صفحه 4 از 41 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 404

موضوع: مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

پیش فرض پاسخ : رشته mba

سلام دوستان من لیسانس مکانیک از دانشگاه دولتی کاشان معدل 14.5 دارم برای ادامه تحصیل میخام mba بخونم وضعیت مالیمم خوبه ولی اگه تحصیل کم هزینه جور بشه بهتره با یکی از موسسات برای آلمان صحبت کردم گفت برای تحصیل رایگان باید آلمانی بلد باشی اگه یه راهنمایی بکنید ممنون میشم
    در مورد بقیه ی کشورا هم یه توضیحی بدید ممنون میشم

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza951 نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس مکانیک از دانشگاه دولتی کاشان معدل 14.5 دارم برای ادامه تحصیل میخام mba بخونم وضعیت مالیمم خوبه ولی اگه تحصیل کم هزینه جور بشه بهتره با یکی از موسسات برای آلمان صحبت کردم گفت برای تحصیل رایگان باید آلمانی بلد باشی اگه یه راهنمایی بکنید ممنون میشم
    دوست عزیز به سایت دانشگاه
    Mannheim
    یه سر بزن ، MBA داره انگلیسی هست ، در ضمن جزو دانشگاه های مطرح در آلمان در حوزه مدیریت هست
    http://www.mannheim-mba.com/home.html
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

سلام دوستان
    من برای دکتری مدیریت می‌خوام اقدام کنم، رتبه‌ی 7 کنکور سراسری بودم و رتبه ی اول دانشگاه علامه، ولی 9 سالی از فوق گرفتنم می‌گذره، این مدت کارهای تحقیقی و مشاوره‌ای زیاد انجام دادم و کتاب و مقاله به فارسی هم دارم ولی بین‌المللی و این‌ها نه، دانشگاه خوبی که بتونم ازش پذیرش بگیرم و هزینه‌اش رو از بورس یا کار و تحقیق و این‌ها به دست بیارم سراغ دارید؟ غیر از دااد اول باید بادانشگاه هماهنگ کنم نه؟
    ممنون می‌شم اگر اطلاعاتی داشته باشید.
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member

با سلام
    میخواستم از دوستانی که در المان MBA خوندن یا اطلاعاتی دارن بپرسم شرایط کار بعد تحصیل چگونه است؟ حداقل شهریه این رشته چقدر است؟ممنون

Junior Member

با سلام
    این دانشگاه هم هست. www.gso-mi.com
    شهریه اش نسبتا مناسب هست

فرض که من پذیرش گرفتم و در دانشگاه یا مدرسه (واقعا نمیدونم کدومشه) مثلا جورج سیمونز درس خوندم. حالا مدرکش چقدر معتبره ؟؟ 1 - می شه باهاش تو اروپا یا آلمان کار گیر اورد ؟
    2- آیا مقطع دکترایی هست که بشه از طریق همین مدرک فوق لیسانس از دانشگاه فوق برای امریکا اپلای کرد؟؟ اصلا چقدر تو امریکا ارزش داره؟
    3 - میشه لیست اون دانشگاه های رشته mba تو آلمان رو که تو جامعه بین الملل به خصوص امریکا مورد قبوله رو به ترتیب قرار بدید؟
    4 - اصلا این دانشگاه ها تو رنک بین المللی تو چه رده ای هستن؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط immi نمایش پست ها
    فرض که من پذیرش گرفتم و در دانشگاه یا مدرسه (واقعا نمیدونم کدومشه) مثلا جورج سیمونز درس خوندم. حالا مدرکش چقدر معتبره ؟؟ 1 - می شه باهاش تو اروپا یا آلمان کار گیر اورد ؟
    2- آیا مقطع دکترایی هست که بشه از طریق همین مدرک فوق لیسانس از دانشگاه فوق برای امریکا اپلای کرد؟؟ اصلا چقدر تو امریکا ارزش داره؟
    3 - میشه لیست اون دانشگاه های رشته mba تو آلمان رو که تو جامعه بین الملل به خصوص امریکا مورد قبوله رو به ترتیب قرار بدید؟
    4 - اصلا این دانشگاه ها تو رنک بین المللی تو چه رده ای هستن؟
    اولا هزینه ای که در این دانشگاه می کنید رو اگر در خیلی از دانشگاههای خوب آلمان می تونید انجام بدید ! و در بعضی دانشگاهها با هزینه خیلی پایین تری میشه پذیرش بگیرید ! در مورد کار هم اکثر کسانی که در آلمان تحصیل می کنند حالا هر رشته ای که باشه اگر واقعا نمرات و رزومه خوبی اینجا کسب کنند کار پیدا کردن براشون سخت نیست ! در ضمن دانشگاههای خوب اکثرا در ضمینه کاریابی دانشجوها رو حمایت می کنند. این لیست دانشگاههایی که شما می گید هم بنده نه جایی دیدم نه شنیدم چون اینجا ایران نیست که همه جا پر پیام نور و آزاد باشه و اینکه وقتی بچه های غیر انتفاعی با نمره بالا میرن امریکا فاند هم می گیرن فکر نکنم از آلمان به امریکا رفتن سخت تر باشه.

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza951 نمایش پست ها
    موسسه یه چیزی گفته جدی نگیر ! چون خیلی از رشته ها به زبان انگلیسی و رایگان هستند ! در MBA تعداد دانشگاههای رایگان کمتره ولی هست !

Junior Member linker آواتار ها

با سلام خدمت دوستان کسی در باره دانشگاه بویت (Beuth Hochschule) و نحوه پذیرش MBA Renewables اطلاعاتی داره؟

Junior Member

با دوست عزیز a2011 موافقم که اگر یک مدرک دانشگاهی المان را داشته باشیم کار پیدا کردن تو المان سخت نیست ولی من با توجه به شرایط خودم (دانشگاه ازاد بودنم،شرایط سنیم و درخواست بورسیه) و با تحقیق از فارغ التحصیلان دانشگاه در رابطه با کیفیت تدریس و حمایت برای اشتغال ،دانشگاه جورج سیمون (نه مدرسه) را مناسب دیدم. در ضمن مشکلی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری هم پس از آن وجود ندارد. البته این نظر شخصیه منه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)