صفحه 1 از 41 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 404

موضوع: مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

Banned

پیش فرض مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

لطفا در خصوص سوال در مورد شانس پذیرش یکی از سه الگوی زیر را رعایت کنید

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی یا کالج
    رشته مورد نظر:

معدل پیش دانشگاهی:
    معدل دیپلم:
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان:
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:

تحصیلات دانشگاهی: (مثلا ترم 6 رشته X با معدل N)
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان:
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر:

معدل لیسانس:
    رشته لیسانس:
    دانشگاه لیسانس:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر:

معدل ارشد:
    رشته ارشد:
    دانشگاه ارشد:
    معدل لیسانس:
    رشته لیسانس:
    دانشگاه لیسانس:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

ویرایش توسط sepidehreg : March 12th, 2015 در ساعت 02:19 PM

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رشته mba

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_com نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر اطلاعاتی راجع به دانشگاه هایی در آلمان که رشته mba دارن دارید لطفا share کنید
    ممنون
    سلام
    من دانشجوی رشته mba در آلمان هستم. راجع به mba می تونم بگم که:

1- سعی کنید حتما به زبان انگلیسی بخونید !

2- در آلمان هزینه تحصیل mba به زبان انگلیسی از 0 تا 20.000 یورو در ترم متغییر هست ! کاملا بستگی به شهر و دانشگاه داره !

3- برای تحصیل mba در آلمان باید حداقل IELTS 6 داشته باشید ! بعضی دانشگاه ها GMAT بین 500 تا 650 برای ورودی می خواهند ! البته امکان گرفتن پذیرش مشرط بدون این نمرات هم هست ! و بعضی دانشگاه ها نمره GRE رو هم قبول می کنند ! (برای finance اکثرا نمره IELTS باید 6.5 به بالا باشه)

و البته هستند دانشگاه هایی که نمره GMAT یا IELTS هم نمی خواهند !!!!!

در کل آلمان در دنیا از نظر هزینه تحصیل mba نسبت به سطحی که دانشگاه هاش دارند فوق العاده ارزونه !!!

اگه سوالی داشتین بپرسید !

Junior Member

به نظرتون اگه آلمانی یه نفر قوی باشه و بخواهد برای MBA ( آلمانی ) اقدام کنه اونا پذیرش نمی دهند یا در آینده خودمان با مشکل مواجه می شویم !!؟ لطفا شرایط لازم رو برای پذیرش MBA به زبان آلمانیرو ممنون می شوم بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی رشته mba در آلمان هستم. راجع به mba می تونم بگم که:

1- سعی کنید حتما به زبان انگلیسی بخونید !

2- در آلمان هزینه تحصیل mba به زبان انگلیسی از 0 تا 20.000 یورو در ترم متغییر هست ! کاملا بستگی به شهر و دانشگاه داره !

3- برای تحصیل mba در آلمان باید حداقل IELTS 6 داشته باشید ! بعضی دانشگاه ها GMAT بین 500 تا 650 برای ورودی می خواهند ! البته امکان گرفتن پذیرش مشرط بدون این نمرات هم هست ! و بعضی دانشگاه ها نمره GRE رو هم قبول می کنند ! (برای finance اکثرا نمره IELTS باید 6.5 به بالا باشه)

و البته هستند دانشگاه هایی که نمره GMAT یا IELTS هم نمی خواهند !!!!!

در کل آلمان در دنیا از نظر هزینه تحصیل mba نسبت به سطحی که دانشگاه هاش دارند فوق العاده ارزونه !!!

اگه سوالی داشتین بپرسید !
    با سلام
    به نظرتون اگه آلمانی یه نفر قوی باشه و بخواهد برای MBA ( آلمانی ) اقدام کنه اونا پذیرش نمی دهند یا در آینده خودمان با مشکل مواجه می شویم !!؟ لطفا شرایط لازم رو برای پذیرش MB A به زبان آلمانیرو بفرمایید مر30

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed85644 نمایش پست ها
    به نظرتون اگه آلمانی یه نفر قوی باشه و بخواهد برای MBA ( آلمانی ) اقدام کنه اونا پذیرش نمی دهند یا در آینده خودمان با مشکل مواجه می شویم !!؟ لطفا شرایط لازم رو برای پذیرش MBA به زبان آلمانیرو ممنون می شوم بفرمایید

