاهی ثبت نام نکردین یا اصلا میخواین دانشگاهتون رو عوض کنید با همون استادی پرمیت میتونید برید دانشگاه دیگه دور های فوق یا دکتری رو ثبت نام کنید ولی دوره لیسانس باید استادی پرمیت رو از اول بگیرید که اون هم چون داخل کانادا هستید معمولا بدون مشکل میگیرید۰ بنابراین اگر ایران هستید و از جای دیگه پذیرش گرفتین نه به سفارت بگین نه اینجا تو فرودگاه

Junior Member

سلام دوستان.
    ببخشید من از دانشگاه کنکوردیا پذیرش گرفتم و یک ماه پیش برای ویزا اقدام کردم و امروز هم اسک شدم. منتها دیروز برام از دانشگاه وسترن اونتاریو که DLI هست پذیرش اومده. و شاید اونو برم. آیا نیاز هست که سفارت رو از این موضوع مطلع کنم؟
    چیکار کنم الان به نظرتون؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ferijal نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ببخشید من از دانشگاه کنکوردیا پذیرش گرفتم و یک ماه پیش برای ویزا اقدام کردم و امروز هم اسک شدم. منتها دیروز برام از دانشگاه وسترن اونتاریو که DLI هست پذیرش اومده. و شاید اونو برم. آیا نیاز هست که سفارت رو از این موضوع مطلع کنم؟
    چیکار کنم الان به نظرتون؟
    خیلی ممنون
    سفارت را لازم نیست مطلع کنید ولی وقتی وارد کانادا شدید به اداره مهاجرت اطلاع بدهید.

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه Concordia مونترال براي fall 2015 براي مقطع ارشد پذيرش گرفتم و واسه ويزا اقدام كردم اخيراً يه پذيرش از دانشگاه آلبرتابراي winter 2015 گرفتم ميخواستم ببينم بايد براي ويزا دوباره اقدام كنم ؟
    خيلي ممنون

Junior Member

سلام. دوستان مراحل تغییر دانشگاه بعد از صدور ویزا به چه صورت هست؟
    یعنی به محض ورود به اولین فرودگاه و در زمان صدور استادی پرمیت این فرآیند باید انجام بشه؟ و یا نحوه اطلاع دادن به اداره مهاجرت کی و چگونه هست؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)