صفحه 11 از 41 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 404

موضوع: مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته mba

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    رشته MBA در بعضی دانشگاهها برای کسانی که لیسانس مربوط به تجارت دارند بدون شهریه هم هست !
    خب مدیریت بازرگانی که کاملا مرتبطه،نیست؟؟
    میشه دانشگاه های رو که میگید معرفی کنید؟
    یا حداقل دانشگاهی که شهریه اش کم باشه؟
    یه سئوال دیگه هم داشتم.شما میدونید این دانشگاه هایی که دو ترم انگلیسی هستن و دو ترم آلمانی از همون اول مدرک آلمانی رو می خوان یا نه؟من واقعا شرایطم طوریکه باید هرچه سریع تر ادمیشن بگیرم ولی خب ترجیح میدم ارزونترین حالت رو پیدا کنم.مرسی

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elmino نمایش پست ها
    خب مدیریت بازرگانی که کاملا مرتبطه،نیست؟؟
    میشه دانشگاه های رو که میگید معرفی کنید؟
    یا حداقل دانشگاهی که شهریه اش کم باشه؟
    یه سئوال دیگه هم داشتم.شما میدونید این دانشگاه هایی که دو ترم انگلیسی هستن و دو ترم آلمانی از همون اول مدرک آلمانی رو می خوان یا نه؟من واقعا شرایطم طوریکه باید هرچه سریع تر ادمیشن بگیرم ولی خب ترجیح میدم ارزونترین حالت رو پیدا کنم.مرسی
    فکر نمی کنم از مدیریت بازرگانی چیزی نزدیکتر به MBA باشه. وقتی رشته حسابداری یا finance جزو زیرشاخه های نزدیک به MBA هست پس باید قبول کرد که این رشته هم به اندازه کافی مربوط هست (در واقع اغلب از رشته مدیریت بازرگانی یا تجارت بین الملل به عنوان نزدیکترین رشته ها به MBA نام برده میشه). دانشگاهها زیاد هستند ولی هرکدوم شرایط خواصی دارند. باید چک کنید ببینید کدوم بدرد شما می خوره. رشته هایی که آلمانی- انگلیسی هستند هم اکثرا هم مدرک انگلیسی می خوان هم آلمانی. ولی بسته به اینکه چند درصد به آلمانی و چند درصد انگلیسی باشه سطح زبانی که مورد نیاز هست متفاوت خواهد بود.

سلام می خواستم بدونم میشه مستر مجدد تو آلمان خوند و ویزا مشکل نداره؟من ام بی ای ایران خوندم می خوام یک مستر دیگه نزدیک به رشتم تو آلمان بخونم....ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم میشه مستر مجدد تو آلمان خوند و ویزا مشکل نداره؟من ام بی ای ایران خوندم می خوام یک مستر دیگه نزدیک به رشتم تو آلمان بخونم....ممنون
    بله میشه مشکلی نیست.

سلام . خوبین ؟ لطف میکنین . دانشگا هایی که MBA رو به انگلیسی ارایه میدن در آلمان معرفی کنین . تر جیحا اونایی که 200 تا 300یورو این حدود هزینه دارن . ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_fsh60 نمایش پست ها
    سلام . خوبین ؟ لطف میکنین . دانشگا هایی که MBA رو به انگلیسی ارایه میدن در آلمان معرفی کنین . تر جیحا اونایی که 200 تا 300یورو این حدود هزینه دارن . ممنون
    برای پیدا کردن دانشگاهها شما می تونید از سایتهایی مثل http://www.mastersportal.eu/ استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من وضعیتمو براتون تشریح می‌کنم، اگه میشه یکی به من توانتخاب دانشگاه و روند انجام کار کمک کنه
    لیسانسم مهندسی برق-قدرت بوده از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 17.51
    کنکور ارشد MBA دادم، همین امسال یعنی 92، رتبمم شد 63
    مقاله هیچی ندارم، از این بابت خیلی می ترسم!!!
    سابقه کار دارم بیشتر تو فیلد Marketing تو شرکت های IT کار، تقریباً 2 سال
    متاسفانه امکان مالی ندارم که بتونم هزینه ی شهریه دانشگاه رو بپردازم
    زبان انگلیسیم در حد خیلی خوبه آلمانی هم دارم میخونم و خوبه وضعیتم
    به نظرتون واسه چه دانشگاهی می تونم اقدام کنم واسه فاند گرفتن؟
    ممنون می شم که کمکم کنید.

