صفحه 6 از 41 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 404

موضوع: مدیریت، اقتصاد، مالی، بیرینس، Marketing، MBA، حسابداری، توریسیم، هتلداری و ...مدیریت،

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رشته mba

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    ایا این حرف صحت داره که اگر کسی بخواد با مدرک mba کار پیدا کنه، کارفرمایان احتمالی، نگاه میکنند به دانشگاه محل تحصیل و این که هزینه تحصیلش چقدر بوده؟ بدین صورت که هر چقدر شهریش گرونتر باشه، معتبرتره؟ البته بگم که این حرف رو من صرفا از یک دانشجوی MBA شنیدم، و کاملا غیر موثقه!
    ایا با این مدرک، میشه دکترای این رشته رو خوند؟
    اگر کسی بخواد اینترنشنال کار کنه، و شهریه منطقی بپردازه، MBA دانشگاه های امریکا&کانادا معتبر تره یا المان؟
    کسی رو دیدم که یک دوره با عنوان متفاوت اما با سیلابس مشابه MBA، رایگان در Beuth hochschule پیدا کرده بود. دوستان نظری در مورد این جور کورس ها دارند؟
    این حرف دیگه ازون حرفا بود ! شما که در آلمان هستید نباید این حرفها رو باور کنید ! برای کارفرمای شما این مهمه که چقدر سابقه تجربی در کار مدیریت دارید و در چه زمینه هایی کار کردید ! MBA بدون سابقه کار قبلی امتیاز زیادی نداره. نکته دیگه اینکه در مورد دورههای MBA کانادا و امریکا بسیار بروز هستند و بدلیل شرایط شغلی خوب MBA در این کشورها امتیاز بیشتری نسبت به آلمان دارند ! ولی در آلمان نسبت به هزینه ای که می پردازید دورههای بسیار خوبی وجود داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

دوستان من ميخواستم بدونم كسي اطلاعاتي راجب دانشگاه جرج سايمون اهم داره؟ من تو ليست وزارت علوم و حتي دانشگاه هاي آلمان كه به چشمم نخورد.ممنون ميشم كمك كنيد.براي ام بي ام ميخواي پذيرش بگيرم.ميخواستم ببينم اصلا اعتباري تو آلمان داره؟
    آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته های اقتصادی ودر مقطع دکتری در آلمان

سلام.برای گرفتن پذیرش در رشته مدیریت مالی در مقطع PhDبرای دانشگاه های آلمان نمره gmat لازمه؟شانس پذیرش از دانشگاه های آلمان دارم؟لیسانس و ارشد مدیریت آزاد.معدل هر دو مقطع 17.03 وشاگرد اول هر دو مقطع در کل دوره .ورود به کارشناسی ارشد بدون آزمون مقاله ندارم سابقه3 سال تدریس در دانشگاه و مدیر گروه.بهترین پروپوزال و پایان نامه دوره.آیلتسم اگه خدا بخواد تا مهر ماه 6.5 میشم.ممنون پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط kajalrahimian نمایش پست ها
    سلام.برای گرفتن پذیرش در رشته مدیریت مالی در مقطع PhDبرای دانشگاه های آلمان نمره gmat لازمه؟شانس پذیرش از دانشگاه های آلمان دارم؟لیسانس و ارشد مدیریت آزاد.معدل هر دو مقطع 17.03 وشاگرد اول هر دو مقطع در کل دوره .ورود به کارشناسی ارشد بدون آزمون مقاله ندارم سابقه3 سال تدریس در دانشگاه و مدیر گروه.بهترین پروپوزال و پایان نامه دوره.آیلتسم اگه خدا بخواد تا مهر ماه 6.5 میشم.ممنون پیشاپیش
    شانستون بد نیست اگه مقاله هم داشته باشید که بهتر هم میشه. برای رشته مورد نظر شما اکثرا GRE یا بعضا GMAT می خوان. ولی تک و توک ممکنه پیدا بشه که هیچ کدوم رو نخواد !

