صفحه 5 از 41 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 404

موضوع: مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته mba

ضمن عرض سلام من لیسانس مکانیک خوندم و می خواستم در رشته های مربوط به بیزینس در آلمان تحصیل کنم . من 2002 فارغ التحصیل شدم و آیلتس اورال 7 جنرال دارم . می خواستم راهنماییم کنید وضعیت رشته های بیزینس در آلمان چطور هست و اینکه آیا میشه پس از تحصیل کار پیدا کرد و اقامت گرفت. ؟ من بیشتر دوست دارم رشته هایی مانند مارکتینگ و یا ام بی ای بخونم تو فرمها نگاه کردم هزینه تحصیل برای ام بی ای خیلی بالا بود میشه چند تا دانشگاه خوب در این زمینه با هزینه متوسط معرفی کنید و آیا میشه با شرایط من پذیرش گرفت و اینکه آیا احتمال گرفتن اسکولارشیب هست؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_79 نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام من لیسانس مکانیک خوندم و می خواستم در رشته های مربوط به بیزینس در آلمان تحصیل کنم . من 2002 فارغ التحصیل شدم و آیلتس اورال 7 جنرال دارم . می خواستم راهنماییم کنید وضعیت رشته های بیزینس در آلمان چطور هست و اینکه آیا میشه پس از تحصیل کار پیدا کرد و اقامت گرفت. ؟ من بیشتر دوست دارم رشته هایی مانند مارکتینگ و یا ام بی ای بخونم تو فرمها نگاه کردم هزینه تحصیل برای ام بی ای خیلی بالا بود میشه چند تا دانشگاه خوب در این زمینه با هزینه متوسط معرفی کنید و آیا میشه با شرایط من پذیرش گرفت و اینکه آیا احتمال گرفتن اسکولارشیب هست؟
    اولا چون لیسانس غیر مرتبط داری باید دنبال جاهایی باشی که با این لیسانس پذیرش می دهند ! دوما اینکه باید IELTS Academic داشته باشی و General رو تاحالا ندیدم جایی قبول کنند. بسته به سابقه کار مدیریتی و معدل لیسانس و رزومه شانس داری ولی زمان اقدام برای Scholarship گذشته !

من لیسانس زبان انگلیسی هستم و چند ترم هم اقتصاد پیام نور خوندم 55 واحد پاس کردم(از طریق کنکور سراسری نه به صورت فراگیر) حالا میخوام ام بی ای بخونم ولی تو فروم خوندم که قبولی دانشگاه پیام نور کافی نیست و باید مدرک لیسانسشو داشته باشم، اگر کسی هست که اطلاعات داره ممنون میشم کمک کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط stiv_astin نمایش پست ها
    من لیسانس زبان انگلیسی هستم و چند ترم هم اقتصاد پیام نور خوندم 55 واحد پاس کردم(از طریق کنکور سراسری نه به صورت فراگیر) حالا میخوام ام بی ای بخونم ولی تو فروم خوندم که قبولی دانشگاه پیام نور کافی نیست و باید مدرک لیسانسشو داشته باشم، اگر کسی هست که اطلاعات داره ممنون میشم کمک کنه

ببینید رشته MBA مخفف Master of Business Administration هست یعنی این رشته کارشناسی ارشد هست. شما نمی تونید بدون مدرک کارشناسی برای این رشته اقدام کنید ! برای BBA می تونید اقدام کنید که در واقع همون لیسانس این رشته هست.

لیسانس مهندسی صنایع.3سال سابقه کار مدیریتی. آیلتس6. معدل13.5
    آیا دانشگاهی تو آلمان پذیرش رایگان MBA با شرایط منو داره؟ منظورم اینه اون شهریه 500یورویی رو نگیره؟

خواهشا اگر کسی هست تو آلمان MBA خونده ایمیل و شماره تماسشو بده

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezakaka نمایش پست ها
    لیسانس مهندسی صنایع.3سال سابقه کار مدیریتی. آیلتس6. معدل13.5
    آیا دانشگاهی تو آلمان پذیرش رایگان MBA با شرایط منو داره؟ منظورم اینه اون شهریه 500یورویی رو نگیره؟
    چون معدلتون پایینه شانستون برای دانشگاههای ارزون تو این رشته خیلی میاد پایین (به دلیل شرط معدلی که اکثر دانشگاههای آلمان دارند).

Junior Member

پیش فرض پذیرش در رشته های اقتصادی ودر مقطع دکتری در آلمان

پذیرش در رشته های اقتصادی ودر مقطع دکتری در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های اقتصادی ودر مقطع دکتری در آلمان

سلام من دارم در مقطع دکتری حسابداری در دانشگاه مانهیم آلمان اقدام می کنم زبان اون انگلیسی گفتن نه مدرک زبان آلمانی می خوان و نه مدرک زبان انگلیسی فقط داشتن gmat و یا gre کفایت می کنه کسی اطلاع داره وضعیت چجوری

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

ایا این حرف صحت داره که اگر کسی بخواد با مدرک mba کار پیدا کنه، کارفرمایان احتمالی، نگاه میکنند به دانشگاه محل تحصیل و این که هزینه تحصیلش چقدر بوده؟ بدین صورت که هر چقدر شهریش گرونتر باشه، معتبرتره؟ البته بگم که این حرف رو من صرفا از یک دانشجوی MBA شنیدم، و کاملا غیر موثقه!
    ایا با این مدرک، میشه دکترای این رشته رو خوند؟
    اگر کسی بخواد اینترنشنال کار کنه، و شهریه منطقی بپردازه، MBA دانشگاه های امریکا&کانادا معتبر تره یا المان؟
    کسی رو دیدم که یک دوره با عنوان متفاوت اما با سیلابس مشابه MBA، رایگان در Beuth hochschule پیدا کرده بود. دوستان نظری در مورد این جور کورس ها دارند؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)