صفحه 39 از 41 نخستنخست ... 29303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 404

موضوع: مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

رشته مورد نظر: مدیریت پروژه، مهندسی محیط زیست، مدیریت مهندسی، مهندسی صنایع، MIS، ...

معدل لیسانس: 14.8
    رشته لیسانس: مهندسی صنایع - تکنولوژی
    دانشگاه لیسانس: آزاد تهران جنوب
    مدرک زبان انگلیسی: TOEFL 102 فوریه منقضی میشه
    مدرک زبان آلمانی: ZD (مدرک قدیمی سال 84) - میتونم دو ماهه B1 بگیرم
    مقالات خارجی: ندارم
    مقالات داخلی: 1 دونه کنفرانس مدیریت پروژه در مورد مدیریت ریسک پروژه های نرم افزاری
    تالیف کتاب: قبل از لیسانس چند تا ترجمه بی ربط
    سابقه کار: 4 سال سوابق کاری در جاهای مختلف بدون بیمه + 6 سال با بیمه در یکی از معتبرترین شرکتهای IT : الان تو فیلد مدیریت پروژه و بویژه مدیریت ریسک کار میکنم
    سایر افتخارات و مدارک: فوق لیسانس مهندسی آینده پژوهی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - معدل 16.25 - موضوع سیاست گذاری انرژی !!!!!

GRE ندارم - الان امتحان بدم quant بالای 160 میگیرم ولی verbal و AW هنوز کار داره.

دانشگاه مورد نظر در آلمان: فرقی نمیکنه ولی ترجیحا هامبورگ و اطراف

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

پیش فرض پاسخ : مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

نقل قول نوشته اصلی توسط bernardk نمایش پست ها
    رشته مورد نظر: مدیریت پروژه، مهندسی محیط زیست، مدیریت مهندسی، مهندسی صنایع، MIS، ...

معدل لیسانس: 14.8
    رشته لیسانس: مهندسی صنایع - تکنولوژی
    دانشگاه لیسانس: آزاد تهران جنوب
    مدرک زبان انگلیسی: TOEFL 102 فوریه منقضی میشه
    مدرک زبان آلمانی: ZD (مدرک قدیمی سال 84) - میتونم دو ماهه B1 بگیرم
    مقالات داخلی: 1 دونه کنفرانس مدیریت پروژه در مورد مدیریت ریسک پروژه های نرم افزاری
    تالیف کتاب: قبل از لیسانس چند تا ترجمه بی ربط
    سابقه کار: 4 سال سوابق کاری در جاهای مختلف بدون بیمه + 6 سال با بیمه در یکی از معتبرترین شرکتهای IT : الان تو فیلد مدیریت پروژه و بویژه مدیریت ریسک کار میکنم
    سایر افتخارات و مدارک: فوق لیسانس مهندسی آینده پژوهی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - معدل 16.25 - موضوع سیاست گذاری انرژی !!!!!

GRE ندارم - الان امتحان بدم quant بالای 160 میگیرم ولی verbal و AW هنوز کار داره.

دانشگاه مورد نظر در آلمان: فرقی نمیکنه ولی ترجیحا هامبورگ و اطراف

برای اپلای کردن برای ارشد اولین قدمی که باید بردارید اینه که مدارکتون رو آزاد , ترجمه و تایید سفارت بکنید. دانشگاه های مورد نظرتون رو انتخاب کنید و در زمان مشخص شده توسط دانشگاه باید از طریق سایت uni assist اپلای کنید. سابقه کاریتون برای اپلای کردن برای MBA نکته مثبتی هست اما برای ارشد بقیه رشته ها سابقه کاری نیاز نیست.
    اینو در نظر داشته باشید که MBA همه دانشگاه ها شهریه بالایی داره از ترمی 3000 یورو گرفته تا کل 2 سال 36000 یورو. اما مدیریت های معمولی همون شهریه معمولی دانشگاه ها که حدود 300 یورو هست رو داره. به نظرم خیلی خودتون رو درگیر شهر خاصی نکنید چندجا اپلای کنید از شهرهای خیلی کوچک گرفته تا مثلا همین هامبورگ. اگه با زبان آلمانی اپلای کنید شانستون میره بالاتر , پس بهتره مدرک زبانی که دانشگاه میخواد رو بگیرید که حداقل B2 هست. اگه بخواهید حتما MBA بخونید هم خب به GRE یا یه امتحان دیگه نیاز دارید.
    با یه سرچ ساده تو گوگل دانشگاه های که رشته تون رو داره پیدا کنید , شرایط رو نگاه کنید , ددلاین ها رو چک کنید و برنامه ریزی کنید. اگه بازم سوالی دارید حتما بپرسید

