صفحه 36 از 41 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 404

موضوع: مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

پیش فرض پاسخ : مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس،

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    خب خود دانشگاه جواب داده دیگه :

حقیقتش اینه شما تا اپلای نکنین اصلا جواب قطعی نمیدن. ولی تو این مورد شما کارتون راحت تره و میشه فهمید اصلا پذیرش میدن یا نه. چون رشته تون بیربطه و اگه تو سایت دانشگاه نوشته باشه به رشته های بیربط پذیرش نمیدیم, دیگه شما برا چی میخوای اپلای کنی؟!
    من خودمم زمانی که میخواستم اپلای کنم تازه برای رشته های مرتبط, قبلش میپرسیدم. ولی باز میگفتن باید اپلای کنی و چواب نمیدادن.
    اون دانشگاه که میگین چندتا ایرانی موفق داشته. اون ایرانیان رشته لیسانسشون مرتبط بوده یا غیرمرتبط؟
    مهندسی یه واژه کلیه. مثلا مهندسی چی خونده بودن ؟ برق - مکانیک یا مثلا مهندسی اقتصاد ؟
    اگه مورد آخر رو خونده باشند خب پذیرش فاینانس راحت تر بهشون میدن.
    اگه شما واقعا دنبال اپلای کردن تو این رشته هستین همون بهترین راه اینه که مکاتبه کنین و در نهایت اپلای.
    نکته : همه دانشگاه ها با اسیست کار نمیکنند و یه درصدیشون اینطوری هستند.
    باز هم تشکر از شما بابت پاسخ جامعتون
    البته یه نکته بگم دانشگاه اولم گفته بود که " تعداد دانشجویانی که مهندسی های مختلف خوانده اند و فوق رو رشته فایننس خوانده اند زیاد بوده و افراد موفق درشون هم زیاد هست و بعضی ها الان صاحب منصب های خوبی شدن". به ایرانی بودن اصلا اشاره نشده بود.
    من از بلونیا پذیرش گرفتم گفتم شاید اینجا هم اینطوری باشه ولی در برگشتی به عقب متوجه شدم بلونیا نوشته که میشه حتی از رشته های مهندسی مکانیک و برق و کامپیوتر رفت و quant finance خواند. ولی اینجا اشاره کرده که related. شاید فقط 12 واحد ریاضی (انواع اقسام) + 3 واحد اقتصاد مهندسی + 3 واحد مدیریت ربط داشته باشه. هر چند مطمین هستم نمران جی ار ای و تافل من بیشتر از متوسط پذیرفته شدگان هست ولی خب رشته نامرتبطه.
    من رفتم دانشجویان کنونی رو نگاه کردم همشون آلمانی بودن فکر کنم اصلا international نداشت.
    دوست عزیز، یه نکته ای به شما بگم که چرا دست کسانی که میخواهند اپلای کنند به این رشته ها بسته است؟
    تقریبا به جز معدود دانشگاههایی که شهریه ندارند برای رشته فایننس بقیه شهریه دار هستند. کمترینشون هم همان ایالت بادن هست که دانشگاههای اولم و منهیم درش هست با ترمی 1500 یورو.
    دومیش هم اصرار اکثر افراد برای خواندن به زبان انگلیسی هست به خصوص در این رشته ها که حتی فکر نکنم C1 بتونه جواب گو باشه.
    من لینک "بیام انگلیسی بخونم" رو خواندم جالب بود ولی دقیق نتونستم نتیجه گیری بکنم.این هم جواب یکی از کوردینیتر ها که خودش دکتری تموم کرده هست:

It is definitely an advantage to be able to speak German when applying for jobs in Germany, but it is not always a requirement.

اینم جواب INTERNATIONAL OFFICE
    i
    n case you get accepted to Goethe-University, you will quickly come to realize that Frankfurt, and Germany as such, is predominantly German-speaking. Therefore, we always encourage students, even though interested in English-speaking programs, to at least know some basic German as it can be quite a struggle to live here and not speak a single word of German. For instance, Goethe-University does not provide English-speaking forms, which is something you will come across very often when it comes to administrative bodies all over Germany. However, I am not in the position to do a job counselling. I'd recommend you to contact the student advisory service at mmf@wiwi.uni-frankfurt.de, maybe they can be more of help.