Member jolia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    امار

دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید. من امار خوندم ازاد با معدل 14.45 ایلتس 6 دارم جنرال که داره اکپایر میشه . 6 سال سابقه فروش و مارکتینگ دارم . می خواشتم بدنم شانسی برای پذیرش در یه دانشگاه رو دارم؟ البته free در ضمن من دو تا مقاله داشتم که ارائه ندادم بخاطر شرایطی
    رشته: امار(12 امتیازی)/ارسال مدارک: دسامبر 2010/فایل نامبر: آپریل 2011/مصاحبه: فوریه 2013/مدیکال:اگوست 2013
    ما نسل بدبختی هستيم، دست مان به مقصر اصلی نمی رسد، از همديگر انتقام می گيريم!(عباس معروفی | تماماً مخصوص)

پیش فرض پاسخ : رشته انسانی در آلمان

کسی میدونه که رشته حسابداری لیسانس داره یا دوره هست توی آلمان؟ آیا با داشتن پذیرش حسابداری میشه ویزا گرفت؟ ودیگه اینکه آیا دانشگاهی رو میشناسید که این رشته یا رشته های مرتبط مثل مدیریت مال و.. برای مقطع لیسانس یا فوق لیسانس داشته باشن؟

سلام دوستان با سپاس از شما که زحمت میکشید و به سوالات ما پاسخ میدید
    خانم mehrabounr لطف کردن و بعد از پاسخ من رو به این قسمت ارجاع دادن
    من شرایطم رو اول بگم:
    دانشجوی علوم مهندسی گرایش عمران دانشگاه تهران(یه سال دیگه درسم تموم میشه)
    معدل 13
    سابقه کار تدریس کردم فقط
    مقاله مرتبط ندارم
    زبان ZD آلمانی و میتونم سریع IELTS یا TOEFL با نمره خوب بگیرم
    فک کنم بتونم چندتا recom جور کنم
    هدفمم اینه که MBA بخونم یا حالا یکی از گرایشات مدیریت رنکش مهم نیست فقط پول نخواد
    میخواستم ببینم با این شرایط شانسی واسه پذیرش گرفتن دارم؟ حقیقت اینه که من توان مالی چندانی ندارم (دیگه نهایت همون 8000 یورو که باید تو حسابمون باشه رو جور کنم) که بخوام بورژووازی برم تو فکرم این بود که از آلمان پذیرش بگیرم و چون آلمانی بلدم میتونم اونجا راحت کار پیدا کنم و اون 600 یورو هزینه زندگیمو در ماه درمیارم. و خوب فرهنگ و فلسفه آلمانیارم خیلی دوست دارم. ولی توی همین تاپیک خوندم که با توجه به اصالت امریکایی رشته خیلی مهمه که رشته رو به زبان انگلیسی بخونیم میخواستم ببینم این چقدر مهمه چون فکر نکنم بتونم به انگلیسی ادمیشن بگیرم. ضمن اینکه من میخوام بعدش دکتری بخونم حالا تو یه دانشگاه رنک بالا تو امریکا و با فاند خوب و نمیخوام به زبون آلمانی خوندنه اونو دچاره لطمه کنه.
    خواهش میکنم منو راهنمایی کنید و بگید که کلن اطلاعاتم درسته و اینکه کلن باید چیکار کنم و مهمتر اینکه چقدر شانس دارم...
    Vielen Dank 1

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)