با سلام،من فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه آراد تهران دارم.میخواستم در مورد تحصیل این رشنه در کشور آلمان بدونم و اینکه بازار کار این رشته در آلمان چطور هست؟و میخواستم بدونم مدرک زبان آلمان بیشتر به دردم میخوره یا انگلیسی؟

Junior Member

درود دوستان.
    من لیسانس اقتصاد از دانشگاه پیام نور دارم با معدل 12/98.دوره های زبان انگلیسی رو گذروندم و مدرکی که معادل دیپلم زبان هست رو دارم و قصد دارم امتحان FCE رو شرکت کنم.مدرک طراحی سایتWORDPRESS و ICDL جامع رو هم دارم که قابل ترجمه هست رو گرفتم.
    بربرای رشته MBA امکان گرفتن پذیرش دارم از دانشگاه های المان؟در مورد هزینه ها و گرفتن خوابگاه هم اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید.

Junior Member

رشته مورد نظر: حسابداری مالی

معدل لیسانس:14.25
    رشته لیسانس:حسابداری
    دانشگاه لیسانس:دانشگاه ازاد
    مدرک زبان انگلیسی:-
    مدرک زبان آلمانی:در حال شروع a1
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:3سال
    سایر افتخارات و مدارک:

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: مازکتینگ

معدل ارشد: 17.10
    رشته ارشد:مدیریت بازرگانی -بازاریابی
    دانشگاه ارشد: دانشگاه دولتی گیلان
    معدل لیسانس: 15.21
    رشته لیسانس: مدیزیت صنعتی
    دانشگاه لیسانس:
    دانشگاه گیلان
    مدرک زبان انگلیسی:
    آیلتس ندارم
    مدرک زبان آلمانی: b2
    مقالات خارجی: 1
    مقالات داخلی: 1
    تالیف کتاب:
    سابقه کار: 1 سال
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان: دانشگاه دولتی
    نیاز به فاند و بورسیه دارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nassimp نمایش پست ها
    رشته مورد نظر: مازکتینگ

معدل ارشد: 17.10
    رشته ارشد:مدیریت بازرگانی -بازاریابی
    دانشگاه ارشد: دانشگاه دولتی گیلان
    معدل لیسانس: 15.21
    رشته لیسانس: مدیزیت صنعتی
    دانشگاه لیسانس:
    دانشگاه گیلان
    مدرک زبان انگلیسی:
    آیلتس ندارم
    مدرک زبان آلمانی: b2
    مقالات خارجی: 1
    مقالات داخلی: 1
    تالیف کتاب:
    سابقه کار: 1 سال
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان: دانشگاه دولتی
    نیاز به فاند و بورسیه دارم
    سلام
    معدلاتون هر دوتا خوبه. اگر کارهای لیسانس و ارشدتون مرتبط بوده باشه، می تونین خیلی راحت انگیزه نامه بنویسین.
    در کل شرایط خوبی دارین، ولی خب باید بگردین و استاد پیدا کنین دیگه. آیلتس رو حتی اگه نداشته باشین، بازم باید انگلیسی رو بلد باشین. اگر بلد نباشین، برای دکترا کار سختی دارین. چون ازتون انتظار میره که بتونین مقاله بخونین وبه انگلیسی ارائه بدین. آلمانی بلد بودن هم خیلی پوئن مثبت و خوبیه.
    دانشگاها رو برای این رشته نمیشناسم که بخوام معرفی کنم، ولی شرایط کلی شما خوبه واسه پذیرش گرفتن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - علامه طباطبایی

رشته مورد نظر: مدیریت منابع انسانی(با توجه به پایان نامه و سابقه کارم ) اگر نه هر مدیریتی که بازار کار خوبی بعدا در آلمان داشته باشه