Please let me know if you have further questions.
    ویرایش توسط Rana20868 : May 13th, 2017 در ساعت 09:55 PM

Banned

پیش فرض پاسخ : مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس،

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    باز هم تشکر از شما بابت پاسخ جامعتون
    البته یه نکته بگم دانشگاه اولم گفته بود که " تعداد دانشجویانی که مهندسی های مختلف خوانده اند و فوق رو رشته فایننس خوانده اند زیاد بوده و افراد موفق درشون هم زیاد هست و بعضی ها الان صاحب منصب های خوبی شدن". به ایرانی بودن اصلا اشاره نشده بود.
    من از بلونیا پذیرش گرفتم گفتم شاید اینجا هم اینطوری باشه ولی در برگشتی به عقب متوجه شدم بلونیا نوشته که میشه حتی از رشته های مهندسی مکانیک و برق و کامپیوتر رفت و quant finance خواند. ولی اینجا اشاره کرده که related. شاید فقط 12 واحد ریاضی (انواع اقسام) + 3 واحد اقتصاد مهندسی + 3 واحد مدیریت ربط داشته باشه. هر چند مطمین هستم نمران جی ار ای و تافل من بیشتر از متوسط پذیرفته شدگان هست ولی خب رشته نامرتبطه.
    من رفتم دانشجویان کنونی رو نگاه کردم همشون آلمانی بودن فکر کنم اصلا international نداشت.
    دوست عزیز، یه نکته ای به شما بگم که چرا دست کسانی که میخواهند اپلای کنند به این رشته ها بسته است؟
    تقریبا به جز معدود دانشگاههایی که شهریه ندارند برای رشته فایننس بقیه شهریه دار هستند. کمترینشون هم همان ایالت بادن هست که دانشگاههای اولم و منهیم درش هست با ترمی 1500 یورو.
    دومیش هم اصرار اکثر افراد برای خواندن به زبان انگلیسی هست به خصوص در این رشته ها که حتی فکر نکنم C1 بتونه جواب گو باشه.
    من لینک "بیام انگلیسی بخونم" رو خواندم جالب بود ولی دقیق نتونستم نتیجه گیری بکنم.این هم جواب یکی از کوردینیتر ها که خودش دکتری تموم کرده هست:

It is definitely an advantage to be able to speak German when applying for jobs in Germany, but it is not always a requirement.

اینم جواب INTERNATIONAL OFFICE
    i
    n case you get accepted to Goethe-University, you will quickly come to realize that Frankfurt, and Germany as such, is predominantly German-speaking. Therefore, we always encourage students, even though interested in English-speaking programs, to at least know some basic German as it can be quite a struggle to live here and not speak a single word of German. For instance, Goethe-University does not provide English-speaking forms, which is something you will come across very often when it comes to administrative bodies all over Germany. However, I am not in the position to do a job counselling. I'd recommend you to contact the student advisory service at mmf@wiwi.uni-frankfurt.de, maybe they can be more of help.

Please let me know if you have further questions.
    والا دیگه چی بگم من...
    نکته یک : اون شهریه 1500 تا برای ایالت بادن یه چیز مشخصه. یعنی ممکنه علاوه بر اون دانشگاه یه چیز جدا بگیره خودش. اون 1500 تا اجباری شده یه جورایی. به این نکته دقت کنین.
    نکته دو : تو این مکاتبات بحث کار و درس قاطی شده یه جورایی. اینکه برای کار نیاز به دانش آلمانی دارین انکارناپذیره. ما که ایران تیت داف دادیم و داریم کار میکنیم اینجا باهاشون گیر داریم, وای به حال کسانی که هیچی نمیدونن.
    نکته سه : شما اگه بخواین به انگلیسی بخواین درس بخونین همینه. اگه آلمانی بخواین اپلای کنین رشته BWL هست که خیلی رشته تاپی حساب میشه.
    نکته چهار : رشته تون هم بیربطه و این کار رو بیشتر سخت میکنه.
    نکته پنج : میتونی با کلی مکالمات و مطمین شدن, برا دو تا دانشگاه اپلای کنی ببینی چی میشه.

پیش فرض پاسخ : رشته mba

سلام
    من ارشد MBA دارم و مبخوام برای دانشگاه های توی آلمان اپلای کنم.

