صفحه 3 از 41 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 404

موضوع: مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : رشته mba

با سلام. دوستان بدلیل اینکه رشته MBA در وب سایت Daad.de محدوده میشه یه چند تا دانشگاه واسه این رشته بهم معرفی کنید؟؟ البته FH بود ایرادی نداره.

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با سلام. دوستان بدلیل اینکه رشته MBA در وب سایت Daad.de محدوده میشه یه چند تا دانشگاه واسه این رشته بهم معرفی کنید؟؟ البته FH بود ایرادی نداره.
    والا محدود که نیست الان بالای 30 تا رشته MBA در DAAD هست ولی EBS و HTW Berlin و Frankfurt خوبه برنامه هاشون ولی گرون هستن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    والا محدود که نیست الان بالای 30 تا رشته MBA در DAAD هست ولی EBS و HTW Berlin و Frankfurt خوبه برنامه هاشون ولی گرون هستن
    با تشکر.

اما من دنبال یک دانشگاه یا موسسه علوم کاربردی می گردم که رشته MBA رو با هزینه پایین دریافت کنه. البته میگم رنک دانشگاه برام مهم نیست....!!! با تشکر در ضمن در سایت daad.de بیشتر برنامه های مرتبط با پاره وقت و یا رشته های خارج از فیلد مدیریت رو میاره!!!!!!

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با تشکر.

اما من دنبال یک دانشگاه یا موسسه علوم کاربردی می گردم که رشته MBA رو با هزینه پایین دریافت کنه. البته میگم رنک دانشگاه برام مهم نیست....!!! با تشکر در ضمن در سایت daad.de بیشتر برنامه های مرتبط با پاره وقت و یا رشته های خارج از فیلد مدیریت رو میاره!!!!!!
    اکثر دانشگاههای کم هزینه تنها کسانی که می توانند اپلای کنند که رشته مربوط به تجارت یا سابقه کار داشته باشند. باز بیشتر بگردی حتما دانشگاه مورد نظرت رو پیدا خواهی کرد.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی در مورد رشته MBA در المان اطلاعی داره؟ میخواهم دانشگاهی باشه که به زبان انگلیسی تدریس میشه.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Heifa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در مورد رشته MBA در المان اطلاعی داره؟ میخواهم دانشگاهی باشه که به زبان انگلیسی تدریس میشه.
    ممنون
    با سلام خدمت شما.

دانشگاههای متعددی در کشور المان این رشته رو ارائه می دهند و شما حتی این فرصت را دارید متناسب با هزینه و رزومه تحصیلی دانشگاه خاصی را انتخاب نمایید. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص رزومه تحصیلی - کاری خود را شرح دهید تا بیشتر با شما همکاری شود. در ضمن برای اطلاعات ضروری می توانید از طریق این وب سایت بیشتر با این رشته و جزئیات آن آشنا شوید. >>>> www.daad.de

پیروز باشید.

Junior Member linker آواتار ها

ا سلام خدمت دوستان کسی در باره دانشگاه بویت (Beuth Hochschule) و نحوه پذیرش MBA Renewables اطلاعاتی داره؟(ارشد )

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط linker نمایش پست ها
    ا سلام خدمت دوستان کسی در باره دانشگاه بویت (Beuth Hochschule) و نحوه پذیرش MBA Renewables اطلاعاتی داره؟(ارشد )
    دروود بر شما.

این موسسه علوم کاربردی یکی از معدود موسسه هایی است که MBA Renewable رو ارائه می کنه. شروع کلاس ها در October هر سال هست. به نمره زبان خوب نیاز داره IBT 70 و IELTS 5 همچنین در وب سایت امتیازاتی که یه فرد نسبت به فرد دیگر داره اورده شده مانند : سابقه کار مدیریتی
    در ضمن وب سایت زیر از خود دانشگاه در همین رشته می باشد امیدورام مفید واقع شود.
    http://www.beuth-hochschule.de/?id=1738

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer_hardware

سلام
    من دارم Georg-Simon-Ohm University پذیرش میگیرم رشتم computer بوده برای همین به جای ۳ ترم باید ۴ ترم درس بخونم. زبان اینگلیسیم هم متوسط هست که گفتند می تونم تا آخر فارغ التحصیلی مدرک IELTS 6.5 ارپه کنم.
    سوالم این هست توی این دانشگاه دروس در چه سطحی هست که اگه خیلی سنگین هست و نیاز به کنفرانس داره ۱ ترم صبر کنم و مدرکم رو ایران بگیرم بعد بیام که ریسک توش نباشه

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    پذیرش که می دهند ! ولی اگه راجع به MBA تحقیق کنی می بینی که بهتره به زبان انگلیسی خونده بشه ! چون این رشته اصالتا از آمریکا و کانادا و کشورهای انگلیسی زبان شروع شده شم و اکثر منابع این رشته به زبان انگلیسی است ! اگر این رشته رو به انگلیسی بخونید خب شانس کار در خیلی از کشورهای انگلیسی زبان رو دارید و حتی در آلمان هم یک مدیر خوب بهتره به زبان انگلیسی درس بخونه ! من آلمانی های زیادی رو دیدم که اون ها هم ترجیح می دهند به انگلیسی درس بخونند !

اگه باز سوالی داشتی بپرس.
    میتونم بپرسم دلیل این حرفتون چیه؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)