معدل ارشد:19/09
    رشته ارشد:مدیریت بازرگانی گرایش بیمه
    دانشگاه ارشد: علامه طباطبایی
    معدل لیسانس:17/34
    رشته لیسانس: زیست شناسی
    دانشگاه لیسانس:الزهرا
    مدرک زبان انگلیسی: ندارم اما زبان در سطح intermediate
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    مقالات داخلی: 2 تا کنفرانسی
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار: حدود 16 سال
    سایر افتخارات و مدارک: گواهی رتبه اول ارشد

دانشگاه مورد نظر در آلمان: دانشگاههای جنوب المان ترجیحا - ضمنا شرایط کاری برای همسرم بیشتر باشه تو اون شهر
    با تشکر میخواستم لطف کنید بفرمایید اولین قدم برای پیدا کردن استاد چه کنم؟ شنیدم بیشتر از رشته کار پایان نامه در یافتن استاد مهمه
    ترجیحم فاند هست اما اگر نشد تا یکسال میتونیم زندگی کنیم البته بعد از اون اگه کار پیدا نکنیم باید برگردیم
    ممنون میشم بفرمایید از کجا شروع کنم ؟ مدارکم رو ازاد کردم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط azi59sh نمایش پست ها
    رشته مورد نظر: مدیریت منابع انسانی(با توجه به پایان نامه و سابقه کارم ) اگر نه هر مدیریتی که بازار کار خوبی بعدا در آلمان داشته باشه

معدل ارشد:19/09
    رشته ارشد:مدیریت بازرگانی گرایش بیمه
    دانشگاه ارشد: علامه طباطبایی
    معدل لیسانس:17/34
    رشته لیسانس: زیست شناسی
    دانشگاه لیسانس:الزهرا
    مدرک زبان انگلیسی: ندارم اما زبان در سطح intermediate
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    مقالات داخلی: 2 تا کنفرانسی
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار: حدود 16 سال
    سایر افتخارات و مدارک: گواهی رتبه اول ارشد

دانشگاه مورد نظر در آلمان: دانشگاههای جنوب المان ترجیحا - ضمنا شرایط کاری برای همسرم بیشتر باشه تو اون شهر
    با تشکر میخواستم لطف کنید بفرمایید اولین قدم برای پیدا کردن استاد چه کنم؟ شنیدم بیشتر از رشته کار پایان نامه در یافتن استاد مهمه
    ترجیحم فاند هست اما اگر نشد تا یکسال میتونیم زندگی کنیم البته بعد از اون اگه کار پیدا نکنیم باید برگردیم
    ممنون میشم بفرمایید از کجا شروع کنم ؟ مدارکم رو ازاد کردم
    سلام
    شما معدلاتون خیلی خوبه. ولی چون رشته هاتون مرتبط نیست، من دقیقا نمی دونم چطوری میشه و باید به چه استادای ایمیل بزنین.
    در هر صورت شما باید تو سایت های دانشکده هایی که مد نظرتون هست استادای مورد نظرتونو پیدا کنین، کسایی که کاری که کرده ان به تزهای شما مرتبط باشه. بعد بهشون ایمیل بزنین و بگین من به کار شما علاقه مندم، رزومه و مدارکتونو هم پیوست کنین. برای ایمیل سرچ کنین و نمونه پیدا کنین تو اینترنت. توی همین سایت هم فکر کنم تو تاپیک های دیگه باشه نمونه ایمیل هایی که بچه ها زده باشن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام
    رشته مورد نظر: دكترا اقتصاد
    معدل ليسانس : ١٢.٧٥
    رشته ليسانس: رياضي
    دانشگاه ليسانس : سراسري
    معدل فوق ليسانس : ١٦.٩٥
    رشته فوق ليسانس:اقتصاد
    مدرك زبان انگليسي : أيلتس٦ دارم اما سه سال ازش گذشته
    مقاله خارجي ندارم
    مقاله داخلي ندارم
    7 سال سابقه بيمه مرتبط با اقتصاد در اداره دولتي دارم
    سن ٣٦ سال
    دوستان چقدر اميد به پذيرش در آلمان دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)