شنیدم که دکتری توی آلمان استاد محوره و باید با اون هماهنگ شیم
    سوالی که دارم اینه که برای اپلای دکتری MBA زبان انگلیسی خوبه یا زبان آلمانی ؟

پیش فرض پاسخ : مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابدار

معدل پیش دانشگاهی:12.5
    معدل دیپلم:16.5
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان:تجربی
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی:اقتصاد دانشگاه تهران
    مدرک زبان انگلیسی:ندارم
    مدرک زبان آلمانی:b1میگیرم تا سال دیگه
    تحصیلات دانشگاهی: ترم 2 با معدل های 13.6 و 16
    سایر افتخارات و مدارک:سمپاد علامه حلی
    دانشگاه مورد نظر در آلمان:هر دانشگاه رایگانی تو کلن آخن و دولسدورف همین اقتصاد

پیش فرض پاسخ : رشته mba

و اینکه برای اینکه اونجا مستقیم برم دانشگاه و کالج نرم باید 4 ترم تو ایران خونده باشم حتما؟
    و اگه آره تعداد واحدها مهم نیست؟
    مثلا اینکه دو ترم آینده هر ترم 12 واحد پاس کنم

یه جا خونده بودم برای کالج تو اونجا باید معدل دبیرستان بالای 15 باشه، میخوام ببینم این شرط برای کارشناسی هم برقراره؟ یعنی من که دو ترم دانشگاه اینجا خوندم و میخوام برای کارشناسی اپلای کنم هم باید معدل دبیرستان بالای 15 داشته باشم؟شانسی دارم با معدل زیر15؟
    لطفا هر چه سریعتر جواب بدید،ممنون

Junior Member adel1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif, CL

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی یا کالج
    رشته مورد نظر:
    مارکتینگ

معدل پیش دانشگاهی:
    ۱۶+
    معدل دیپلم:
    ۱۷+
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان:
    ریاضی
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی:
    مترجمی انگلیسی (رتبه ۱۰۰۰ کنکور زبان)مدرک زبان انگلیسی: ندارم (انگلیسیم خیلی قویه تافل ۹۰ به بالا)
    مدرک زبان آلمانی:
    ندارم
    تحصیلات دانشگاهی: (مثلا ترم 6 رشته X با معدل N)
    ۵ ترم دانشگاه دولتی قزوین زبان خوندم و میخوام انصراف بدم و یا کاردانی بگیرم
    سایر افتخارات و مدارک:
    سه سال سابقه کار در شرکت های بین المللی در ایران، ترجمه کتاب، در زمینه content marketing هم کار کردم.دانشگاه مورد نظر در آلمان: بیشتر ترجیحم غرب آلمان هست ولی به طور کل مشکلی نیست میخوام هزینه هاش من باشه

===
    الان ۲۶ سالمه در حال کار کردن هستم.

Junior Member

سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه تهران با معدل 14.45
    در حال حاضر هم مشغول خوندن eMBA هستم در سازمان مدیریت صنعتی
    از سال 86 هم مشغول کار هستم و رزومه کاری ام خوب هست
    میخواستم یک دوره ارشد دیگه بخونم در رشته Marketing در آلمان
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که آیا Business School ای پیدا میشه که از نظر هزینه ارزان باشه و آیا اصلا فاند میدن Business School ها؟ و اینکه اصلا برای من امیدی به گرفتن پذیرش هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 13.72 ار دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی دارم و فوق لیسانس MBA با معدل 16.67 ار دانشگاه غیر انتفاعی علوم و فنون مارندران - سابقه 5 سال کار در زمینه مدیریت فروش و بازاریابی دارم که 3 سال اون با بیمه است
    می خواستم بدونم شانسی برای پدیرش در این موارد رو دارم:
    1- دکتری مدیریت یا DBA
    2 - کارشناسی ارشد مدیریت یا MBA
    3- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
    اگر شانسی هست کدوم رو پیشنهاد می کنید و چرا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات - علم وصنعت

پیش فرض پاسخ : مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

سلام دوستان نظرتون رو در مورد شرایط من می گید؟
    ممنون

رشته مورد نظر: مدیریت تکنولوژی یا کارافرینی

معدل ارشد: 14.8
    رشته ارشد: فناوری اطلاعات
    دانشگاه ارشد: علم وصنعت ایران
    معدل لیسانس: 14.7
    رشته لیسانس: مهندسی کامپیوتر نرم افزار
    دانشگاه لیسانس: ازاد
    مدرک زبان انگلیسی: ایلتس
    مدرک زبان آلمانی:-
    مقالات خارجی:3
    مقالات داخلی: 3