نقل قول نوشته اصلی توسط amin8481 نمایش پست ها
    سلام من دارم در مقطع دکتری حسابداری در دانشگاه مانهیم آلمان اقدام می کنم زبان اون انگلیسی گفتن نه مدرک زبان آلمانی می خوان و نه مدرک زبان انگلیسی فقط داشتن gmat و یا gre کفایت می کنه کسی اطلاع داره وضعیت چجوری
    شما از سایت دانشگاه می تونی چک کنی. Mannheim در زمینه مدیرت و اقتصاد و رشته های مربوطه یکی از بهترین دانشگاههای آلمان هست.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من ليسانس مديريت دولتي دارم دانشگاه آزاد تهران مركز برا ارشد ميتونم ام بي اي اقدام كنم معدل 13
    سن در پذيرش گرفتن مهمه؟ تا چند سال پذيرش ميدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من ليسانس مديريت دولتي دارم دانشگاه آزاد تهران مركز برا ارشد ميتونم ام بي اي اقدام كنم معدل 13
    سن در پذيرش گرفتن مهمه؟ تا چند سال پذيرش ميدن؟
    سن زیاد باشه مهم نیست به شرطی که شما در این مدت سابقه مدیریتی خوبی داشته باشید ! البته با این معدل باید ببینید کجا میشه برای پذیرش اقدام کرد چون برای بعضی دانشگاهها این معدل خیلی پایین هست. در ضمن دانشگاههای کشورهایی مثل کاناد و امریکا و خیلی از کشورهای اروپایی که MBA به زبان انگلیسی دارند اکثرا نمره GMAT هم می خوان که نمره شما در این امتحان تاثیر زیادی در پذیرش شما خواهد داشت.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    این حرف دیگه ازون حرفا بود ! شما که در آلمان هستید نباید این حرفها رو باور کنید ! برای کارفرمای شما این مهمه که چقدر سابقه تجربی در کار مدیریت دارید و در چه زمینه هایی کار کردید ! MBA بدون سابقه کار قبلی امتیاز زیادی نداره. نکته دیگه اینکه در مورد دورههای MBA کانادا و امریکا بسیار بروز هستند و بدلیل شرایط شغلی خوب MBA در این کشورها امتیاز بیشتری نسبت به آلمان دارند ! ولی در آلمان نسبت به هزینه ای که می پردازید دورههای بسیار خوبی وجود داره.
    میشه اینو بیشتر، و با چندتا مثال توضیح بدید؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_com نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر اطلاعاتی راجع به دانشگاه هایی در آلمان که رشته mba دارن دارید لطفا share کنید
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    من خودم دانشجوی MBA هستم در آلمان دانشگاه جورج سایمون اهم.
    مزیت این دانشگاه در این است که به زبان انگلیسی تدریس میشه و از تمام رشته ها(مهندسی و پزشکی و ...) پذیرش داره.
    شرط معدل پایین رو هم اگه سوابق کاری خوب داشته باشی میتونه پوشش بده.
    در کل من راضیم
    برای اطلاعات بیشتر میتونین وب سایت دانشگاه رو چک کنین
    www.GSO-MI.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_estaji نمایش پست ها
    دوستان من ميخواستم بدونم كسي اطلاعاتي راجب دانشگاه جرج سايمون اهم داره؟ من تو ليست وزارت علوم و حتي دانشگاه هاي آلمان كه به چشمم نخورد.ممنون ميشم كمك كنيد.براي ام بي ام ميخواي پذيرش بگيرم.ميخواستم ببينم اصلا اعتباري تو آلمان داره؟
    دوست عزیز
    میتونی تو سایت DAAD آلمان این دانشگاه و رنکینگ اون رو چک کنی

در ضمن این دانشگاه دومین دانشگاه از نظر رنکینگ در استان باواریا است

اگه سوال داشتین در خدمتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)