پذیرش که می دهند ! ولی اگه راجع به MBA تحقیق کنی می بینی که بهتره به زبان انگلیسی خونده بشه ! چون این رشته اصالتا از آمریکا و کانادا و کشورهای انگلیسی زبان شروع شده شم و اکثر منابع این رشته به زبان انگلیسی است ! اگر این رشته رو به انگلیسی بخونید خب شانس کار در خیلی از کشورهای انگلیسی زبان رو دارید و حتی در آلمان هم یک مدیر خوب بهتره به زبان انگلیسی درس بخونه ! من آلمانی های زیادی رو دیدم که اون ها هم ترجیح می دهند به انگلیسی درس بخونند !

اگه باز سوالی داشتی بپرس.

سلام
    میخواستم بدونم دانشگاه GEORG SIMON OHM UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCE (GSO-MI)NUREMBERG دانشگاه قابل قبولی هست؟
    میتونم برای MBA از اکتبر برای تحصیل به زبان انگلیسی پذیرش بگیرم
    شهریه اش 17000 eu هست که به نظرم بالاست.به نظر شما ارزشش رو داره؟
    در ضمن من مدرک مکانیک دانشگاه آزاد دارم و معدلم 13 هست وآیلتس 6 وسابقه کار دارم.میتونم بهتر از این GSO چیزی پیدا کنم؟
    ممنون

برای تحصیل در مقطع مستر این رشته حتما باید لیسانس مرتبط باشه و آیا معدل لیسانس که رشته ای غیر از مدیریت هست تاثیری رو پذیرش داره؟
    (برای من که رشتم کامپیوتر هست)؟
    البته سوال من مربوط به تمام کشورهاست و نه صرفا آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    برای تحصیل در مقطع مستر این رشته حتما باید لیسانس مرتبط باشه و آیا معدل لیسانس که رشته ای غیر از مدیریت هست تاثیری رو پذیرش داره؟
    (برای من که رشتم کامپیوتر هست)؟
    البته سوال من مربوط به تمام کشورهاست و نه صرفا آلمان
    بسته به دانشگه داره ! در آلمان هستند دانشگاه هایی که با رشته غیر مرتبط هم می تونید پذیرش بگیرید. در کشورهای دیگه هم هستند.

ApplyAbroad Superstar

با سلام خدمت همه دوستان من این فروم رو مرور کردم اما چند سوال مجدداً به ذهنم خطور کرد که جوابشو بدید ممنون میشم.

1- من کاردانی الکترونیک با معدل 14.5 و کارشناسی الکترونیک با معدل 13 -- دارای ایلتس 6.5 --- و سابقه کار حدود 5 سال -- و دارای گواهینامه مختلف در چند software دارم )

1- واسه فوق لیسانس MBA آیا شانسی وجود داره؟؟
    2- ایا اطلاع دارید که این رشته تنها بهه صورت english ارائه میشه یا خیر؟؟
    3- چون یکم شرایط مالی من ناجوره میشه در حد امکان لینک یا ادرسی از دانشگاه مرتبط با mba ارائه کنید. ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان من این فروم رو مرور کردم اما چند سوال مجدداً به ذهنم خطور کرد که جوابشو بدید ممنون میشم.

1- من کاردانی الکترونیک با معدل 14.5 و کارشناسی الکترونیک با معدل 13 -- دارای ایلتس 6.5 --- و سابقه کار حدود 5 سال -- و دارای گواهینامه مختلف در چند software دارم )

1- واسه فوق لیسانس MBA آیا شانسی وجود داره؟؟
    2- ایا اطلاع دارید که این رشته تنها بهه صورت english ارائه میشه یا خیر؟؟

3- چون یکم شرایط مالی من ناجوره میشه در حد امکان لینک یا ادرسی از دانشگاه مرتبط با mba ارائه کنید. ممنون میشم.
    بله شانس دارید اگه سابقه کار مرتبط داشته باشید. این رشته همان طور که گفتم به زبان انگلیسی هم در المان تدریس می شود.

صفحه 1 از 41 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)